2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yahu şubedeki çarpıklıklara bak!!

İnanamıyorum,daha senin koçun yok,hangi akla hizmet transfer görüşmeleri yapıyorsun?

Ya iş gerçekten amatörlüğe dönmüş,şubeyi amatörce yönetiyorlar!

Karşı çıkanda yok,çiftliğe çevirmişler :(

Yazıklar olsun ya böyle zihniyete!!!

Heleki @Kerem o ilk paragraftakiler gerçekleşirse anane deyip duran bu kişiler nasıl taraftarın karşısına çıkacak?

Umarım bu duyumların,sadece duyum olarak kalır,yoksa bu kişilere ne saygı kalır bende ne de sevgi....

Valla ben yarın kesinleşecek diye duydum ama yöneticilerimizin yaptıklarına akıl sır erdiremiyoruz biliyorsunuz. Belki de olmaz. Karar hocanın. Murat Özyer'i en çok sevenlerden biri olarak hem onun hem bizlerin yıpranmaması için gelmesini uygun görmüyorum ben de.

Murat Özyer'i sömürge valisi yardımcısı yapanlar, yakında Yiğit Şardan'ı da yerler. Ama bizi sömürge yapanlara abi çeker, ellerini öperler.

Galatasaray artık play out oynamaz,Galatasaray artık küme düşmez,Galatasaray artık playoff dısında kalmaz,bunlar bizi mutlu edioyorsa,mutlu bir sezon gecirmişiz demektir.

Basket şubesi çok karışık bir durumda ve ne yazık ki klübe giren nakit akışı düzelmeden bu karmaşa amatör şubelerde devam edicek gibi :?

küçülmeden bahsediliyor benim görüşüm ise murat özyer yeniden takımın basına gecerse , kaya pekeri kadroya katarsak , mümkünse iyi 1 yerli oyuncu ve iyi 4- 5 yabancı gelirse kücülme değil büyüme olur ama bunları cok yerinde ve zamanında yapılması lazım bunlar olursa asla başarı hayal değildir

Bu kadar basiretsizce bi takım yönetilmez,basket şubesi seneye bu gıdısle yine korkulu rüya görecek.Seneye play out da yok DİKKAT.Erman Kunter olmadı nasılsa Murat Ozyer elde dusuncesıne Murat hocanın verecegı tepkı bu yonetımle bıdaha calısmamak olmalıdır.Eger calısırsa bu yonetıme yakısan bı hoca olur!!

Herşeye Kaynak mı gerekli anlamadım yahu ?

Cemal umarım Karşıyaka'ya gitmez oradaki rotasyonda çok zayıflarız.Özellikle sakatlanmaya meğilli bir pota altımız var.Gerçi şu anda var mı o da belli değil ya :?

Özkan ugur' Alıntı:
Sercan Özbek":3hnvbs1i]Bu arada Dee Nba yaz liginde Detroitte oynayacakmış inşallah başarılı olur.[/quote] KAYNAK???[/quote:3hnvbs1i] [url="http://truebluepistons.blogspot.com/' Alıntı:
http://truebluepistons.blogspot.com/[/url]

Summer League roster set

Just a quick note about Summer League. Dee Brown, the former Illinois All-American who played with Utah as a rookie two years ago, will be on the Pistons? roster. Sammy Mejia, last year?s second-round pick, was going to be but he sprained an ankle recently and won?t make it. Alex Acker will also be on the team and has a shot at sticking with the Pistons next year.

Because the Pistons will have three draft choices on the team ? as well as Rodney Stuckey, Arron Afflalo, Cheikh Samb and Amir Johnson ? they won?t be filling it up with a bunch of other notable players. That?s an unusual number of players for a Summer League team who have already cinched roster spots or have realistic NBA futures.

I?ll be back with more today on last night?s draft. Stay tuned.

Bu da Türkçesi
http://www.nbatr.com/nba-haberleri/dee- ... yacak.html

ya arkadaşlar bildiğim kadarıyla sadece dee ile 2 senelik sözleşmemiz vardı onun haricindeki tüm yabancılarla 1 senelik anlaşmamız vardı yanlış bilmiyosam dee gitti gönderildi neyse de sözleşmesi biten diğer yabancıların akıbeti ne acaba hepsi bi başka takımla anlaşırsa sil baştan yabancı transferimi yapcaz

Dee'nin sözleşmesi 2 senelik fakat arada ufak birşey var. eğer Dee NBA takımlarından biri ile anlaşırsa gidebiliyordu. Tabi ilk seneden sonra... Diğer yabancılar hakkında ise bir bilgim yok... Ama sil baştan yapacağız gibime geliyor...

yeter artik yaa herkez transferleri bitiriyor bide bize bak siftah yok , fulker solomon'la kinsey'in yerini doldurdu , efes paso aliyor , bjk yerliyi bitirdi yabancida da dunyaca unlu oyuncularla anlasamak uzereyiz diyor , mersin super yerli transferler yapti , ayni sekilde ksk da iyi oyuncular topluyor , banvit kocu abd de oyuncular izliyor , telekom'u anlatmaya gerek yok simdiden dehset kadro kurdular.

bizim daha kocumuz belli degil bakalim ne olucak avrupada iyi yabanci zaten az kalmayacak nba den yada gelistirmeden yine tombala cekicez ya cikarsa !!!

Kaan abi gecen gun okudum bu haberi onun icin söyledim ama herhalde resmi bir acıklama gelmeden hareket etmemek lazım.Cünkü öyle bir kulübüz ki ne zaman ne yapacağımız hic belli olmuyor...

yunus gökyıldız' Alıntı:
[quote="Kaan Can Garip":38uh2d58][quote="yunus gökyıldız":38uh2d58]Kadronun korunacağı söyleniyor.Ama ne kadar doğru?Bilinmez...
[/quote:38uh2d58]
quotOkuyoruz abi ama bizde gündemi takip etmek zorundayız bu acıklama kulübün bir yöneticisinden geldi...(muhtemelen)[/quote:38uh2d58]
aldığın duyumlara göre he :) yine yıktın geçtin ortalığı Yunus :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...