2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Can Akogul' Alıntı:
Arkadaşlar transferde ilk bombayı yakında patlatıyoruz.
Ben kendi adıma çok sevindim bu transfere. Umarım sonuçlanır.
bu kadarını söyleyebiliyorum.:)

Hazırlıklı olun :)

İpucu yok mu ?

Kaç numara oynuyor mesela ?

zaten gec kalmisiz tabi bu aralar transfer yapicaz eger bir bildigin varsa yaz arkadasim yok ben buraya yazarsam medyaya akseder ve transfer zora girer diyorsan ozelden yaz her halde takimimizi zor duruma sokacak birseyi herkeze yaymayiz. ya adam gibi anlat yada adam gibi sus ortaya pimi cekilmis bomba birakipta kacma !!!

Seckin Hasseli' Alıntı:
zaten gec kalmisiz tabi bu aralar transfer yapicaz eger bir bildigin varsa yaz arkadasim yok ben buraya yazarsam medyaya akseder ve transfer zora girer diyorsan ozelden yaz her halde takimimizi zor duruma sokacak birseyi herkeze yaymayiz.

Arkadaşım bunu yapma.Adam bilgi vermiş ona bunu yapma.Teşekkür ederiz Can Abi.Merakla bekliyoruz.
Ayrıca adam ortaya pimi çekilmiş bomba atmıyor pimi çıkmış sizleri yerine sokmaya çalışıyor.Can Abi sende kalsın bu bilgi inşallah sende haklı çıkarsın hayırlısı.

Burak Barut' Alıntı:
[quote="Seckin Hasseli":3a2f8yp9]zaten gec kalmisiz tabi bu aralar transfer yapicaz eger bir bildigin varsa yaz arkadasim yok ben buraya yazarsam medyaya akseder ve transfer zora girer diyorsan ozelden yaz her halde takimimizi zor duruma sokacak birseyi herkeze yaymayiz.

Arkadaşım bunu yapma.Adam bilgi vermiş ona bunu yapma.Teşekkür ederiz Can Bey.Merakla bekliyoruz.[/quote:3a2f8yp9]

asil bu sekilde o yapmasin ne bu oyuncak mi al bende bi tane vereyim onumuzdeki gunlerde bir abd liyi getiriyoruz kaynak yok guvenilir birsey bilgi hicbir sey yok zaten transfer yapicagimiz ortada bu sekil konusmalar insanlari daha cok tahrik ediyor net olun birakin bu "annem goster ama elletme dedi" islerini milleti meraklandiripta ne oluyor simdi 2 gun icinde transfer yapsak ben demistim diyecek o yuzden ya soyleyin yada hic boyle birseyi ortaya atmayin.

Burak Barut' Alıntı:
[quote="Seckin Hasseli":2jm08d9v]zaten gec kalmisiz tabi bu aralar transfer yapicaz eger bir bildigin varsa yaz arkadasim yok ben buraya yazarsam medyaya akseder ve transfer zora girer diyorsan ozelden yaz her halde takimimizi zor duruma sokacak birseyi herkeze yaymayiz.

Arkadaşım bunu yapma.Adam bilgi vermiş ona bunu yapma.Teşekkür ederiz Can Bey.Merakla bekliyoruz.[/quote:2jm08d9v]

Burak çok sagol. Amacım ortalığı karıştırmak değil. keza iyi bir oyuncunun takıma katılacağını önceden sizlerle paylaşmak. bu kararıma saygı göstermenizi isterim. belki bir iki günden açıklanır. forumdaki karamsarlığı biraz dağıtmak için söyledim.

Can soz konusu transfer yerli mi yabancı mı?

Acıkcası yabancı kim gelirse gelsin o kadar umitli degilim. 4 tane super yabancı gelse ne olacak, bir yerde tıkanırısın. 5 yabancı isteyenler, ligte 5 yabancıya gore rotasyonu kurmak cok zor olur. Bir yandan da hak veriyorum. Soyle ki bu sezon avrupada pabuç pahalı, zaten yerli rotasyonumuz pek guçlu sayılmaz. Erken elenme surprizini karsı bir emniyet subabı olur, 5.yabancı.

Seckin Hasseli' Alıntı:
asil bu sekilde o yapmasin ne bu oyuncak mi al bende bi tane vereyim onumuzdeki gunlerde bir abd liyi getiriyoruz kaynak yok guvenilir birsey bilgi hicbir sey yok zaten transfer yapicagimiz ortada bu sekil konusmalar insanlari daha cok tahrik ediyor net olun birakin bu "annem goster ama elletme dedi" islerini milleti meraklandiripta ne oluyor simdi 2 gun icinde transfer yapsak ben demistim diyecek o yuzden ya soyleyin yada hic boyle birseyi ortaya atmayin.

Haklısın iyilik dünyada kabul edilemeyen bir şey olmuş.Adam iyilik yaptı hatta heyecanlandıracak bir transferde olduğunu söyledi.Ne biçim tavırlar bunlar hiç yakışmıyor hiç.Hiçbir şekilde tahrik yok ortada.Konuyu saptırmanın alemi ve gereği yok.İnsanlar aldıkları bilgileri istedikleri düzeyde paylaşırlar hesap vermek zorunda değildir.Can Abi gereken bilgileri verir vermez onun tekelinde olan birşey fakat sen onu bu şekilde yargılayamazsın, benim öğrendiğim Galatasaray Terbiyem olduğu sürece de yargılayanın karşısında dururum.

Saygı duymak zorundasınız malesef bu sıralar yapılmayan şeyi.

sevgili Seçkin, açıkçası ağır konuşmuşsun. sen de haklısın tabii bu kadar zaman transfer yapılmaması hepimizin sinirlerini gerdi. yoksa beni konuşturmak için kötü polisi mi oynuyorsun :)

bahsettiğim transfer yabancı oyuncu . taksit taksit söylüyorum :)

Burak dogru soyluyor, takdir ettim.

Yerli mi yabancı mı acaba, buyuk ihtimal yabancı. Asıl cok kaliteli bir yerli oyuncu olsaydı buyuk bombaydı. İşte o zaman umitlenebilirdik. Neyse hayırlısı olsun...

Edit: Yabancıymış. Kim gelse cok sevinemeyecegim.

Burak Barut' Alıntı:
[quote="Seckin Hasseli":wvsfd2s1]

Haklısın iyilik dünyada kabul edilemeyen bir şey olmuş.Adam iyilik yaptı hatta heyecanlandıracak bir transferde olduğunu söyledi.Ne biçim tavırlar bunlar hiç yakışmıyor hiç.Hiçbir şekilde tahrik yok ortada.Konuyu saptırmanın alemi ve gereği yok.İnsanlar aldıkları bilgileri istedikleri düzeyde paylaşırlar hesap vermek zorunda değildir.Can Abi gereken bilgileri verir vermez onun tekelinde olan birşey fakat sen onu bu şekilde yargılayamazsın, benim öğrendiğim Galatasaray Terbiyem olduğu sürece de yargılayanın karşısında dururum.

Saygı duymak zorundasınız malesef bu sıralar yapılmayan şeyi.[/quote:wvsfd2s1]

yakinda transfer yapacagiz hazir olun bu bilgimi sence ? bunu herkez soyluyor !!! ismi soylesin transfer gerceklesirse bende ozur dilemezsem serefsizim yada ozelden yazsin !!!

Burak Barut' Alıntı:
[quote="Seckin Hasseli":gbnrt953]

Saygı duymak zorundasınız malesef bu sıralar yapılmayan şeyi.[/quote:gbnrt953]
arkadaşlar isim açıklamak zor olabilir ama birtakım bilgiler verilebilir işte abd li pg sg falan gibi skorer oyuncu weya sawunmacı 1 oyuncu gbi tabirlerle oyuncunun ismini sölemesende bizlerinde bilgi sahibi olması sağlanılabilir

Can Akogul' Alıntı:
Arkadaşlar transferde ilk bombayı yakında patlatıyoruz.

Seçkin bak bu bir bilgidir.Kendisi bir transfer değil bomba transfer olduğunu bildirmiş.Ayrıca kendisinin çok sevindiğini bildirmiş.

2 tane bilgi vermiş anlayana .2 ay sabrettiniz de iki gün mü yordu sizi :?

Burak Barut' Alıntı:
[quote="Can Akogul":188im5a5]Arkadaşlar transferde ilk bombayı yakında patlatıyoruz.

Seçkin bak bu bir bilgidir.Kendisi bir transfer değil bomba transfer olduğunu bildirmiş.Ayrıca kendisinin çok sevindiğini bildirmiş.

2 tane bilgi vermiş anlayana .2 ay sabrettiniz de iki gün mü yordu sizi :?[/quote:188im5a5]

son bir aydir ayni seyleri duyunca tabiki inandirici gelmiyor !!!

Can Akogul' Alıntı:
sevgili Seçkin, açıkçası ağır konuşmuşsun. sen de haklısın tabii bu kadar zaman transfer yapılmaması hepimizin sinirlerini gerdi. yoksa beni konuşturmak için kötü polisi mi oynuyorsun :)

bahsettiğim transfer yabancı oyuncu . taksit taksit söylüyorum :)

Evet Can Bey,3.taksiti de alalım lütfen :p

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...