2009 - 2010 Transfer Sezonu

Burak Barut' Alıntı:
Bizde küme düşen takımın hocasını aldık diye seviniriz.

Burak Abi sevinmemin sebebini açıkladım, hala niye bu konunun üzerine eğiliyorsun bilmiyorum.

Ayrıca Kutay Abi,

İki-üç numaralı pozisyonları yerli oyuncularla geçmeyi düşünüyormuşuz, bunun için sanırım bir transfer yapılacak, ama kim?

Alperen Kaplan' Alıntı:
[quote="Burak Barut":1jta4g35]
Bizde küme düşen takımın hocasını aldık diye seviniriz.

Burak Abi sevinmemin sebebini açıkladım, hala niye bu konunun üzerine eğiliyorsun bilmiyorum.

Ayrıca Kutay Abi,

İki-üç numaralı pozisyonları yerli oyuncularla geçmeyi düşünüyormuşuz, bunun için sanırım bir transfer yapılacak, ama kim?[/quote:1jta4g35]

Teşekkürler Alperen.
2 ve 3 numaralı poziyonlar Yerli oyuncularla geçilecekse Birincisi bu durumda Graves takımda kalması olasılığı yok yada çok az demek ki.2 numara için Evren,Murat olduğuna göre Can'ın da zaman zaman 2 numara oynayabileceğini düşünürsek (koç öyle demiş :) )Anlaşılan kısa forvet arıyoruz ama kim ?

Eğer 2-3 yerlilerle oynanacaksa...
3 numara için ilk tercih Cenk Akyol olmalı...
İkinci tercih olarak da bence Aliağaya gitmeden Alper Saruhan alınmalı...
Çok iyi bir keskin şutör, savunması da hiç fena değil...

Ben Alper'i pek beğenmiyorum şahsen, basketbol zekası zayıf kalıyor bence. Yoksa Türkiye liginde o şut ve fizikle ortalığı birbirine katabilir.

Piyasada İnanç Koç kalmış sanırım, İnanç taraftarımızla problemleri olsa da oyunculuk olarak katkı sağlayabilecek bir isim. Bunun yanında ismi hiç geçmedi ama Mutlu Akü Selçuk Üniversitesi'nden Ufuk Kaçar da düşünülebilir. Normalde daha iyi oyuncular vardı piyasada ama elden kaçırdıklarımız ve bizi reddedenlerle birlikte tercih yapma imkanımız sınırlı olduğu için Ufuk Kaçar da bizde iş görebilir belki.

Bu arada dediğim yaşamıyor, İnanç da kapalı kapılar ardında imzayı atmış sanırım Bornova'ya, prensip anlaşmasını yapmış tatili bitince sözleşmeyi yapacakmış. Ama Bornovalı yöneticilerin verdiğinden yüzde 25 fazla alabileceği bir teklif olursa da teklifi değerlendirecekmiş, öyle konuşmuş. Valla adam işi biliyor. :)

Alperen Kaplan' Alıntı:
Ben Alper'i pek beğenmiyorum şahsen, basketbol zekası zayıf kalıyor bence. Yoksa Türkiye liginde o şut ve fizikle ortalığı birbirine katabilir.

Piyasada İnanç Koç kalmış sanırım, İnanç taraftarımızla problemleri olsa da oyunculuk olarak katkı sağlayabilecek bir isim. Bunun yanında ismi hiç geçmedi ama Mutlu Akü Selçuk Üniversitesi'nden Ufuk Kaçar da düşünülebilir. Normalde daha iyi oyuncular vardı piyasada ama elden kaçırdıklarımız ve bizi reddedenlerle birlikte tercih yapma imkanımız sınırlı olduğu için Ufuk Kaçar da bizde iş görebilir belki.
Alperen Eğer Alper Saruhanda basketbol zekası da olsaydı, şu an zaten ya Avrupadaydı ya Efes de ya da Telekomda...
Bu arada Reha Öz yüksek ihtimalle Aliağa'dan ayrılıyor şu an boşta gibi...

Emrah Bakın' Alıntı:
Bu arada Reha Öz yüksek ihtimalle Aliağa'dan ayrılıyor şu an boşta gibi...

Eğer boştaysa teklif yapılabilir.Çok iyi bir şutör.Özellikle geçen sezonun son haftalarında Aliağa yabancısız kaldığında çok başarılı maçlar çıkarmıştı.