2014-2015 Şampiyon GALATASARAY!

Fernandao fener ile anlaşmış diyorlar. Mal ismailin dünyadan haberi yok galiba kendini teknik adam sandı, istisnasız bütün fenerbahçe taraftarı-taraftar grupları ellerine geçirseler bi kaşık suda boğacaklar isoyu.

Fernandao fener ile anlaşmış diyorlar. Mal ismailin dünyadan haberi yok galiba kendini teknik adam sandı, istisnasız bütün fenerbahçe taraftarı-taraftar grupları ellerine geçirseler bi kaşık suda boğacaklar isoyu.

Çok üzülürüm işte o zaman.
Fernandao da biraz akıl varsa bize gelir.
Kendine yazık etmek istemiyorsa, ŞL'de oynamak istiyorsa bize gelir.

Şampiyon Galatasaray’ın ağır abileri Fenerbahçe’nin, İstanbul Başakşehir’le 2-2 berabere kaldığı maçı Olcan Adın’ın evinde izlediler.

Olcan’ın evinde Selçuk İnan, Burak Yılmaz ve Umut Bulut beraber izlediler. Sarı-kırmızılı futbolcular bu sezon ilk kez Trabzonspor’a sahalarında 3-0 kaybettikten sonra Bursaspor ile Fenerbahçe’nin 0-0 berabere kaldığı maçı Olcan’ın evinde izlediler. Daha sonra totem olsun diye Fenerbahçe’nin Kasımpaşa maçını bu kez Burak Yılmaz’ın evinde izleme kararı aldılar. Maç 3-0 bitince Burak’ın evinde maç izlememeye yemin ettiler. Daha sonra Sarı-kırmızılı futbolcular; Fenerbahçe-Eskişehirspor (2-2), Fenerbahçe-Trabzonspor (0-0) ve Fenerbahçe-Akhisar (1-2) maçlarını Olcan’ın evinde izlediler. Sarı-lacivertliler Olcan’ın evinde toplanılan maçlarda 9 puan kaybedince Pazartesi akşam oynanan Başakşehir maçından önce de Selçuk İnan’ın tavsiyesi ile yine Olcan’ın evinde bir araya geldiler. Fenerbahçe, Olcan’ın evinde izlenen maçlarda toplam 11 puan kaybetmiş oldu.

Şampiyonlar Ligi denen olay bize yine 10 milyon civarı para getirecek. 4.yıldızın olduğu formalar da yok satar. İbrahimovic dedikoduları da artmış durumda.

Amrabat geri dönsün.
Bursaspor' dan Fernandao ve Ozan Tufan transferleri biz müthiş güç katar.
Özellikle Fernandao'yu Fb ya da başka bir kulübe kaptırırsak çok üzülürüm.
Bence paraya kiymayalim bu konuda.
Şimdi 3-5 e alır.
2 3 sene sonra 15-20 ye satariz.

Yakın geçmişte, Anadolu takımlarından alınan yabancı oyuncuların performansı ortadayken, Fernandao isminin üzerinde bu kadar durulması beni şaşırtıyor. Mesele gol kralı olması ise, Burak da bu ligde iki defa kral oldu. FB istedi diye mi bu adam bu kadar kıymete bindi?

Bize ŞL deneyimi olan bir golcü lazım. Tabi öncelikli hedef toto ligi değilse...

Edit: Pardon, şimdi dikkat ettim, sadece Nihat istemiş :)

Tek hayalim İbrahimoviç :) hayal işte ama hayal kurmadan yaşanmıyor, gerçi tek demeyim şimdi yalan olur, birgün Robben 'i parçalı forma içinde görmek aslında en büyük isteğim :) Bu arada Fernandao 'ya gerek yok alınırsa boş transfer olur, Bursa'da zamanında Okan Yılmaz'da 30 gol atıyordu ;)

Yakın geçmişte, Anadolu takımlarından alınan yabancı oyuncuların performansı ortadayken, Fernandao isminin üzerinde bu kadar durulması beni şaşırtıyor. Mesele gol kralı olması ise, Burak da bu ligde iki defa kral oldu. FB istedi diye mi bu adam bu kadar kıymete bindi?

Bize ŞL deneyimi olan bir golcü lazım. Tabi öncelikli hedef toto ligi değilse...

Edit: Pardon, şimdi dikkat ettim, sadece Nihat istemiş :)

Bursaspor'un maçını defalarca canlı izledim.
Muazzam bir forvet Fernandao.
Hava toplarına hakim, mücadeleden kaçmayan iyi bir golcü.
Bence tam aradığımız golcü kendisi.
Hangi ŞL forveti gelecek bize ?
Onun parasini kim verecek ?
Ben ham maliyet hem de alacağımız katkı bakımından Fernandao'nun tam da bizim istediğimiz tarz da bir oyuncu olduğunu düşünüyorum.

Yahu yabancı sınırı kalkmış. Dünyanın her yerinden oyuncu arayıp bulabilirsin. Fernandao'ya mı kaldık? Hem öyle anadolu kulüplerinde yıldızı parlayanlar büyük takımlarda aynı performansı gösteremiyor pek. Zaten bizim transferden önce kadrodaki gereksiz isimlerden ve maaşlarından kurtulmamız lazım. Burak-Selçuk falan da ya indirim yapsınlar ya da gitsinler nereye olursa..

Bursaspor'un maçını defalarca canlı izledim.
Muazzam bir forvet Fernandao.
Hava toplarına hakim, mücadeleden kaçmayan iyi bir golcü.
Bence tam aradığımız golcü kendisi.
Hangi ŞL forveti gelecek bize ?
Onun parasini kim verecek ?
Ben ham maliyet hem de alacağımız katkı bakımından Fernandao'nun tam da bizim istediğimiz tarz da bir oyuncu olduğunu düşünüyorum.
Maliyet diyorsun, ama Fernandao'nun Brezilya kulübü ile sözleşmesi devam ediyor ve kontrat fesih bedeli 5 milyon euroymuş. Netten biraz araştırısan, bonserisi elinde olan, bir sürü ŞL oyuncusu bulabilirsin.

Wesley Sneijder Şiirim

Karakterin, yüreğin, o dik duruşun,
10 numaradır her topa vuruşun,
Büyük maçlarda karakter koyuşun,
Sneijder sen bizim herşeyimizsin!

Eskiler hep Hagi Hagi derdi,
O'nun yerine Allah seni gönderdi.
Seninle dördüncü yıldız da geldi,

Juventus maçında şans vermediler,
Cimbom yensin biblo sokarız dediler.
Allah'ım GOOOOLLL dedi Ercan Taner,

Hele o efsane fenev maçında,
Bağırdık hadi Wesley topu soksana,
Ayı oynattın bir sağ bir sol doksana,

Bir de Diego çıktı sana rakip diye,
Kadroya giremedi bilmem acep niye,
Sayende hepsini alıyoruz ti'ye,

Muslera tuttu, sen attın kupalar geldi,
Sen varken başka ihtimâl zaten hayaldi,
Bjkye hâddini bildirmen de ne güzeldi,

Dursun boş durma gelsin yeni sözleşme,
Bu adam varken sakın başkasına ilişme,
Hep bizle kal kutsal portakal sakın hiç gitme,

Âşık Yamanî

Fernandao iyi forvettir hakkını yemeyelim ama herkesin hemfikir olduğu gibi sınır kalkmışken gereksiz uğraşa girmeyelim. Ayrıca Zlatan hayâl değil çünkü 34 yaşına geldi ve seneye sözleşmesi bitiyor.

Zlatan ancak sözleşme sonrası olabilir. Yani bittiği zaman. Net 16 milyon avro maaş alıyor. Transferde 25 32 yaş arasına yönelmeliyiz. Özellikle defans toparlayıcı bir stoper bulmalıyız. Hamza kalacak umarım milli takım derdine düşüp 14 yabancı hakkını kötü kullanmaz. Ve kulüp transfer çakallarından uzak durmalı.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

İki yol var. 1-Hoca takımdaki çöpleri temizler. (Eboue, Zan, Sabri, Aydın) Gereksiz yerlileri gönderir. (Umut, Yekta) Kaliteli transferler yapar yola devam ederiz. (Maxi, Vlaar, Ayew, Gignac, Boateng)

2.yol Takımdaki yerlilere kıyak sözleşmeler verilir. Sabri uzatır falan. Hatır gönül transferleri yapılır. Niasse, Bilal, Güray. Yine olduğumuz yerde sayarız ve dibe vururuz tekrardan.

Her ne kadar herkes 1.yolu istese de Galatasaray'da hep 2.yol izlenmiştir. Bakalım bu sefer değişecek mi?