2015-2016 Transfer Sezonu

Cidden anlamıyorum arkadaşlar telles için satın alma opsiyonuyla 10 milyon € bedel oluyo yerine Carole alınmışken tabi ki gidecek ah vah edenler Telles ne yapmış geçen sezon savunma ve hücümda bir açıklasınlarda bilelim ?

Sözleşmesi uzatıldıktan sonra hala daha İnter teklif yaptı gitmeme izin verin diyen ismi 3.7 + 1.5 (şampiyonlar ligi primi) ile satmak çok çok çok mantıklı . Yerine melonun yaptığı riskli hareketleri yapmayan ve genç olan Jose oynayacaktır. Onun alternatifleri hamit ve Bilal.

Tamam transfer dönemi gerçekten kötü geçti uyutulduk resmen anladım ama alınan isimlerden Carole, Cenk, Jose ve Kevin için sadece 2.1milyon € ödendiğini de geçmemek lazım . Keşke Carole tarzı bir ön libero, Forvet ve kanat oyuncusu da bulabilseydik kimse çıkıpta siz napıyosunuz demezdi .

Melonun yerine birini alırsak ve o katkının %60ını versin doğru hamle diyecem. Ama meloyu sadece saha içinde değerlendiremeyiz, psikolojik olarak büyük bir üstünlük sağlıyor takıma. Kaldı ki ilk maçtaki görüntüsü geçici melo toparlardı kendini ben buna eminim. Umarım yerine biri alınır,şu bakış açısına da bir eleştirim var:Meloya iyi para verildi falan bunlara tamam ama sen bu paraların çok daha fazlasını kazanabilirsin Meloyla beraber bunu da kimse unutmasın. Şimdi burda bir arkadaş bu takım gönül rahatlığıyla şampiyon olur şampiyonlar liginde gruptan çıkar falan diyebiliyor mu bunu sormak isterim?

SM-A500F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Şuan melo dan kazancagimız para ile gruptan cikcagimiz para aynı şeye denk geliyor gibi bişi parasal yönden bakarsak.melo gibi bir adam bulamazsin suan o bir şans ti melo geldiğinde kimse bu kadar katkı yapcağını da dusunmuyordu ama bir insan 3 sezon boyunca aynı şeyi mi her yaz fazladan tatil yaptı bu takımın muslerasi var sneijderi var bu adamlar bide milli takıma gidiyorlar o kadar uzun boylu deil bence sözleşme uzatılmamaliydi bile ne kadar oyunculuğunu beğensemde bu taviz verilmemeliydi açıkçası suan faydali bir forvet alinmaz ise zaten gruptan cikabilecegimizi düşünmüyorum burak olmadigi anda forvetsiz bir takimiz melo dan gelicek bu parayla forvet alınırsa kesinlikle memnun olcam

Bu yönetim ve teknik direktöre destek falan YOK!

İstifa ulan istifa!
Evet hocam hataları vardır oyuncu seçiminde değişikliklerde ama senin en zor döneminde gelmiş,3 kupa kazanmış ve 4. yıldızı taktırmış hocaya hemen istifaya davet etmen de Vefanın sadece semt adı olduğunu öğretti. Yönetime istediğinizi diyin aldıkları komisyonlarla transfer dönemindeki mallıklarıyla istifa etmeleri gereken onlar.

Jose Melo'nun yaptığı işleri yapamaz. Hava hakimiyeti, ikili mücadelelerde üstünlük, dikine oynama, top kesme vs. Oynayacaksa Selçuğun yerine oynasın.

Şuan melo dan kazancagimız para ile gruptan cikcagimiz para aynı şeye denk geliyor gibi bişi parasal yönden bakarsak.melo gibi bir adam bulamazsin suan o bir şans ti melo geldiğinde kimse bu kadar katkı yapcağını da dusunmuyordu ama bir insan 3 sezon boyunca aynı şeyi mi her yaz fazladan tatil yaptı bu takımın muslerasi var sneijderi var bu adamlar bide milli takıma gidiyorlar o kadar uzun boylu deil bence sözleşme uzatılmamaliydi bile ne kadar oyunculuğunu beğensemde bu taviz verilmemeliydi açıkçası suan faydali bir forvet alinmaz ise zaten gruptan cikabilecegimizi düşünmüyorum burak olmadigi anda forvetsiz bir takimiz melo dan gelicek bu parayla forvet alınırsa kesinlikle memnun olcam
Benim tepkim son gün olmasına ve hazırlıksız yakalanmamıza. Yoksa takımda melo türevi biri olsa takdir ederdim yönetimi ama yok.

Jose Melo'nun yaptığı işleri yapamaz. Hava hakimiyeti, ikili mücadelelerde üstünlük, dikine oynama, top kesme vs. Oynayacaksa Selçuğun yerine oynasın.

Aynen öyle.
Jose ve Melo aynı tip oyuncular değil.
Birbirinden çok farklı oyuncular.
Melo'nun yerini Chedjou ile doldurabilir miyiz acaba?
Bu saatten sonra o bölgeye kimseyi beklemiyorum çünkü.

Az önce Altidore ile Joel'i karıştırdım Özür dilerim.
Sinirlerim alt üst olmuş durumda.

Yönetim ve teknik ekip bitkisel hayatta şu anda.
Malesef ki umut yok.
Bu yüzden fişi bir an önce çekmeli.

Cidden anlamıyorum arkadaşlar telles için satın alma opsiyonuyla 10 milyon € bedel oluyo yerine Carole alınmışken tabi ki gidecek ah vah edenler Telles ne yapmış geçen sezon savunma ve hücümda bir açıklasınlarda bilelim ?

Sözleşmesi uzatıldıktan sonra hala daha İnter teklif yaptı gitmeme izin verin diyen ismi 3.7 + 1.5 (şampiyonlar ligi primi) ile satmak çok çok çok mantıklı . Yerine melonun yaptığı riskli hareketleri yapmayan ve genç olan Jose oynayacaktır. Onun alternatifleri hamit ve Bilal.

Tamam transfer dönemi gerçekten kötü geçti uyutulduk resmen anladım ama alınan isimlerden Carole, Cenk, Jose ve Kevin için sadece 2.1milyon € ödendiğini de geçmemek lazım . Keşke Carole tarzı bir ön libero, Forvet ve kanat oyuncusu da bulabilseydik kimse çıkıpta siz napıyosunuz demezdi .

Bu 2 transfere de karşı çıkmamızin sebebi son gün yapılması ve yerlerine özellikle de Melo'nun yerine transfer yapılamayacak olması.
3-4 gün önce bu transferler yapılmış olsa ve yerlerine gerekli hamleler yapılmış olsa kimse laf etmeyecek.
Ama bu son durumlar malesef can sıkıcı hale geldi.
Bu arada Kevin'ın sakat olduğu ve 1-2 ay olmayacağı haberleri var. Doğru haber değildir inşAllah.

Lille de iken yanlış hatirlamiyosam ya göbek te oynuodu yada ön libero da daha sonra rudi garcia düzenli oynamak istiyorsan stoper e geç demiş orda oynamaya başlamış ama bu saatten sonra yemez ki zaten chejdou dan başka kaliteli stoper yok takimda

Bildiğim ve gördüğüm kadarıyla Grosskreutz sakat değil. Adam geçen sene sakatlandı ilk defa ve az oynadı ama faydalı olacaktır. Şimdi ondan ne beklendiği de önemli. Hiçbir zaman maç alacak veya kurtaracak biri olmadı. Son ana kadar mücadele eder falan elinden geleni yapar iyi transfer bence. Sakatlanmazsa form tutar ve formayı bırakmaz. Tabi bu dediğim herşey uyum sağlarsa geçerli. Elimizde Dzemaili örneği var.

Şu Meloyu çok iyi rakama sattık diyenler aynı fiyata Melo ayarında kimi alabileceğimizi de yazarsa sevinirim.Ayrıca Melonun alternatifi ne bilal ne sakat ve futbolunun sonunda ki Hamit ne de genç ve tecrübesiz Josedir açık ve net.

Carole sol bekte iyi eyvallahta bu adam hiç mi sakatlanmayacak,cezalı duruma düşmeyecek orada hücum yönü zayıf hakan baltayımı yoksa fazla kilolarıyla 2 depar attığında tıkanan olcanlamı oynayacak bu takım?

Ffp ve İbrahimovic masalıyla iyi uyutulduk bu takım ve yapılanlar nasıl içinize siniyor sizin? Kulübeye baktığında sonuca etki edecek bir oyuncumuz bile yok!

Dar,alternatifsiz bir kadroya sahibiz yazık gerçekten Burak ve Sneijder de olmasa takımda gol atacak oyuncu yok.Kimse bana Podolski ve Umut demesin Podolski tek forvet oynayamıyor,Umut desen son vuruş özürlüsü bu eli yüzü düzgün bir forvet oyuncumuz bile yok Buraktan hariç.

Şu Meloyu çok iyi rakama sattık diyenler aynı fiyata Melo ayarında kimi alabileceğimizi de yazarsa sevinirim.Ayrıca Melonun alternatifi ne bilal ne sakat ve futbolunun sonunda ki Hamit ne de genç ve tecrübesiz Josedir açık ve net.

Carole sol bekte iyi eyvallahta bu adam hiç mi sakatlanmayacak,cezalı duruma düşmeyecek orada hücum yönü zayıf hakan baltayımı yoksa fazla kilolarıyla 2 depar attığında tıkanan olcanlamı oynayacak bu takım?

Ffp ve İbrahimovic masalıyla iyi uyutulduk bu takım ve yapılanlar nasıl içinize siniyor sizin? Kulübeye baktığında sonuca etki edecek bir oyuncumuz bile yok!

Dar,alternatifsiz bir kadroya sahibiz yazık gerçekten Burak ve Sneijder de olmasa takımda gol atacak oyuncu yok.Kimse bana Podolski ve Umut demesin Podolski tek forvet oynayamıyor,Umut desen son vuruş özürlüsü bu eli yüzü düzgün bir forvet oyuncumuz bile yok Buraktan hariç.
Allah korusun Burak sakatlansa halimizi düşünemiyorum ben. Sneijder sakatlanırsa gene. Durumumuz baya baya kötü

Gecen sene de telles tekti

Melo'nun hırsına, oyununa laf yok ama artık kabak tadı vermişti. En azından para kazandık. Zamanlaması sıkıntılı olsa da gitmesine karalar bağlamaya gerek yok.
Telles o paraya gittiyse isabet olmuş. Oyuncu alırken sıvayan yönetim satarken iyi iş yapmış. Dzemaili kalsaydı iyi olabilirdi.

Dzemalinin bide parasının yüzde 70 ini biz veriyoruz yine manyak bunlar ya ulan forvet te almadınız ya o kadar para nereye gitti ulan 1 tane lig maçını izlersem ne olayım ya sampiyonlar ligi ni izlicem onu da uzun süre gidemicegimizi düşünüyorum o yüzden izlicem tam umutlandım bugün kevin geldi melo telles gitti para geldi en azından bi forvet takviyesi bekliyodum ya ön libero yu geçtim lanet olsun ya Adak adıcam yönetim ve hamza gitsin diye