2009 - 2010 Transfer Sezonu

Bizim şube yönetiminin ne ile ilgilendiği konusunda bir fikri olan varmıdırki...Pardon Fatih transferini çözmeye çalışıyorlar demi...

Ali Bozgeyik' Alıntı:
Bizim şube yönetiminin ne ile ilgilendiği konusunda bir fikri olan varmıdırki...Pardon Fatih transferini çözmeye çalışıyorlar demi...

Bir Haldun Üstünel de Basketbol ve Voleybol'a lazım abi sanırım.Bu aralar boş sanırım şu pivot transferiyle ilgilense :p

Yogun calıstıgım ıcın maçları izleme fırsatım olmuyor ama Murat Kaya'nın bu takımda hala neden tutuldugunu gercekten anlamıyorum. Bir gun oturup artı ve eksılerını uzunca yazmayı istiyorum. Ayakları yavas, atletizm konusunda vasat altı bunları gectim, olabilir ama bu acıklarını akıllıca oynayarak maskeleyebilir diyebilirdik. Fakat mental olarak da yetersız, ustune de ruhsal acıdan kırılgan bır yapısı oldugu izlenımını veriyor. Handling'i iyi ama hatalı tercihler sonucu oyunu genelde dogru yonlendiremiyor. Sutor deriz ama 3 yıldır bu ozelligini goremedim.

Eren'le birlikte takımın faydasız oyuncusu ne yazık ki...

Ermali Efes niye almıyor diye soruyor insan. Bir yerlerde okuduğuma göre Tuncay Özilhan transfer bütçesinin aşılmasını istemediği için bu transfere karşı çıkmış. Belki de Ergin Atamanın son zamanlardaki agresif tavrı bu yüzdendir.

Peki biz niye almıyoruz Ermali? Hem de pivot sorunumuz olduğu bu kadar aşikarken. büyük ihtiamalle para sıkıntısıdır. Bjk her zamanki gibi ayağını yorganına uzatmadan bu paraları Ermal için verecek heralde

Bayram Kurtulmuş' Alıntı:
Furkan Aldemir Türk Basketbol'una büyük bir yıldız geliyor bu sene onu takip etmek çok güzel olacak .
Çok yetenekli bir oyuncu bu tarz oyuncuların oynatılması taraftarıyım.Mesela şu takımda alican ve erenin yerine Furkan Aldemir ve İlkan Karaman olsaydı ne güzel olurdu

geçen sene türkiye kupası elemelerinde diyarbakır grubunda karşıyaka takımı vardı furkan çok etkiliydi aldığı dakikaya rağmen ayrıca karşıyaka takımı onun üstüne adeta titriyordu ribaunt alsa bençtekiler kalkıp alkışlıyorlardı.

Hayranım bu genç oyunculara asıl bu yıl furkan'ın yılı olacak çünkü
30 dakikanın üzerinde süre alıyor bu yıl sürekli double double izleyeceğiz ondan.

Doğan Aksu' Alıntı:
şu an listemizde olan kim var ki?
Rakiplerimiz kadrolarına son şekillerini veriyor bir bir eksiklerini kapatıyor mesela Bjk Massey ve Ermal gibi oyuncularla ilgileniyorken(yüksek olasılık olumlu olarak bu hafta sonuçlanacakmış) bizse vasat altı takımları yenip 3 resmi maç aldık diye eksiklerimiz az mı diyeceğiz. Yoksa takımın seviyesini değiştirmeyecek yetenekleri hala sınırlı Fatih Solak'la ilgilenmeye devammı edeceğiz. Evet savunma için iyi ama bu takımın çok iyi bir 5 numaraya ihtiyacı olduğu aşikar gerçi şu saatten sonra da kimi alacağız ki alsak alsak NBA'den arta kalanlara beğenilmeyenlere avuç açacağız.. Ne diyeyim buna da şükür..

NBA'de beğenilmeyen oyunculara burun kıvırmak nasıl bir tarz anlamadım...Sezon başı olsaydı NBA'de beğenilen bir oyuncu alabilirmiydik yani...Belkide ben yanlış anladım dediğinizi...

Ermal'e teklifimiz dahi yokmuş...Sanırım bütçe bu kadardı...Yoksa en fazla ihtiyaç duyduğun yerde boşta olan kaliteli bir Türk oyuncuyu düşünmemek başka birşeyle açıklanamaz...

Ali Bozgeyik' Alıntı:
Ermal'e teklifimiz dahi yokmuş...Sanırım bütçe bu kadardı...Yoksa en fazla ihtiyaç duyduğun yerde boşta olan kaliteli bir Türk oyuncuyu düşünmemek başka birşeyle açıklanamaz...
Bu klüp eminim çoğu kez bütçe'yi aşmıştır bu seferde aşabiliriz bütçeyi aşmak bizi daha yukarılara çıkaracaksa aşarız bütçeyi herşeye rağmen transfere şiddetle ihtiyaç var kendimizden güç olarak daha düşük olan rakipleri yenmek sakın gözümüzü boyamasın ligler başladığında çok zorlanacağız.

Bayram Kurtulmuş' Alıntı:
[quote="Ali Bozgeyik":2nhnem2x]Ermal'e teklifimiz dahi yokmuş...Sanırım bütçe bu kadardı...Yoksa en fazla ihtiyaç duyduğun yerde boşta olan kaliteli bir Türk oyuncuyu düşünmemek başka birşeyle açıklanamaz...
Bu klüp eminim çoğu kez bütçe'yi aşmıştır bu seferde aşabiliriz bütçeyi aşmak bizi daha yukarılara çıkaracaksa aşarız bütçeyi herşeye rağmen transfere şiddetle ihtiyaç var kendimizden güç olarak daha düşük olan rakipleri yenmek sakın gözümüzü boyamasın ligler başladığında çok zorlanacağız.[/quote:2nhnem2x]
Yüzde yüz katılıyorum bazı müdahaleler kaçınılmazdır bizim ermale o kadar çok ihtiyacımız var ki ermalin gelmesi bu takımda o kadar çok şeyi değiştirebilir ki bunlar göz önüne alındığında bütçenin aşılması ve gerekenin yapılması gerekir.