2015-2016 Transfer Sezonu

İyi olur da o vizyonda değil yönetim ve teknik heyet. Onun yerine ömer sismanoglu falan alırlar

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sneijderin olduğu takım tek forvet oynar. Burak'ın olduğu takımda da Burak forvet oynar. Buradan yola çıkarak Niasse bence doğru hamle. Gerektiğinde de kanat forvet olarak da oynatabiliriz kendisini. Maliyet olarak da çok uygun.

Akhisar'ın oyuncularını almak hangi vizyona uyuyor? Bize 4. yıldızı kazandıran Sabri, Selçuk, Burak, Aydın veya Hamza Hoca değil. Sneijder ve Muslera. Diğer yeniçeriler de yatsınlar kalksınlar ikisine dua etsinler. Buradan çıkan sonuç da yeniçerilere para vereceğinize ikisi ayarında 3 topçu daha getirin, ŞL'de olmamız gereken yerde olalım.
Şampiyonluktan gelen paralara bir de Sabri gibilere verilen paralara bakıyorum, hatta Niasse'nin 4.5 milyon euroluk satın alma opsiyonuna da bakıyorum RVP falan rahat gelir. Kemer sıkma ayaklarını geçelim. Çiftlikten kulübe dönüşelim artık.

Akhisar'ın oyuncularını almak hangi vizyona uyuyor? Bize 4. yıldızı kazandıran Sabri, Selçuk, Burak, Aydın veya Hamza Hoca değil. Sneijder ve Muslera. Diğer yeniçeriler de yatsınlar kalksınlar ikisine dua etsinler. Buradan çıkan sonuç da yeniçerilere para vereceğinize ikisi ayarında 3 topçu daha getirin, ŞL'de olmamız gereken yerde olalım.
Şampiyonluktan gelen paralara bir de Sabri gibilere verilen paralara bakıyorum, hatta Niasse'nin 4.5 milyon euroluk satın alma opsiyonuna da bakıyorum RVP falan rahat gelir. Kemer sıkma ayaklarını geçelim. Çiftlikten kulübe dönüşelim artık.
RVP bi sene daha takımında kalırsa 14 milyon euro bonusu var yıllık ücretine ek olarak. RVP falan rahat gelmez yani ayrıca Burak ı beğenmeyenler adamın ağzıyla kuş tutmasını mı bekliyorlar bilmiyorum. Keza Selçuk (Melo sakatlanınca alternatifi Dzemaili ya da Yekta), Sabri (alternatifi maalesef Tarık) veya Hamza Hoca bunlardan biri olmasa şampiyon olur muyduk ben açıkcası ihtimal vermiyorum

Mesele Sabri'nin takımda kalması değil, ücretine zam yapılmasıdır. Burak ve Semih'e de ciddi talipler olduğu söyleniyor. Ama biz satmıyoruz. Peki neden? Yabancı sınırı kalkmışken eldeki yüksek kontratlı yerlilerden kurtulmak yerine, neden bu şansı tepiyoruz? Burak, Sabri, Semih gibi oyuncular yola, hem yüksek maaşlardan kurtul, hem eline bonservis parası geçsin. Artık bu oyunculara muhtaç değiliz. Takımdaki yerli hegomanyasını kırmak için İlla FB gibi bir sezon mu yaşamamız lazım?

Bilal, Karacan, Güray ve Niasse ilk 4 transferimiz.
Sabri ile sözleşme uzatıldı.
Amrabat, Sercan, Danny ve Furkan Özçal takıma geri döndü ve denenecekler.
Hayırlı olsun.
Bakalım önümüzdeki günlerde neler göreceğiz ?

Bilal, Karacan, Güray ve Niasse ilk 4 transferimiz.
Sabri ile sözleşme uzatıldı.
Amrabat, Sercan, Danny ve Furkan Özçal takıma geri döndü ve denenecekler.
Hayırlı olsun.
Bakalım önümüzdeki günlerde neler göreceğiz ?
Jem sadece 1 internet sitesinin haberi
Niasse ile anlaşmadık diye Cüneyt Tanman açıklama yaptı. Daha iyisi için çalışıyoruz dedi.
Güray'ı söyleyen sadece Hakan Ünsal.

Podolski Arsenalde Kalmak istiyorum diye açıklama yapmış belkide fiyatını yukarı çekmek istiyordur.

Antalya yaşları ne olursa olsun Eto vede Ronaldinho`ya için çabalarken bizim Akhisar oyuncularına saldırmamız.Takımın avrupayı düşünmediğini Türkiyede Şampiyonluk mücadelesi vericeğini gösterir.

Bu gidişatın sonunda Özbek sezon sonu gider,Duygun başkana TFF seçimlerinde keleğinden sonra kredisi iyice azaldı,Şampiyonluk kutlamalarından Dürüst vede Albayrak`a tavrı yaptıkları ile uzun süreli başkan olamıcak ,Kendisi daha Galatasaray kongresine kendini kabullendirememiş birde taraftarı karşısına alarak 3 sene başkan kalması imkansız.

Pato'nun da 3 4 menajer tarafından önerildiğini söylemiş Tanman. İhtimali varsa hiç düşünmeden Pato getirilmeli.

Herkese merhabalar Öncelikle hepinizin görüşlerine saygı göstererek Ben Patonun bize katkı sağlayacağını düşünmüyorum çok riskli bir transfer olur bize daha çok Elmander gibi yeri geldiğinde top saklayan sırtı dönük oynayabilen pivot nokta santrafor lazım Bence Huntelaarı almalıyız tam bizim ihtiyacımız olan bir oyuncu Niasse ise bana göre satın alma opsiyonuyla kiralık gelmeli

Cüneyt tanmanın dün yaptığı açıklamaya bakılırsa 3 yerli bilal güray jem karacan diğer 2 genç yabancı doria niasse diğer 3 tecrübeli yabancı da huntelaar/gomez podolski diğeri de sağ bek olacak büyük ihtimalle tabi melonun gitmesi durumunda ise oraya da iyi bir yabancı alınmak zorunda o bölge için alex song çok doğru bir tercih olabilir. şimdilik transferlerle ilgili düşüncelerim bunlar

2-3 oyuncu alınacak denmişti.
7-8 kişi saymış bir yukarıda ki arkadaş.
Malesef yönetim ve teknik kadroda ne yapacağını şaşırmış durumda.
İşler hiçte güzel gitmiyor malesef.

Cüneyt Tanman'dan transfer açıklaması! - Fanatik
açıklaması burda ayrıca dün twitterda da konuşuldu bu. Ayrıca sadece 2-3 oyuncu transferi ile bu sene cl de başarılı olamayız en az 5 oyuncuya ihtiyacımız var sağ bek stoper 2 kanat ve santrafor ayrıca melo giderse o bölgeye de bi oyuncu şart amrabat satıldı bruma nın da gönderilmesi gündemde iken kanat bölgesine en az 2 oyuncu şart bi kere

7-8 oyuncu nasıl alcaksınız arkadaş yahu sizde yani hiç maddi problem yokmuş gibi konuşuyorsunuz. Şampiyonluğu bu kadar çabuk unutan bir taraftar topluluğu yok.

40 dan 28 e inecekmiş kadro, bugünlerde gidenler açıklanacakmış nasıl olacak artık izleyip göreceğiz