2009 - 2010 Transfer Sezonu

Bu hafta içi 5 numara imzayı atacakmış, ama kim olduğunu bilmiyorum:)

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Bu hafta içi 5 numara imzayı atacakmış, ama kim olduğunu bilmiyorum:)

abi her zaman benim düşüncelerime hislerime tercüman oluyosun en az 2.10'luk atletik bir amerikalı saf bir 5 numara alınmalı diye.. öyle biri mi geliyo :)

Burak Ceyhan'ın çok istediği Jeremy Taylor Maccabi Haifa'ya gitti.Bu dakikadan sonra nasıl bir pivot gelecek çok merak ediyorum!!

En büyük rakiplerimiz Banvit-Mersin-Darüşşafaka-Pınar Karşıyaka bu takımlar ile oynadığımız maçlarda alacağımız neticelere göre ligde yerimiz belli olur.

Vizyonsuz menajerler ve yöneticiler olduğu sürece bu takım boş salonlarda oynamaya devam eder.

Jasaitis dışında elle tutulur yabancı yok! Kimi izlemeye gidicez!

Okan Alaşalvaroğlu' Alıntı:
[quote="Umutcan Doruk":g8rtgroi]Rüyamda Zizici almıştık :? :?
keşke olsa :oops: ama imkansız gibi bir şeydir[/quote:g8rtgroi]

Keşke olsa mı?? adam sezon ortasında kaçsın gitsin klüpten bizde sene sonunda keşke gelse diyelim..... Gittiği takımda küme düştü zaten bizim ahımız tuttu.

ayrıca Bizim 1 milyona yakın fiyata aldığımız zizic sanırım 300 e başka bir takımla anlaştı bu sene.

Ali Demirci' Alıntı:
En büyük rakiplerimiz Banvit-Mersin-Darüşşafaka-Pınar Karşıyaka bu takımlar ile oynadığımız maçlarda alacağımız neticelere göre ligde yerimiz belli olur.

Vizyonsuz menajerler ve yöneticiler olduğu sürece bu takım boş salonlarda oynamaya devam eder.

herşey isim mi ? bende aynı duygulardayım ama son cümlene katılmıyorum ...

Ali Demirci' Alıntı:

Neyse ki artık Murat Özyer'e laf atmıyor olman da sevindirici Ali Abi :)

Ben bu seneki takımı geçen seneki takımdan daha çok merak ediyorum açıkcası.
İlginç adamlar toplandı ne çıkacak ortaya diye ciddi meraklar içindeyim.

@Onur Karakuzu

herşey isim mi ? bende aynı duygulardayım ama son cümlene katılmıyorum ...

@Burak Barut

Neyse ki artık Murat Özyer'e laf atmıyor olman da sevindirici Ali Abi :)

Ben bu seneki takımı geçen seneki takımdan daha çok merak ediyorum açıkcası.
İlginç adamlar toplandı ne çıkacak ortaya diye ciddi meraklar içindeyim.

Sevgili renkdaşlar :)

Basketbol şov işidir. Göze hoş gelen hava da smaçların uçuştuğu, lider 2-3 oyuncunun hakimiyetinde takımını sürüklediği hayecan veren bir spor dalıdır (benim görüşüm anlayışım bu yönde).

Bu yılki takım maalesef ''yıldız ve lider'' isimler ışığında epey sönük kaldı. Daha önceleri yine derme çatma kadrolar kurulurda ama izlemeye gidebileceğimiz maçı kazandıracak oyuncular olurdu(J.R.Koch,Malik,Fitch vb.) bu oyunculara en yekın isim Jasaitis ama oda takım ile parlayan bir oyuncu.

D.Washington'dan beklentilerim çok fazla ama iyi bir 5 numara gelmez ise ki adı geçen isimlere göre öyle gözüküyor bizim için çöp transferlerden birisi olmaya aday gözüküyor.

Sevgili Burak, M.ÖZYER o elindeki bütçeleri hovardaca harcamayıp düzgün organizasyon yapabilseydi inan bugün meteliğe kurşun atmazdık!

Şube en önemli tarihi yatırımlarını yaptığı dönemde maalesef Özyer döneminde yaptı ve hüsran yaşadık ligde Türkiye içinde sıfır çektik!

Eeee! gelen başarısızlık istikrarı nedeniyle paralarda suyunu çekti tabi :(