2015-2016 Transfer Sezonu

Çıkıp adam gibi para yok, gelenle de borçları azaltacağız deyip Jose gibi genç ve ucuz oyuncular transfer etseler kabulum. Ama hem yalan konuşuyorlar hem Bruma gibi oyuncular gidiyor anlamıyorum.

Takım Futbolun F sını oynamıyor !!!

Takıma 1 kişi eklendi yeni takım kurmadık ,yeni hoca gelmedi şaka gibi

Takımın en iyisi ERAY varin takımın halini siz düşünün.

Abi akıl var mantık var. Jem , Rodriguez , Sabri zam .. bunları toplasan zaten yıldız oyuncunun bonservisinin bir kısmı ödeniyor. Kalanı zaten taraftar forma ve kombine ile FAZLA FAZLA kapatıyor. Sen Eşek değilsin insansın kafan basmıyor mu buna? Ha bi de "maliyeciyim rahat olun gs nin borcu yok yea ehehe" diyor .

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Takım taş gibi transfere gerek yok. Hatta Sneijder, Muslera falan satılabilir. Nasıl olsa Şampiyonlar Liginde de hep 4 yiyorduk sorun değil.

Fransa Ligi : Psg dışında bir takımın 2 gol atmakta dahi zorlandığı kalitesiz bir futbol ligi. Nice den 4 gol .. Nerden baksan tutarsızlık nerden baksan ahmakca .

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sizi bilmiyorum ama ben Nice'den 4 tane yememize sevindim. 4 golün 3nün Sabri'nin kanadından(2 penaltı yaptı) gelmesi de güzel oldu. Burada, takımın başkandan teknik direktöre, teknik direktörden bazı mevkilere yetersiz olduğunu ben ve birkaç arkadaş anlatmaya çalıştı tüm yaz boyunca. Bir müsibet bin nasihattan iyiymiş bizimkisi de o misal olsun. Haydi artık biz şampiyonlar ligi takımıyız ona göre davranalım, bölgeler belli operasyonu bekletmeye gerek yok.

Lütfen, artık çöp oyuncuları kazanmaya çalışmayalım. Yıllarca Süper Lig'de teknik direktörlük ve Milli Takımlar yardımcı hocalığı yapan Hamza Hoca, Sercan'ı, Olcan'ı, Yekta'yı, Dany'i deneyip ne bulacak, zaten olan ortada senelerdir izledin. Fener'in yaptığı gibi fazlalıklardan kurtulmalıyız.

Sizi bilmem ama ben transferlerin "müspet ivme" kazandığı zamanları özledim.

Bırak hazırlık maçını langırt oynasan bile Nice'ten 4 yenmez. Ayıp yahu! Neyse Hamza bey iyice denesin yıldızlarımızı. Biraz geç anlıyor heralde ne yapalım..

Hamza Hoca demiyorum!!!

Galatasaray´ın çoçuğu isen susmayacaksın ,Galatasaray´ ın çocuğu isen kukla olmayacaksın ey Hamza Hamzcaoğlu. Hocalık duruşunu yönetime kıyakçılık çekerek kaybettin, kıyakçılığın sonu ayakçılıktır.

takım bağıra bağıra
benim adam gibi bir sol bek im yok
savunmanın göbeğine alternatif yok
sağ içte oynayan düzgün biri yok
eğer melo gittiyse yerine alternatif bir oyuncu yok
ve iyi bir forvet in yok diye bağırıyor
herkes görüyor duyuyor ama bizi idare edenler duymuyor
çünkü işlerine gelmiyor.
yazık....

Hazırlık maçlarının skorları zerre umurumda olmadı. Yenilmek önemli değil hatta fark yemekte. Lakin ortada oyun namına oyun planı namına bir şey yok ve bazı "bizim çocukların" ne kadar zararlı olduğunu gösteriyor.
https://twitter.com/asysokak/status/626088324894171136

https://twitter.com/galadione/status/626130643970326528

bu herif 1,6 milyon avro garanti para alacak.

Bu arada Sneijder'le 2018'e kadar sözleşme yenilenecek diyorlar. Sneijder bugün kü maaşından 500 bin avro indirim yapmış. Bonuslardan ama olsun.
Sabri bizim çocuğumuz Sneijder ise onlar.

Dünkü yenilgiye çok sevindim.
Sağ bek,stoper,ön libero ve forvet transferi gerektiği gün gibi ortaya çıktı.
Sabri,Yekta,Dzemaili,Sercan,Jem Paul ile bu işin olmayacağı belli oldu.

Sağ beke en kötü Ozan Tufan transferi yapılmalıdir.
Eminim orada bize çok şey katacak.
En azından bizi Sabri'den kurtaracak.

Hamza Hoca Stopere ileriye dönük genç bir transfer yapmayı düşünüyoruz demişti.
Burası içinde sanırım Serdar Aziz düşünülüyor.
Ozan Tufan ve Serdar Aziz için Danny,Yekta,Sercan arti 2-3 milyon euro gözden çıkarılabilir.

Muhakkak ön libero ve forvete de transfer gerekiyor.
Hatta bir tane de sağ açık bu takıma acil.
Kanat organizasyonu diye bir şey yok takımda şu anda.

Son olarak neden bu kadar az hazırlık maçı yapıyoruz.
Geçen sene de aynı şeyi yaptık ve herkes ligin başlangıcıni hatırlıyordur.
Daha çok hazırlık maçı yapmalıydık.

Edit:Hamza Hoca yönetimi düşünüyor ama en ufak bir başarısızlıkta ilk önce kendisinin gideceğini unutmasın.

Dünkü yenilgiye çok sevindim.
Sağ bek,stoper,ön libero ve forvet transferi gerektiği gün gibi ortaya çıktı.
Sabri,Yekta,Dzemaili,Sercan,Jem Paul ile bu işin olmayacağı belli oldu.

Sağ beke en kötü Ozan Tufan transferi yapılmalıdir.
Eminim orada bize çok şey katacak.
En azından bizi Sabri'den kurtaracak.

Hamza Hoca Stopere ileriye dönük genç bir transfer yapmayı düşünüyoruz demişti.
Burası içinde sanırım Serdar Aziz düşünülüyor.
Ozan Tufan ve Serdar Aziz için Danny,Yekta,Sercan arti 2-3 milyon euro gözden çıkarılabilir.

Muhakkak ön libero ve forvete de transfer gerekiyor.
Hatta bir tane de sağ açık bu takıma acil.
Kanat organizasyonu diye bir şey yok takımda şu anda.

Son olarak neden bu kadar az hazırlık maçı yapıyoruz.
Geçen sene de aynı şeyi yaptık ve herkes ligin başlangıcıni hatırlıyordur.
Daha çok hazırlık maçı yapmalıydık.

Edit:Hamza Hoca yönetimi düşünüyor ama en ufak bir başarısızlıkta ilk önce kendisinin gideceğini unutmasın.
Ozan gelirse idareten sağ bek oynayabilir ama asıl mevki ön libero. Ayrıca serdar aziz de bizim istediğim tarz da bir oyuncu değil. Kabul edelim ki ne ozan ne serdara takas dahi olsa 4 milyon para verme şansımız yok. Kulübün mali durumu da ortada. Sağ bek sağ açık ön libero stoper forvet alınmalı ama hem yönetim vizyonsuzluğu hem de mali durum önümüzde engel.

SM-A500F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi