2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mithat Duran' Alıntı:
Gerek yok bu tarz söylemlere diyecem sonra iletilerim aklıma geldi yazayımda millet gülsün dedim
Mithat geldin kafeye Marcus ve Alaskalı dedin, gittin evine şimdide kedidir o kedi diyorsun :) :)

Emre Sarp Kocaoğlu' Alıntı:
[quote="Mithat Duran":1du892pk][quote="Emre Sarp Kocaoğlu":1du892pk]Kulislerdeki fısıltılara göre Eyüp Abi ve Mithat Abi Klan'da birleşme için görüşmekteymişler. :) Birleşme olursa kimin coach olacağı merak konusu.

Sana kim söyledi bu gizli bir görüşmeydi eyüp kafede kuşlar var dikkat[/quote:1du892pk]

Çok ortada görüşüyorsunuz ondan. :)

Eee,birleşme oldu mu şimdi? :p

Bu arada biraz da bizim geçirdiğimiz süreci hatırlatmak amacıyla yaptığım bir espriydi aslında.Görüştüğünüzü bilmiyordum.[/quote:1du892pk]

Yok be kardeşim işimiz olmaz bizdiyoruz 4-4-2 oynayalım hüseyinle yabancı stoper tandem oynasınlar onlar hala demode 3-5-2 diye ısrar ediyorlar neymiş hüseyin sarkık libero oynarmış nasıl birleşelim zaten onlarda telekomla görüşüyorlar olmadı ceptede cafe crown var zaten

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
[quote="Mithat Duran":2myydo54]Gerek yok bu tarz söylemlere diyecem sonra iletilerim aklıma geldi yazayımda millet gülsün dedim
Mithat geldin kafeye Marcus ve Alaskalı dedin, gittin evine şimdide kedidir o kedi diyorsun :) :)[/quote:2myydo54]

Tamamen iftira hem kurtların içinde kedinin ne işi var eyüp artı ben evde değil ofisteyim en azından eşim öyle biliyor :p :p :p :p

Mithat Duran' Alıntı:
[quote="Eyüp YILDIZ":iuf1gp09][quote="Mithat Duran":iuf1gp09]Gerek yok bu tarz söylemlere diyecem sonra iletilerim aklıma geldi yazayımda millet gülsün dedim
Mithat geldin kafeye Marcus ve Alaskalı dedin, gittin evine şimdide kedidir o kedi diyorsun :) :)[/quote:iuf1gp09]

Tamamen iftira hem kurtların içinde kedinin ne işi var eyüp artı ben evde değil ofisteyim en azından eşim öyle biliyor :p :p :p :p[/quote:iuf1gp09]Eşine bir ihbarda bulunmak istiyorum!
Yenge Mithat bizi aldatıyor:muhaha :muhaha :muhaha

Mithat geldin kafeye Marcus ve Alaskalı dedin, gittin evine şimdide kedidir o kedi diyorsun :) :)[/quote]

Tamamen iftira hem kurtların içinde kedinin ne işi var eyüp artı ben evde değil ofisteyim en azından eşim öyle biliyor :p :p :p :p[/quote]Eşine bir ihbarda bulunmak istiyorum!
Yenge Mithat bizi aldatıyor:muhaha :muhaha :muhaha[/quote]
SATIŞ

Unutmam bunu yeni transfer hayırlı olsun Eyüp

Mithat dostum, bugünlük bu kadar şamata yeter, biz senle düşman kardeşleriz :) :) :)
Hepimizin çabasının adı GALATASARAY!

Mithat Duran' Alıntı:
[quote="Alper Gülgen":3bq84p53]Hüseyin Beşok
cemal nalga
Erdem Türetken seneye 5 yerli oynarız
Tufan Ersöz
Murat Kaya

EYÜP, ONUR,KEREM .BURAK'ta yedek olurlar zaten diğer isimde son 5 senedir hep 21 yaşında sabit olan İsmet HACIOĞLU[/quote:3bq84p53]

Takıma yabancı değilim abi. Antremanda sistemi az çok kaptım :)
İyi de havlu dağıtırım hee :)

Paul DAWKİNS VE Michel SCORS ile görüşmelere başlanmış büyük ihtimalle biter diye tahmin ediyorum.

Eyüp kardeşler arasında düşmanlık olmaz ama bittin sen çok kırıldım desem buna ben bile inanmam

Mithat Duran' Alıntı:
Yok be kardeşim işimiz olmaz bizdiyoruz 4-4-2 oynayalım hüseyinle yabancı stoper tandem oynasınlar onlar hala demode 3-5-2 diye ısrar ediyorlar neymiş hüseyin sarkık libero oynarmış nasıl birleşelim zaten onlarda telekomla görüşüyorlar olmadı ceptede cafe crown var zaten

Futbola da mı girdiniz Mithat Abi Amanın :? :) :)

Ben yedek oturmam bu arada ekleyeyim :) ;)

Burak Barut' Alıntı:
[quote="Mithat Duran":h6mzl1dd]

Futbola da mı girdiniz Mithat Abi Amanın :? :) :)

Ben yedek oturmam bu arada ekleyeyim :) ;)[/quote:h6mzl1dd]

yooo bunu nerden çıkardın yeni transferlerle ilgili yorum yapmadın Burak

Abi 4-4-2 3-5-2 derken hocayı İstafa'ya davet eder misin diye bekledim de ondan kızmayın neşeli görünüyorsunuz uzun süreden sonra :)

Mithat Duran' Alıntı:
Paul DAWKİNS VE Michel SCORS ile görüşmelere başlanmış büyük ihtimalle biter diye tahmin ediyorum.

Eyüp kardeşler arasında düşmanlık olmaz ama bittin sen çok kırıldım desem buna ben bile inanmam
ciddimi ? ayrıca dawkins türk statüsünde oynar di mi

Alper Gülgen' Alıntı:
[quote="Mithat Duran":36pkppr1]Paul DAWKİNS VE Michel SCORS ile görüşmelere başlanmış büyük ihtimalle biter diye tahmin ediyorum.

ciddimi ? ayrıca dawkins türk statüsünde oynar di mi[/quote:36pkppr1]

Ciddi mi mi :?

Dawkins Türk olurda daha oynar mı onu bilemiyorum :?

Arkadaşlar geyiği çok uzattık, ben size kendi düşüncelerimi söyleyeyim.

Sanırım bu sene geçen seneden daha isimli ve tecrübeli transferler yapmaya çalışacağız, özellikle 1 ve 5 numarada paraya kıyacağız.
Şayet bu başarılabilirse gelecek sezon için daha umutlu olabiliriz.

Teknik ekibimiz ise Koçumuz Murat Özyer Yardımcı Koç Levent Topsakal Genel Menejer Ali Türsan ve Mert Uyguç olacak.
Diğer staff sanırım aynı kalacak.

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Arkadaşlar geyiği çok uzattık, ben size kendi düşüncelerimi söyleyeyim.

Sanırım bu sene geçen seneden daha isimli ve tecrübeli transferler yapmaya çalışacağız, özellikle 1 ve 5 numarada paraya kıyacağız.
Şayet bu başarılabilirse gelecek sezon için daha umutlu olabiliriz.

Teknik ekibimiz ise Koçumuz Murat Özyer Yardımcı Koç Levent Topsakal Genel Menejer Ali Türsan ve Mert Uyguç olacak.
Diğer staff sanırım aynı kalacak.
transferleri murat özyermi yapacak ben pg seçimini murat özyer yapmasın

Sanırım bu sezon bir transfer komitesi kuruldu, bu komite seçecek oyuncuları.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...