2015-2016 Transfer Sezonu

Joel Campbell'ı daha önce Bursaspor'da izledim.
Sıradan bir oyuncu.
O gelecek ise hiç gelmesin daha iyi.

Kevin çok iyi transfer.

Her takım güçlenmek ister.
Ama biz hemde son gün güç kaybediyoruz.
Tamamen saçmalık.
Hadi yönetim böyle olsun istedi Hamza Hamzaoğlu neden karşı çıkmaz ?
Hani denge önemliydi.
Bu ne dengesizlik bu ne saçmalıktır yahu ?

Tüm hevesim kaçtı.
Lig şampiyonluğu artık çok daha zor.
Şampiyonlar Ligi'nde de inşAllah 3.olup Avrupa Ligi'ne kalabiliriz.

Yazıklar olsun !!!

Sıradan bir oyuncu.

Kevin çok iyi transfer.

Tamamen saçmalık.
Hani denge önemliydi.

Tüm hevesim kaçtı.

Yazıklar olsun !!!

Joel Campbell'in Bursa'da ne işi var?

Sıradan bir oyuncu.

Kevin çok iyi transfer.

Tamamen saçmalık.
Hani denge önemliydi.

Tüm hevesim kaçtı.

Yazıklar olsun !!!

Arkadas bursada izledim yazmista bende sasirdim alla alla diorum ne alaka :)

Bendtner niasse gelcek se hiç gelmesin boşuna para verilmesin kweuke yi alsalar bir halt demem fernandaodan bi farkı yok yaş olarak bakarsan bile 3 ay mi ne küçük 2.5 a alıp geçersin campell a da eyvallah çok iyi bir alternatif .Melo nun yokluğunu bize en az hissettirecek adamdır alex song istersek satın alma opsiyonlu kesinlikle gelebilecegini düşünüyorum rigobert song un da referanslariyla o zaman iyi bir son gün geçirmiş olabilecegini düşünüyorum hem bence melo dan bu sene verim alamicakmıcaktık uzattığı sözlesmeden de belli ki en kötü ihtimal 1m verip sene sonu bonservisini eline alcakti ve bu sezon geçen senelere göre kötü bir durumda geldi ilk maç neydi 5 dk koştu tıkandı resmen bence melo nun kalmasıda bir risk ti gitmesi de bir risk en azından böyle iyi bir para kazanmış olduk tabi bunu bu yeteneksiz yönetim ne kadar kullanmayı becerebilir gorecez

Bendtner niasse gelcek se hiç gelmesin boşuna para verilmesin kweuke yi alsalar bir halt demem fernandaodan bi farkı yok yaş olarak bakarsan bile 3 ay mi ne küçük 2.5 a alıp geçersin campell a da eyvallah çok iyi bir alternatif .Melo nun yokluğunu bize en az hissettirecek adamdır alex song istersek satın alma opsiyonlu kesinlikle gelebilecegini düşünüyorum rigobert song un da referanslariyla o zaman iyi bir son gün geçirmiş olabilecegini düşünüyorum hem bence melo dan bu sene verim alamicakmıcaktık uzattığı sözlesmeden de belli ki en kötü ihtimal 1m verip sene sonu bonservisini eline alcakti ve bu sezon geçen senelere göre kötü bir durumda geldi ilk maç neydi 5 dk koştu tıkandı resmen bence melo nun kalmasıda bir risk ti gitmesi de bir risk en azından böyle iyi bir para kazanmış olduk tabi bunu bu yeteneksiz yönetim ne kadar kullanmayı becerebilir gorecez
Melonun yerine birini alırsak ve o katkının %60ını versin doğru hamle diyecem. Ama meloyu sadece saha içinde değerlendiremeyiz, psikolojik olarak büyük bir üstünlük sağlıyor takıma. Kaldı ki ilk maçtaki görüntüsü geçici melo toparlardı kendini ben buna eminim. Umarım yerine biri alınır,şu bakış açısına da bir eleştirim var:Meloya iyi para verildi falan bunlara tamam ama sen bu paraların çok daha fazlasını kazanabilirsin Meloyla beraber bunu da kimse unutmasın. Şimdi burda bir arkadaş bu takım gönül rahatlığıyla şampiyon olur şampiyonlar liginde gruptan çıkar falan diyebiliyor mu bunu sormak isterim?

SM-A500F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Biz ne rvpler naniler gorduk panige gerek yok arkadaslar zamaninda cok daha kotu kadrolarla basarili olmuslugumuz var destege dewam futbol sahada oynanio

Mevzu transfer değil , çerçevenin tamamına bir baksanız. .. çok küçük düşünen , hatta çoğu zaman düşünmeyen insanlar kulübü yönetiyor

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Polyanacilik degil bu kardesim orneklerle anlatabilirim istersen sana ? Bide 3 tane unlem koyunca korkmammi gerekio hayirdir ?

Bana bişi anlatmana gerek yok .Gereken herşeyi biliyorum.

Şampiyon Takım var diyenler şampiyon takımı bozup üstüne,Saçma sapan transfer yapıp bana öle böle şöle demiceksınız.

Bu takımın evladı benim ,Maaşımdan kısıp forma kombineyi ben alıyorum.Üstüne enayi yerine koyuluyorum.Yeter 3 aydır Dursun efendiyi dinliyorum birde sizi dinleyemem

Boş konuşma anlamına geliyor.

Bana bişi anlatmana gerek yok .Gereken herşeyi biliyorum.

Şampiyon Takım var diyenler şampiyon takımı bozup üstüne,Saçma sapan transfer yapıp bana öle böle şöle demiceksınız.

Bu takımın evladı benim ,Maaşımdan kısıp forma kombineyi ben alıyorum.Üstüne enayi yerine koyuluyorum.Yeter 3 aydır Dursun efendiyi dinliyorum birde sizi dinleyemem

Boş konuşma anlamına geliyor.

Geri ver kardesim o zaman kombineni zaten senin gibiler stada gelip 10. Dakkada topcu yuhalamaya baslio gelme kardesim forma falanda alma lazim degil senin kombinende formanda

Abi şampiyon takım lafına gerçekten sinir oluyorum. Gözünü seveyim geçen sene nasıl şampiyon olduk kim oynanan oyundan memnundu? Sneijderin musleranın ekstra ekstra performansı yasinin sürpriz çıkışı+ rakiplerin aptallığı. Bir maç bile iyi oynamadık bir maç. Sene başı ilk 11 e 4 5 oyuncu gerekiyordu

SM-A500F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu yonetim bole malesef her yonetim cok basarili olsaydi zaten bu durumda olmazdik alamadi adamlar bitt gitti transfer sezonuda kapandi artik takima destek olma zamani bu polyannacilik degil