2015-2016 Transfer Sezonu

Telles ve Melo gidici gibi.
Ben olsam bu 2 ismi de kadroda tutarım.
Şu anda oyuncu kaybetme vakti değil.
Fenerbahçe, Beşiktaş ve Trabzonspor kadrolarını güçlendirirken biz güç kaybediyoruz.
Olacak gibi değil.
Aklım hafsalam almıyor bu durumu...

Melo nun kafa burda deil zaten 32 yaşında adamı 3.5 a sattiysak iyi yani ne diyim bi 4 te alacagindan düşersen 7.5 luk bir kar var.Ama orta sahadaki mücadele eksikliği ortaya çıkacak kafa topu alabilen tek oyuncumuzdu orta sahada en iyi top çalabilen adamimizdi top sürebilen dikine oynayabilen aynı zamanda güçlü ve fizikli bir defansif orta saha şu son saatlerde sanmıyorum bulabilecegimizi değer mi buna melo nun satılması bekleyip görecez

bence de melo gitmeli artık
aklı italya da, ne kadar verimli olabilir ki ? ? ? bununla beraber yıllık 4 milyon euro civarı kazancı var
telles in de alternatifi var,
şimdi kalan 3-5 saatte neler olacak göreceğiz
bir forvet ve bir orta saha alırsak tadından yenmez

Melo gitti :)

Bu yönetimin ben ta .............................................................. Gerisini isteyen sevgi sözcükleri kullansın ,İsteyen küfür ben ucunu açık bıraktım

Yazıklar olsun bu yönetime son gün ilk 11 oyuncunu veriyorsun yediğide jose olacak iş değil gerçekten Telles satın alma opsiyonuyla gitmesi gündemde Carol cezalı yerine kim sol bek oynayacak?? Eyvahlar olsun sol bekte Olcana sağ bekte Sabriye kalmışız.[FONT=helvetica, arial, sans-serif]kevin grosskreutz gelecek deniyor 1 açığı kaparken başka mevkilerden açık veriyoruz bu olacak iş değil yazıklar olsun böyle iş bilmez bir yönetime kalmışız.[/FONT]

Ben Telles'in gitmesinden memnun oldum. Defansı zayıf, ofansı verimsiz... Net bir bek değil, kanat desen hiç değil... Elimizde yabancı bek olarak Carole ve Denayer vardı. Yanlarına Grosskreutz da geldi. Artık Telles'e ihtiyaç kalmadı. 1,5 milyon euro kiralama bedeli ve 8,5 milyon satın alma opsiyonu varmış. Sezon sonu bu fiyata satarsak çok karlı bir iş yapmış oluruz.

Asıl sorunumuz ileride net bir golcümüzün olmaması... Bütün sene Umut ve Burak ile geçmez.

Telles işi baya karlı duruyor. Totalde 10 milyon gibi duruyor buna tamam. Melonun durumu çok farklı. Alternatifi yok, satılmasına satılır tabi gitmek istiyor sonuçta yalnız transferin son günü yollanmaz. Her ihtimale karşılık bir orta saha alternatif olarak tutulmalıydı bence. Öyle bir plan olduğunu da sanmıyorum maalesef. Şampiyonlar ligini geçtim artık lig şampiyonluğu da hayal. Şu an takımda melonun birebir aynı mevkisinde oynayan tek oyuncu Jem Paul onun da ne olduğu belli zaten. Allah sonumuzu hayretsin. Son bişey daha söyleyeyim Grosskreutz iyi oyuncu baya faydalı da olabilir yalnız ben daha çok sağ açık kullanılacağını düşünüyorum. Kafamdan geçense takımın melodan sonra 4-3-1-2 oynaması ki dzemaili kalsaydu baya da kaliteli bir takım olacaktık. Jem paulden eksisini anlatabilecek anlatsın Dzemailinin

SM-A500F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hatrı sayılır bir ön libero alındığı takdirde yönetim son günde 3 ayda yapamadığını yapmıştır. Telles 7.5 milyonluk bir risk değil. Carole o bölgeyi geçer. Alternatifi yok diyenler Telles'in geçen sezon da o mevkide olduğunu unutmasın lütfen.

Melo konusu ise yönetimi ve teknik ekibi takdir ettiğim bir durum. 15 Ağustos'ta sözleşme uzatan bir adam 15 gün sonra gitmek istediğini söylüyorsa, gitmeli. İyi de para aldık.

Şu zamanda oyuncu satılmaz arkadaşlar bu gece 12 ye kadar kimi alacaksın? Yoksa Tellesin bi kademe ilerlemediğini,bize pek yararı olmadığını bende biliyorum.
Ayrıca Melo gibi oyuncu bulmak imkansız Melo sadece oyunuyla var olan bir oyuncu değil rakiplere psikolojik üstünlük sağlayanda bir oyuncu şimdi orada yeni yetme Jose oynayacak sağa sola pas atan, risk almayan,dikine oynamayan, ikili mücadeleden kaçan bir oyuncu.Melo olmazsa Selçuğun performansıda malesef yerlerde sürünüyor.

Meloyu iyi paraya sattik sene sonu bedava gidicekti tellesife kayip olarak gormuorum kevin denayer carole orayi kapatir tek sknti orta sahaya takasla bi adam alabilirdik bide forwet

Yönetim bence ilk kez dogru yapti. Net. Tellesin defansi sikintili ofansi da gününde olursa iyi. Hem carole var. Meloyu bu saatte satmak sikinti ama ben sevindim. Bu sene kötü oynasa su an isyan eden taraftar basta olmak üzere herkes adama küfretcekti. Cok iyi para kazandik yillik ücreti de eklersek. Bi ortasaha alirsak joel campelldan haber bekliomusuz olursa enfes geceriz transferin son gününü. Bilal selcuk rodrigez yumusak ortasaha olduk. Tek sikintimiz. Herseye ragmen iyi is...