2009 - 2010 Transfer Sezonu

Can Akan' Alıntı:
Valla Ersin yabancı olsa senin yazdığını yazarımda bu şartta en çok kaliteli yerli oyuncuya ihtiyacımız var pozisyonu ne olursa olsun

Valla Ersin yabancıda olsa,Türk'te olsa benim için farketmez...Çünkü Ersin'in yaptığı işleri layıkıyla yapabilecek yerli oyuncularımız olduğu inancındayım...Ersin tarzı bir oyuncunun oraya gelmesi yarardan çok zarar getirecektir...Tabiki bunlar benim yorumlarım...Belkide sen Ersin'de farklı bir ışık görmüşsündür veya benim düşündüğümden daha değişik bir rol biçmissindir,olabilir yani...Ancak benim kafamdaki kurguda Ersin gerekli bir adam değil gibi...Kötü adam demiyorum yanlış anlaşılmasın ama bize çokta gerekli değil gibi...

Hüseyin Çıtak' Alıntı:
Murat Kaya gidecek ise kim gelirse gelsin :)

Murat Kaya şu anki yerli rotasyonumuzda bırakalım gitsin diyeceğimiz bir adam değildir bence...Tamam bende eleştiriyorum 5 yıldan beri,hep gerilerde kaldı filan ama,şu şartlarda salıverin gitsin diyeceğimiz bir oyuncu yok...Murat Kaya sende biraz gayret et diyerek sitem edelim en iyisi...:)

Bence darius yerine can ilk 5 te başlamalı fülker maçında da darius sakatlanana da saçma sapan şeyler yapmıştı sonra can takımı toplamıştı. can 1 numarada daha verimli olabilir. 5 numara olarak santiago bence süper olur. ayrıca tufan da yokken murat kaya takımda kalmalı mutlaka

Ali Bozgeyik' Alıntı:
[quote="Hüseyin Çıtak":qlve228g]Murat Kaya gidecek ise kim gelirse gelsin :)

Murat Kaya şu anki yerli rotasyonumuzda bırakalım gitsin diyeceğimiz bir adam değildir bence...Tamam bende eleştiriyorum 5 yıldan beri,hep gerilerde kaldı filan ama,şu şartlarda salıverin gitsin diyeceğimiz bir oyuncu yok...Murat Kaya sende biraz gayret et diyerek sitem edelim en iyisi...:)[/quote:qlve228g]

Abi bence Murat etkisiz eleman gibi bir şey.İyi bir şey yapsa 2 dakika sonra top kayıbı ile telafi ediyor kendisi...

El viva espana ı'am going to espana :

İki günlüğüne forma yazma imkanım olmaya bilir.Herkesin bayramını kutlarım.

not:Bana laf sokacak arkadaşların dikkatine yazılarınıza iki gün sonra cevap vereceğim.

Bilginize!!!

Dün Alex Gordon ve Fatih Solak'la anlaştığımızı söyledi bir arkadaşım. Ne kadar doğru bilmiyorum bugünde Fotomaç'da çıkmış. Gordon son derece gereksiz bir isim. Fatih'se aslında beğendiğim biri değil ama şu durumda hiç yoktan iyidir.

gordon`a gerek yok bence alıcaksak SOLOMON alalım bırakalım zamanında sunu bunu yapmıstı laflarını , suan amacımız küme düsmemek ise bize winner oyuncu lazım bu oyuncuda solomondan iyisi olamaz tabi ;biz istesek o gelirmi yada bizim paramız yetermi bilemiyorum...

Efes bize güzellik yapmak istiyorsa Kaya-Ermal ikilisinden birisi versin.Şu halde Santiago gelirse 1 yabancı göndermek zorunda kalırız.

Bekir Sayım' Alıntı:
[quote="Can Akan":1h5yfw91]Antonio Granger(kronik sakatlıklarla uğraşıyordu bıraktı mı bilmiyorum)

Gra'sız 3.seneye girdik. Girona'da aşırı yükleme yapılınca başlamadan bitirdi 3yıldır kanada'da ailesiyle yaşıyor yeni oğlu oldu onu yetiştiriyor ;)[/quote:1h5yfw91]
Benim için özel bir oyuncuydu Granger onu bu forma altında izlemek isterdim

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
F.Solak, Alex Gordon, D.Santiago, ilgilendiğimiz oyuncular!
Tahmin ettim dostum 3 ünü de almak istiyorlar sanırım
Kadro dezavantajını ortadan kaldırmak için
Washington kalacak mı bu konuda bir bilgin var mı?
Wilkinson gitti mi?

Santiago ve Fatih'e ok...
Ancak Alex Gordon gerçek bir oyun kurucu değil...D-wash, Evren, Murat varken hiç gerek yok...
Bu arada umarım Wilkiinson gitmez...