2010 - 2011 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Harcanan paranın hesabı sorulmuyor deniyorsa bunun en önemli örneklerinden biri kulübümüzdür .Futbolda sokağa atılan paraları denetleyen hesap soran varmı ?Rakipte olsa bence laf ederken kendimizede bakmamız gerek biraz komik oluyor.

hele şu stad bitsin bakalım
ordan para kazanılır da basket veya başka bir şubeye yatırım yapılmazsa
o zaman yönetime yüklenilir şimdi zaman vermemiz lazım

FB stadını bizden çok önce yaptı ordan çok paralar kazandılar
bu yatırımların parasını en az 7-8 sene önce kazanmaya başladılar

biz daha yola çıkmadık bile
azcık sabır.......

Kamil Sarper Özsefer' Alıntı:
hele şu stad bitsin bakalım
ordan para kazanılır da basket veya başka bir şubeye yatırım yapılmazsa
o zaman yönetime yüklenilir şimdi zaman vermemiz lazım

FB stadını bizden çok önce yaptı ordan çok paralar kazandılar
bu yatırımların parasını en az 7-8 sene önce kazanmaya başladılar

biz daha yola çıkmadık bile
azcık sabır.......

Bide onlar çok fazla kadro değiştirmiyorlar...Yani hep aynı oyuncular var transfer yapıp yollamak da külfet yolladığının yerine aldığına daha fazla veriyorsun falan filan...

Gerçi bu sene mesela Özellikle Erkek maçlarında Euroligde manyak hasılat yaptılar ortalama 14 bın kişiye mi ne oynamıslar...

Angel Ceyhun hocanın hayalindeki ismilerden biriydi ama biz alamamıştık. Sopron'a cidd ibir bonservis ödemişlerdir tahminen.

Bu iş beceri işi,bizi yönetenlerin çapı o adamların çaplarının 4'te 1'i değil...
Mesele bu kadar açıkken başka yollara sapmanın manası neki?
Yok tanınmışlıkmış,kim takar tanınmışlığı...Para ve Çap konuşur gerisi hikaye...

kulup hoca farkı çap map meselesi değil bence ha shumpert i zamanında türk yapamamak vs denirse anlarım o tam çap beceri meselesine giriyor işte ama transfer işinde hele bayan basketbolda transfer işi tamamen paraya bakar, wnba nba sezonu arasında sığıntı gibi organize edilen bir organizasyon oyuncuların kaç para kazandığıda tartışılır. onlarda dışarıda para nerdeyde heryere gidiyorlar. bakınız Swin Cash çinde ve para bol sezon kısa demiş, bakınız sezon başında Tarsus ile anlaşıp sakatlık yüzünden anlaşması bozulan USa milli takımın uzunu Jayne Appel. Son dönemde ne EL başarımız varda Sylvia'yı ikna ettik, para tek kriter.

Kamil bey haklı stad işini çözdükten sonra amatore para akıtmaya başladılar, yeniledikleri FIlgaz tesislerinin tüm geliri taraftar kart vs geliri amatöre akıyor. 6 sene öncesinde onların ne baskette ne voleybolda esamesi bile okunmuyordu, şu an bile fülkerin salon seyircileri ile bizi karşılaştırın basketbol kültürü kimde var belli olur ama sonuçta bu şubelerde para işi bu, bütçen kadar başarılı olursun.

Bu çap değil diyorsun yazdıkların çapın gerekli olduğunu gösteriyor..Bütçe,iş bitirebilirlik,gerektiğinde agresif hamleler yapabilme gücü,hedefin olması vs vs...Bunların hepsi çap ile doğrudan alakalı kavramlar...

çapı makro anlamda kullanmışsın ben yanlış anlamışım, ben spesifik olarak para varda ikna edemiyorlar alıp gelemiyorlar anladım, 5 liralık oyuncuya 3 lira ile gidersen beceride biryere kadar demek istemiştim. o zaman haklısın doğrudur.

Tamika kesin bitti mi?Bitti ise ne zaman açıklanır.Bilen varsa yardımcı olabilir mi?.

Çok net bilgi Angel Mc verilen bonservis parası 150.000 euro oyuncu ilede sezonun geri kalanı için 220.000 usd anlaşıldı.Tamikanın geç gelmesi kendi sakatlığı ve kendini dinlendirmek istemesi ile ilgili yoksa gelemeyeceğini belirtmiş.Sonuçta bir çok sakatlığı var ve yaşıda ilerledi ne kadar geç katılırsa sakatlığı için okadar dinlenme zamanı olacak

5 para etmez, vizyonsuz bir yönetimimiz var.
Şu kızı almak bu kadar mı zordu?
Allah bildiği gibi yapsın hepinizi.
Hala Tamika'yı bekleyin, Lebron ya kendileri Şubat'ta gelecekler.
Geldiğinde de gördük ne yaptığını.

Ferit Deryer' Alıntı:
Çok net bilgi Angel Mc verilen bonservis parası 150.000 euro oyuncu ilede sezonun geri kalanı için 220.000 usd anlaşıldı.Tamikanın geç gelmesi kendi sakatlığı ve kendini dinlendirmek istemesi ile ilgili yoksa gelemeyeceğini belirtmiş.Sonuçta bir çok sakatlığı var ve yaşıda ilerledi ne kadar geç katılırsa sakatlığı için okadar dinlenme zamanı olacak

Şimdi yorum yazıcam bana kızacak millet gerçekse bu olay yazık ya...370 bın ne demek bence bedava...Gs TAMIKA nın rehabilitasyon merkezi yani...Ne zaman ısınacak ne zaman oynayacak...Böyle bır rahatsızlığı yoktur umarım...

Selim Cenker' Alıntı:
[quote="Ferit Deryer":1k2vw8tc]Çok net bilgi Angel Mc verilen bonservis parası 150.000 euro oyuncu ilede sezonun geri kalanı için 220.000 usd anlaşıldı.Tamikanın geç gelmesi kendi sakatlığı ve kendini dinlendirmek istemesi ile ilgili yoksa gelemeyeceğini belirtmiş.Sonuçta bir çok sakatlığı var ve yaşıda ilerledi ne kadar geç katılırsa sakatlığı için okadar dinlenme zamanı olacak

Şimdi yorum yazıcam bana kızacak millet gerçekse bu olay yazık ya...370 bın ne demek bence bedava...Gs TAMIKA nın rehabilitasyon merkezi yani...Ne zaman ısınacak ne zaman oynayacak...Böyle bır rahatsızlığı yoktur umarım...[/quote:1k2vw8tc]

Nasıl beceriksiz bir yönetimimiz var anlayamıyorum hayretler içerisinde izliyorum fenerden ne eksiğimiz var biz niye alamıyoruz Angel ı ? bu kadarcık parayı biz veremiyorsak kapatalım bu şubeyi ayıp ya ayıp cidden taraftarla dalga geçiyorlar!

Çokta az bir maliyet değil bence 4 ay için 450.000 usd maliyet ve mutlaka ciddi bir prim içşn gelmiştir sonuçta verilen ücret 4 aylık maaşı sadece.Önemli bir skorer kabul ama diana kadar ii müdafacı değil kesinlikle.Bu yapılan transfer bence moral bozmamalı hala pota altında ve müdafa gücünde ciddi bir üstünlüğümüz var.

Ferit Deryer' Alıntı:
Çokta az bir maliyet değil bence 4 ay için 450.000 usd maliyet ve mutlaka ciddi bir prim içşn gelmiştir sonuçta verilen ücret 4 aylık maaşı sadece.Önemli bir skorer kabul ama diana kadar ii müdafacı değil kesinlikle.Bu yapılan transfer bence moral bozmamalı hala pota altında ve müdafa gücünde ciddi bir üstünlüğümüz var.

wnba de en iyi savunma yapan ilk 5e seçilmiş öyle yazıyor???

Ferit Deryer' Alıntı:

Çok para da arkadaşlar adamlar önune hedefi koymuş bariz bunu demek istiyorlar bu transferle ben ona kızıyorum deli oluyorum ya açıkçası...

çıplak gözle seyretme şansım oldu 1 kez fb maçında ve wnba maçlarınıda seyrettim .Sayı gücü yüksek ama bu maçlarda okadar iyi müdafa yapmıyordu ama WNBA bilemiyorum olabilirde.Sonuçta onların kimi aldığı değil bizim Fowless ve Tamikayı nasıl kullanacağımız ve ogün onların sahadaki performansı önemli aslında.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...