2010-2011 Türkiye Kupası Galatasarayımızın

Hele şükür sonunda ezdik ve sonuna kadar hakederek söke söke aldık.

Çok gururluyuz , SONSUZ TEŞEKKÜRLER -FOWLES SENİ ÇOK SEVİYORUZ.

Helal size kızlar. Allah nazarlardan saklasın sizi :D. Şimdi sevinin sevinmek hepinizin hakkı ama bu sevinç bugünde kalsın, unutmayın o şampiyonluğu da bekliyoruz sizden. Bunu yapacak gücünüz var biliyoruz, kendiniz gibi oynayın yeter.
Tekrar teşekkürler potanın DİŞİ ASLANLARI :D

Herkes eğilsin önümüzde karşınızda şampiyonlar şampiyonu Cim Bom Booom duruyor!!!

Biz kaliteyi yaratırız siz kalitenin içinde rol alırsınız. Galatasaray baş rolde, sizin gibi takımlar hep bizim peşimizde!

BIZ GONULLERE CEKTIK BAYRAKLARI DIREKLERE DEGIL. BIZ TARIHE YAZDIK ISMIMIZI DUVARLARA DEGIL. BIZ AVRUPADA ACTIK BAYRAGI.... BIZ DUNYAYA POZ VERDIK SAKSAKCILARA DEGIL. VE BIZ IMPARATORLARLA BUYUDUK...

1905 TE DOGDU ASKIMIZ , SARI KIRMIZI AKAR KANIMIZ, CIMBOMBOM FEDA OLSUN SANA CANIMIZ OLENE KADAR HEP SENIN YANINDAYIZ

Cimbom forması tutkulu bir aşk gibidir. Sevdiğini bırakmaz, sevmediğinin de yüzüne bakmaz

Galatasaraylılar ölür , Galatasaray'lılık ölmez.

KALPLERDE YILDIZ,GÖNÜLLERDE AY, ŞAMPIYONSUN GALATASARAY

GERÇEKLERI TARIH YAZAR, TARIHIDE GALATASARAY

İSTERSEN EĞLENELIM DAVULLARLA ZURNALARLA. İSTERSEN GIRIŞELIM ZINCIRLERLE SOPALARLA... LAYLAY LAYLAY LAYLAY

NASIL KI BU MILLETIN TACIDIR YILDIZLA AY,YÜKSEL TAA ARŞA KADAR ŞANLI GALATASARAY

SAPSARIYLA KIRMIZI KALBIMIZIN YILDIZI ,SAMPIYON OL CIMBOMBOM AL BIZIM CANIMIZI

Bayrakları sallayın. Şampiyon İstanbula geliyor.

çıldırdım...

Havaalanına yakın bir yerde oturuyor oslaydım vallahi giderdim Takımı karşılamaya. Yazık ki onları görmek için haftalarca bekleyeceğiz:S

Tebrikler kızlar :) Maçın ilk periyotunu kaçırıp, 3.periyotunda sızmış olsam da Onur Abi'ye rağmen kazandıysak eminim güzel oynamışızdır. :D Sıra ligde artık bu sene baskette tarih yazalım.

Tebrikler aslanlara. Sabiha Gökçen olunca hayallerim yıkıldı ama :S

ben yola çıkıyorum. Gelmek isteyen en geç 22:30da Metrobüs Uuzun çayır durağının oradaki otobüs durağında olsun. Oradfan Sabiha gökçene direk otobüs var onunla gideceğiz.