2015-2016 Transfer Sezonu

Futbolcunun Türk ya da yerlisi yoktur. İyi futbolcu ve kötü futbolcu vardır. Ozan Tufan bize gelir mi bilmem ama iyi futbolcu silinip gitmez onu biliyorum.

Arkadaşlar bir şey soracağım konuyu dağırmış olacağım ama kusura bakmayın. Bir arkadaşım memleketten geldi İnter maçına getirmek istiyorum onu yarın bilet alacaz ama e-bilet ve passolig almadım protesto amaçlı. İnternet sitemizde passoligi olmayan taraftarlarımız TC kimlik no ile alabilir bileti yazıyor hazırlık maçında da passolig geçerli mi maça girebilecek miyiz ? Bilen biri var mı ona göre bilet alacaz da ?

Futbolcunun Türk ya da yerlisi yoktur. İyi futbolcu ve kötü futbolcu vardır. Ozan Tufan bize gelir mi bilmem ama iyi futbolcu silinip gitmez onu biliyorum.

Ozan bu ülkede kalırsa olup olacağı bu. Ülke altyapısı sadece kazanma odaklı çalışıyor. Yetişen futbolcuların çoğu mental olarak yerlerde, oyunu bilmiyor. Ben Ozan'ın kalırsa en fazla bu kadar olacağına inanıyorum.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

Ozan Tufan bize gelse oynayacak mı ki? Zaten takımda bir sürü orta saha var onu geçtim aldık diyelim. Melo'nun yerini dolduramaz, Hamza beyde Selçuk'u kesecek yürek yok. Eee nerede oynayacak bu adam? Kulübede mi gelişecek?

Melo konusunda bile eleştiriliyor adam. Pes vallahi. Adam alenen ayrılmak istiyor. Bunun ötesi var mı?

[FONT=proxima_nova_ltsemibold]"Melo ayın 10'unda kampa katılacak. Melo ayrılmak istediğini bize söyledi. Teklifler olduğunu da iletti. Kulübümüzün menfaati doğrultusunda hareket edeceğiz. Melo'nun bizimle bir yıl daha sözleşmesi var. Gelip, oynamasından yanayız ama bu kararı kendisi verecektir. "Ben dönmeyeceğim" diyecekse de yapılacak bir şey yok. Melo'nun gitmesi durumunda, o bölgeye bir transfer yapabiliriz."
Bu ilk açıklaması. Kampa gelmeyeceğini iletince

"Melo bizim elimizi kolumuzu bağlıyor. Kendisiyle konuştum, 20 Temmuz'a kadar süre verdim. Melo'ya 'Kararını ver. Bu süreye kadar kendine takım bulacaksan bul, geleceksen de artık 20'sinden itibaren aramızda ol' dedim. Melo bizim oyuncumuz. Gelip oynaması lazım. Bir yıl daha kontratı var. Bildiğimiz bir oyuncu. En azından ne alacağımızı biliyoruz"
"Melo benim oyuncum ancak isteyerek gelmeli, mecburen değil. Kafası burada olmalı. Mecburen burada olan futbolcudan fayda göremem. Kendi koşarak gelmeli. O yüzden 20'sine kadar vaktim var. Gitmek istiyorsan tamam, git. Kapı sana açık ama bir bedeli var. 20'sine kadar ben sana süre tanıyorum. Gideceğin kulüp ile o zamana kadar anlaş. Yoksa buraya gelip hala 'ben gideceğim' deme. Bu olmaz. Bu güzel ortamın da havası bozulur."

Ama hala Hamza hoca suçlu. Buldunuz bir günah keçisi kendinize vurun. Ne güzel dünya

[/FONT]

Melo konusunda bile eleştiriliyor adam. Pes vallahi. Adam alenen ayrılmak istiyor. Bunun ötesi var mı?

[FONT=proxima_nova_ltsemibold]"Melo ayın 10'unda kampa katılacak. Melo ayrılmak istediğini bize söyledi. Teklifler olduğunu da iletti. Kulübümüzün menfaati doğrultusunda hareket edeceğiz. Melo'nun bizimle bir yıl daha sözleşmesi var. Gelip, oynamasından yanayız ama bu kararı kendisi verecektir. "Ben dönmeyeceğim" diyecekse de yapılacak bir şey yok. Melo'nun gitmesi durumunda, o bölgeye bir transfer yapabiliriz."
Bu ilk açıklaması. Kampa gelmeyeceğini iletince

"Melo bizim elimizi kolumuzu bağlıyor. Kendisiyle konuştum, 20 Temmuz'a kadar süre verdim. Melo'ya 'Kararını ver. Bu süreye kadar kendine takım bulacaksan bul, geleceksen de artık 20'sinden itibaren aramızda ol' dedim. Melo bizim oyuncumuz. Gelip oynaması lazım. Bir yıl daha kontratı var. Bildiğimiz bir oyuncu. En azından ne alacağımızı biliyoruz"
"Melo benim oyuncum ancak isteyerek gelmeli, mecburen değil. Kafası burada olmalı. Mecburen burada olan futbolcudan fayda göremem. Kendi koşarak gelmeli. O yüzden 20'sine kadar vaktim var. Gitmek istiyorsan tamam, git. Kapı sana açık ama bir bedeli var. 20'sine kadar ben sana süre tanıyorum. Gideceğin kulüp ile o zamana kadar anlaş. Yoksa buraya gelip hala 'ben gideceğim' deme. Bu olmaz. Bu güzel ortamın da havası bozulur."

Ama hala Hamza hoca suçlu. Buldunuz bir günah keçisi kendinize vurun. Ne güzel dünya

[/FONT]

Dünya ne güzel doğru Akhisarı Galatasarayı taşımaya çalış,Yönetimin ayakçılığını yapmaya çalıs Futboldan bi haber sabriye zam yap koca sezon yatmık jem karacayı getir,Yönetime ayakçılık yap ne güzel Dünya

Dünya ne güzel doğru Akhisarı Galatasarayı taşımaya çalış,Yönetimin ayakçılığını yapmaya çalıs Futboldan bi haber sabriye zam yap koca sezon yatmık jem karacayı getir,Yönetime ayakçılık yap ne güzel Dünya

İşte problem bu. Doğru eleştirilere kimse itiraz etmez hatta destek verir. Ama siz yağmur yağıncaı ''Hamza Hamzaoğlu yüzünden yağdı'' diye ortaya çıkıyorsunuz. Ona itirazım.

Sabri olayı, Jem transferi gibi durumlar için eleştirmemiş ya da eleştiriye karşı çıkmış? Senin ayakçılık dediğin benimse idare etmek dediğim durum içinde kızıyorum hocaya. Bu durum en çok kendisine zarar veriyor.

Hamza Hoca´nın duruşu yoktur demek oluyor, bu bunun adı kıyakçılıkdır.

Melo`yu tutmak istesen tutarsın, sen de istemiyorsun belli. Galatasaray´ın çocuğu Galatasaray´ı düşünür, yönetimi değil. Hamza Hoca´nın bir duruşu varsa istifa eder. Derim ki adam gibi adam kıyakçılık yapmadı Galatasaray´ı düşündü istifa etti.

İstifa etse geri gelemeyecek kaygısı da asla olamazdı, her türlü bu takıma yine geri gelebilecekken şimdi geri gelemeyecek şekilde yola çıkmış durumda.

Yağmurun neden yağdı bellidir. Hoca Aydın´ı tutacaktı, taraftar tepki göstermese.

Galatasaray´da ikincilik başarısızlıktır, neyi idare edeceksin , taraftar görüyor onlar kendilerini kandırıyorlar. Bunu yapanlar sene sonu gider.

Evet Melo'ya yıllık 3M dan 3 yıl daha sözleşme verirsen tutarsın. Sonra da ağlarsın ''transfer yapamıyoruz diye'' (Gerçi şimdide yapamıyoruz daha önce yapılan abuk sabuk sözleşmeler yüzünden)

Galatasaray da 1.lik de başarısızlık. Malum başkaları sayesinde oluyoruz ya...

Ben yine diyorum Hazma hoca bu gidişle göremez sezon sınunu filan. Çok büyük hatalar yapıyor. İnşallah kalan 1 ayda doğru işler yapar. Ama her olaya çıkıp günah keçisi ilan edilmesi yanlış. Melo konusunda tek yanlışı var o da gitmek istiyorum dediği anda hemen yol vermemesi. Ama işte durum kötü elimiz kolumuz bağlı...

Sabri´ye 1.8 M. Euro vereceğime Melo´ya 3 seneden 3 Milyon Euro veririm, Jem Karacan´a o parayı vereceğime Melo´ya verir, tutarım.

Melo geç gelir, öyledir böyledir.. Sahada ondan daya yüreklice kazanmak isteyeni yok, aldığı parayı hak eden tek kişi belki de.

Tatil düşkünü olsa 1 ayda fıtık ameliyatından geri dönmezdi. Gerçekten kafasında gitmek olsaydı bu riskleri alıp saha çıkmazdı.

Yönetimin yaptıklarını sanırım hepimizden önce gördü, Ali Dürüst ve de Albayrak´a yapılanları herkesten önce giderim dedi.

Şampiyon olduğumuz sene bile defoları olan bir takımdık oyuncuların özverili olması ve karakter koymaları son düzlükte bize şampiyonluğu getirdi ama sahada hiçte şampiyon olacak bir takım oyunu yoktu malesef.
Takım oyunu,takım defansı önemli bir sorunken birde oyuncu kalitesinden kaynaklanan defansif zaaflar canımızı çokca yaktı bundan sonra da yakacaktır.

Başkanın seçilmeden önceki açıklamaları bizim için bir umuttu bombalar patlayacak,çilek değil meyva tabakları,basketbolda tarihin en büyük sponsorları söylemlerin,demeçlerin ardı arkası kesilmiyor taraftarda beklenti hızla yukarılara tırmanıyordu nasıl tırmanmasın ki çok değil birkaç sezon öncesine kadar bu takıma Drogba gelmişti.

Başkanlık seçimleri bittikten sonra nice vaadler sunan başkanımız bu sefer bütçeden,finansal fairplayden,nakit sıkıntısından dem vurmaya başladı zaten ellerinde geçen sezonu şampiyon tamamlamış bir kadro olduğundan falan bahsetmeye başladı ama bilmiyordu ki en büyük rakibimiz sezona sadece Diego transferiyle girmişti.

Şimdi ise transfer sezonuna yaşı ayyuka çıkmış Bilalle başladı daha sonra Jem Karacanla devam ettik ki burada takımımızın yaş ortalaması da malumken 32 yaşındaki bilali transfer edip ingiltere 2nci ligde kendi takımında bile yer bulamayan Jem Karacanı transfer ettik taraftarın sabrını iyice zorladır akabinde Podolski transferi gerçekleşti sanırım bu yönetimin en büyük başarısı da buydu fakat bu transfer de benlentisi hızla yukarı tırmandırılan Galatasaray taraftarını kesmedi.

Bugünlerde Jose Rodriguez transfer edilmiş fakat burada amacın ne olduğunu da kavrayabilmiş değilim doğrusu belki bonservis bedeli ödenmeden alınmış bir oyuncuydu kimilerine göre parlatıp iyi rakamlara satmak için yapılmış bir transfer olduğu kimilerine görede takımdan ayrılacak Melonun alternatifiydi.

Eğer ki amaç parlatıp iyi bir paraya satmaksa neden satışın %50-60 ını Real Madride öderiz maddesini kabul ediyoruz Galatasaray bu maddeyle bu oyuncudan ne kazanabilir ki? Önümüzde bir Bruma gerçeğide duruyorken.

Ayrılanlara gelecek olursak Amrabat bir önceki yönetimin hatası sonucu elimizden kaçmış oldu.Brumayıda parlatma amacıyla almış şuan satış opsiyonuz Sociedada kiralmış durumdayız.

Meloya gelecek olursak sanırım onun gibi dikine oynayan,agresif,karakter koyan,hırslı bir oyuncuyu kaybetmek hali hazırda birçok defosu olan bir takımdan böyle bir oyuncuyu kaybetmek üstelik elimizde ve transfer piyasasında esamesi yok iken bize çok güç kaybettirecektir.

Son olarak takımımızın bir yedek kaleci,stoper,sağ ve sol bek ve mutlak surette ileride top tutan sırtı dönük oynayabilen pasör son vuruşları iyi bir santrafora ihtiyacı var eğer bu bölgelere takviye yapılmazsa yarştığımız kulvarlarda bizi zor günler bekliyor malesef.

Bu seneye dair hiçbir umudum yok malesef.
Geçen sene de herkes böyle hissetmişti ve haklı çıkmıştık.
İtiraz eden arkadaşlar olacak ama Abdurrahim Albayrak lazım bu takıma.

Bjk sadede Gomez'e 6.5 saydı diye biliyorum. Ha ben bizim aptallar topluluğundan memnun değilim orası ayrı.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi