2009 - 2010 Transfer Sezonu

İyi tarafından bakıyorum. Ergin Ataman'ı getirmeyi düşünmeleri bile, ZK'dan kurtulmak istemeleri anlamına geliyor bence.. Zira GS Cem Akdağ'ı bir yere bırakmaz..

TT veya Vestel bu paraları veriyorsa erkek-kadın takımalrına komple veriyordur bence.. Keşke biri erkeke diğeri bayana sponsor osla diyeceğim. Çok şeymi istemiş olurum acaba:)

Bu arada Mİthat, GSbonusdan bin kişidede osla para kazanacağız. Ama Başkanın hedefi 500.000 Yiğit Şardan'ın ki ise 250.000 di.. Sadece yıllık ödeyeceğimiz paralardan değil harcamalarımızdan kazandığımız bonusa kadar klübümüzde bonus kazanıyor. GSTV şu hali ile bile kar etme noktasına gelmiş. GSMobile 150.000 i geçmişti en son . Bizim GSMobile ın operatör için en avantajlı yönü, GSMobile abonelerinin %75'i numarası ile geçmiş buraya. Büyük ksmıda kullanıyormuş. Diğer rakiplerimizin aboneleri eşe dosta dapıtmak için sanırım. Kartlardan almış ama kullanım azmış. GSMobile GSbonus'un önem, Amatör şubelere harcanacak bu paralar... Başkan'ın ocak ayında DErgiye yaptığı açıklamanın gerçek olacağına eminim...

Kilitlenen başlıkta yazmıştım ama burada bir daha yazmak lazım. Ergin Ataman'ı getirmek yine yapboz takım olmak demek. Cem Akdağ'da hangi yanlış veya vizyonsuzluk görülmüş ki Ergin Ataman hamlesi geliyor? Tanjevic ile yani Fbülker ile sidik yarışından farklı bir şey olmayacak bizim için. Ergin Ataman yine 4 kısalı sistemini kurmaya çalışacak olmazsada o kadar para heba olacak. 2 sezondur her türlü imkanı olan Efes'i düz yola koyamayan adamın bize geldiği sezon ne gibi bir iş yapmasını planlıyoruz?
Beşiktaş'ı ayağa kaldırdı diyecek biri varsa, ayağa kaldırdığı Beşiktaş'ı 2 kez yendik o sezon.
Kısacası Ergin Ataman'ın bize getireceği artılardan çok soru işaretleri var. Elimizde ligin en iyi basketbolunu oynayan takımı yaratan koç varken, bütün taraftarlarda Cem Hoca'ya sonsuz saygı duyuyorken bu hamle çok yanlış olur.
Cem Hoca'yı gönderirken ne diyeceğiz peki? 'Hocam iyisin hoşsun ama 15 milyon euroluk takım sana göre değil sana bayan takımını verelim onunla ilgilen!?!?'
Koray Hoca'dan sonra belki Ergin Ataman'a sıcak bakabilirdim ama bu şartlar altında benim açımdan hiçbir artısı yok Ataman'ın.

Ataman'ın gelmesini bende istemem ama olurda gelirse,yok protesto ederim,yok maça gitmem saçmalıklarına girmememek lazım..Sonuçta yapılırsa tercihtir ve saygı duyup desteğimizi devam ettirmemiz gerekir..

Artık destek olma zamanıdır...

Sühan Cem' Alıntı:
İyi tarafından bakıyorum. Ergin Ataman'ı getirmeyi düşünmeleri bile, ZK'dan kurtulmak istemeleri anlamına geliyor bence.. Zira GS Cem Akdağ'ı bir yere bırakmaz..

TT veya Vestel bu paraları veriyorsa erkek-kadın takımalrına komple veriyordur bence.. Keşke biri erkeke diğeri bayana sponsor osla diyeceğim. Çok şeymi istemiş olurum acaba:)

Bu arada Mİthat, GSbonusdan bin kişidede osla para kazanacağız. Ama Başkanın hedefi 500.000 Yiğit Şardan'ın ki ise 250.000 di.. Sadece yıllık ödeyeceğimiz paralardan değil harcamalarımızdan kazandığımız bonusa kadar klübümüzde bonus kazanıyor. GSTV şu hali ile bile kar etme noktasına gelmiş. GSMobile 150.000 i geçmişti en son . Bizim GSMobile ın operatör için en avantajlı yönü, GSMobile abonelerinin %75'i numarası ile geçmiş buraya. Büyük ksmıda kullanıyormuş. Diğer rakiplerimizin aboneleri eşe dosta dapıtmak için sanırım. Kartlardan almış ama kullanım azmış. GSMobile GSbonus'un önem, Amatör şubelere harcanacak bu paralar... Başkan'ın ocak ayında DErgiye yaptığı açıklamanın gerçek olacağına eminim...

Ben konuya tam hakim değilim,geçenlerde DHA 'dan Kadir ÇETİNÇALI ile kahve içip muhabbet ederken bahsi geçti,kendisi bana söyledi.

Ama içinde olduğum için biliyorum gs tv kar etmiyor,gerçi son 1,5 yıldır hiç bir kanal kar etmiyor o ayrı,

Arkadaşlar ben Ergin Ataman'ın geleceğine inanmıyorum.Eğer Cem hoca devam etmek isterse tekrar anlaşma sağlanır.Yönetimimizin bu konuda yalnış bir karar alacağını sanmıyorum.Bu seneki özveriyi görmemezlikten gelmezler.Sonuçta aklın yolu birdir.Doğru kararı vereceklerine inanıyorum.

Mithat Bey eğer Adnan Polat'ın açıklamalarına bakarsanız Gs Tv'nin hiçbir giderinin olmadığını ve tamamen kar getirdiğini görürsünüz.Lig Tv'de katıldığı V.I.P programında böyle söylemişti.

10-15 milyon euroluk bütçeler herkesi heyecanladıracaktır ama nasıl bir format olacağı çok önemli. Türkiye liginde 3+2 kullanabiliyoruz yani her ne olursa olsun her daim 2 başarılı türk oyuncunun sahada olması gerekli. Evren Büker ile 1 tanesini sağladığımızı düşünüyorum ama 2. için takımda bir isim aklıma gelmiyor. 2 yıldır düzenli oynamayan Tufan düzelir ise açığı kapayabilir.

Bütçesi yüksek olan FBÜLKER yabancıları ile değil Türk oyuncuları sayesinde başarılı olabiliyor. Ömer Onan, Ömer Aşık, Oğuz Savaş, Mirsad , Semih Erden hatta Mrsic ve Rasim. Bunların yanına yabancı oyuncu alıyorlar. Doğru tercihlerde bulunsalar daha başarılı olabilirler.

Biz ise 4 yabancıya yüklenip gidiyoruz. Jasa 30 atsın, Rancik 25 yapsın Mike 20 s 10 r yapsın D-Was da günündeyse top kapıp turnikeleri atsın.

Can-Caner-Polat gibi oyuncular ile rotasyon anca küme düşmemeye oynayan takımlar karşısında yapılabilir.(Caner son maçlarda katkı veriyor) İyi Türk oyuncular almalıyız. Nasıl kandırılır bilmem uzun olarak Kaya olur, KSK'dan Furkan olur , kısa olarak Sinan Güler olur ama türk rotasyonunu kesinlikle güçlendirmeliyiz.

cem hocanın takımda kalması için maçlarda pankart yapıp desteklememiz gerekiyor,bunu bir şekilde yönetime bildirmek gerekiyor,ergin ataman ile hiçbir başarı elde edemeyiz...

Ergin Ataman gelir,yanında Shumpert,Popovic,Ender,Sinan Güler'i getirir.(fiyatları siz düşünün),ondan sonra Tanjevic'le afedersiniz ama sidik yarışına girer.

Ondan sonra kocaman bi fiyasko :?

10-15 milyonluk bütçe olacaksa türk rotasyonunda cenk akyol, soner şentürk, serkan erdoğan, ermal kurtoğlu alınmalı başarı türk oyunculardan geçer yabancılar ne kadar kaliteli olursa olsun türk oyuncu olmadan başarı olmaz.
ayrıca 5 numara için oyak tan heyvelt çok yararlı bir oyuncu eğer play off a kalırsak playoff serisi için bize çok faydası olacağını düşünüyorum hem ucuz hem kaliteli bir oyuncu

Enes Kömürcü' Alıntı:
Ergin Ataman gelir,yanında Shumpert,Popovic,Ender,Sinan Güler'i getirir.(fiyatları siz düşünün),ondan sonra Tanjevic'le afedersiniz ama sidik yarışına girer.

Ondan sonra kocaman bi fiyasko :?

Aynen böyle olur bencede.

Benim nacizane fikrim kadroyu bozmadan Ömer Aşık'ı ne olursa olsun takıma kazandırmak.İddia ediyorum seneye rahatlıkla şampiyon oluruz.Hatta ligin kralı oluruz...

ya ben forumu tkp ediyorum ama pek yorum ypmyrm bu 10 15 milyon dolarlık bir bütçe gerçekçimi gerçekçi olsa bile bu sponsorla gerçekleşmez ztn bşka bir sponsor vestel veya türk telkom gibi bir sponsorla mı anllaşıldı acba ve gelirse ergin ataman yerine oktay mahmuti veya cem akdağın kalması dha iyi olmazmı

2. ligte oynayan oyunculardan seneye takımda görmek istediğiniz biri var mı? Mesela Orhan Hacıyeva bu sene 22 sayı,13 rib ortalama yapmış.Başka fikri olan var mı?

Biz bunları neden 2010-2011 Transfer sezonu konu başlığı altında yazmıyoruz?

Sercan Karabıçak' Alıntı:
2. ligte oynayan oyunculardan seneye takımda görmek istediğiniz biri var mı? Mesela Orhan Hacıyeva bu sene 22 sayı,13 rib ortalama yapmış.Başka fikri olan var mı?
Orhan'ın istatistiklerine baktım şimdi üçlük atabiliyor ve 1,5 asist , 2.9 top çalma , 2.4 top kaybı ortalamaları var.

Ömer Aşık durumu bilen var mı acaba?Fenerbahçe anlaşması bu sene bitiyor diye biliyorum.Ama tam da emin değilim.Ama alabilirsek Bizim İçin Çok güzel olur.Yabancı Pivot alacağımıza ömer alabilmek daha iyi olurdu.Keske alabilsek.Hme uzun dönem bizimle oynayabilir.Hemde yabancı hakkımızı başka bir yerde kullanmamıza imkan olabilirdi.Keske alabilsek.