2009 - 2010 Transfer Sezonu

Kuralı tam olarak hatırlamıyorum ama bizim ligde 3 yılı doldurmak kriterlerden biriydi sanırım.
Bizim ligimizde 3 yılı dolduran oyunculardan şunlar gözüme çarptı

Aubrey Reese
Khalid El Amin
Ricardo Marsh
Nicola Prkacin
Kaspars Kambala
Rashard Griffith
Michael Wright
Marc Dickel (nerde o eski dickel)
Antonio Granger(kronik sakatlıklarla uğraşıyordu bıraktı mı bilmiyorum)

O oyuncuların Türk statüsünde oynaması için vatndaşlık işlemleirnin bitmesi gerek malesef birçok örnekde bu sürecin zaman aldığını gördük sezon ortasında bu amaçla alınan tüm oyuncular sezonu yabancı statüsünde tamamladı

Bilgi olsun diye soruyorum,hemen linç etmeyin...Solomon kaç yıl oynadı Türkiye'de...İnternete gir bak demeyin,belkide burdan öğrenmek istiyorumdur... :)

Sühan Cem' Alıntı:
avrupalı statüsünde oynayacak Katie'nin işini halledemeyen biz, türk statüsünde oynayacak oyuncuyu sittin sene yetiştiremeyiz bu sene sonuna..
Bundan önceki dönemlerde bir yönetim zafı vardı özellikle genel menajerlik noktasında.
Artık Genel Menajerimiz Nur Gencer ve bilindiği gibi Nur Gencer TBFnin eski genel sekreteri ve tüzüklere oldukça hakim biridir.Böyle bir girişim olursa eğer Nur Gencer faktörü süreci hızlandırabilir.

Ali Bozgeyik' Alıntı:
Bilgi olsun diye soruyorum,hemen linç etmeyin...Solomon kaç yıl oynadı Türkiye'de...İnternete gir bak demeyin,belkide burdan öğrenmek istiyorumdur... :)
Solomon 5 sezon oynadı ama onu kasıtlı olarak yazmadım onu almak isteyeceklerini sanmıyorum ya da taraftarın onun transferini sindirebileceğini.

Onların isteyip istemeyeceğini bilememde,taraftar konusunda sıkıntı olmaz...Nilay Nilay diye üç gün önce bağıranlar Solomon'uda bir şekilde sindirirler...Zamanla alışıyor insan herşeye...

'Gordon'la anlaşarak ayrıldık'
Kepez Belediyesi'nde Genel Menajer Murat Yosmaoğlu, Alex Gordon'la karşılıklı olarak anlaştıktan sonra yolların ayrıldığını belirtti.

Basına yansıyan şekilde Gordon'un başkaldırı yapmadığını vurgulayan deneyimli menajer, "Her takımda olduğu gibi bizde de ekonomik sorunlar olabiliyor. Alex'in maliyeti oldukça yüksekti. Bu nedenle de yollarımızı ayırmak zorunda kaldık. Ama onun yerini dolduracak bir isim alacağız. Ayrıca sponsorlarla ekonomik sıkıntıdan da kurtulacağız" açıklamasını yaptı.

http://www.basketdergisi.com/Haber.aspx?ID=1822&CatID=1

Düşünebilir miyiz sizce? :) ;)

Aradığımız kişi değildir kendisi,hem Türkleştirebileceğimiz bir guard almamız lazım katkı yapmasını istiyorsak...Aksi halde bir fayda elde edemeyiz...Tabiki benim yorumlarım bunlar...Kendisinin her şekilde yetersiz olduğunu düşünüyorum...

aklıma şey geliyor ersin görkem kendini çok aştı ve geliştirdi çok skorer oynuyo artık 15 ort,tutku açık belki diyorum,yanlız alıncacak yabancılardan biri kalburüstü deniliyor heyecanlanıyorum.....

Ersin Görkem'in mevkisinde oyuncu enflasyonu yaşıyoruz,şu şartlarda ihtiyacımız olan son oyuncu Ersin'dir...Tutku'yu telekom bırakmaz zaten...ilk önce iyi bir 5 numara almamız lazım...İlk hamlemiz bu olacaktır...

Ali Bozgeyik' Alıntı:
Ersin Görkem'in mevkisinde oyuncu enflasyonu yaşıyoruz,şu şartlarda ihtiyacımız olan son oyuncu Ersin'dir...Tutku'yu telekom bırakmaz zaten...ilk önce iyi bir 5 numara almamız lazım...İlk hamlemiz bu olacaktır...
Valla Ersin yabancı olsa senin yazdığını yazarımda bu şartta en çok kaliteli yerli oyuncuya ihtiyacımız var pozisyonu ne olursa olsun

Alex'e talip olmak çok saçma olur.
Gerçekten fuzuli diye nitelendirebileceğim bir oyuncu kendisi.
Üçlük yüzdesi yüzde 10 değildir sanırım.
D Wash'ı seviyorum ben oyun kuramıyor evet, dengesiz işler de yapıyor ama ben seviyorum : )

Türk oyuncu lazım bize ciddi ciddi lazım işte Murat Kaya'yı takasta kullanalım gerekirse.

Burak Barut' Alıntı:
Alex'e talip olmak çok saçma olur.
Gerçekten fuzuli diye nitelendirebileceğim bir oyuncu kendisi.
Üçlük yüzdesi yüzde 10 değildir sanırım.
D Wash'ı seviyorum ben oyun kuramıyor evet, dengesiz işler de yapıyor ama ben seviyorum : )

Türk oyuncu lazım bize ciddi ciddi lazım işte Murat Kaya'yı takasta kullanalım gerekirse.
Burak, Kaptanı gözden çıkardın. İstikrarsızda olsa M.Kaya bu takımda olmalıdır.