2018-2019 Galatasaray Futbol Takımı

0-2 önde olduğumuz Hatay maçında az kalsın turu veriyorduk valla. Zor kurtardık paçayı. Hatay'a da iyi oyundan dolayı tebrik ederim. Herkes 0-2 olunca maçı bırakır ama 4 gol attılar kolay değil. Bizim ise bu maçtan büyük bir ders almamız lazım. Yedeklerin 1. lig'de bile oynayamayacak derecede çöp olduğu ayyuka çıktı. Sezon sonunda yeniden yapılanma şart. Ömer, Sinan, Muğdat, Semih falan bunları izlerken gözlerim kanadı resmen.

VAR denen şeyin yaptıklarını gördünüz mü bu maç? Çok tehlikeli bir sistem bu.

Ne kadar hakem-VAR bilmem ne hatası olursa olsun, koca Galatasaray 0-2 dan Hatay’dan 4 gol yememeli. Hatta skor 4-8 bile olsa Galatasaray 4 gol yememeli, Hatay’dan hiç yememeli. Tur mur atlama işini geçin, bu tarihe leke olarak geçti. Hatayspor 4-2 Galatasaray.
3 gün önce “Luyindama Marcao iyi ama Semih varsa onu yazarım 11 e” diyen Servet Çetin gibi yerli yalaka çetesine de kapak olsun bu.
Mehmet bey sorunuza cevap olarak benim şahsi düşüncem şu;
“Alın size Türk oyuncuların sahip olduğu kapasite.”

http://www.hurriyet.com.tr/sporaren...l-marsi-okuyacak-cok-oyuncumuz-vardi-41131982

Arkadaslar haberin iceriginde de Fatih Hocanin soylemine aciklama goremedim. Ne demek istemis olabilir, kacirdigim ne var acaba ?

Fatih Terim: "İstiklal Marşı okuyacak çok oyuncumuz vardı"

Dilmen'in, lig maçında sanırım Trabzon olabilir, ulusal marşı okuyan oyuncuları yok demesine atıfta bulunarak, bu maçta okutacak oyuncularımız var; Sinan, Semih, Ömer...

Demek istemiş olabilir.

Ne rezil oynamışız!

Kaleci evlere şenlik. Yerden yuvarlanarak gelen topu tutamayıp kaleye almak nasıl bir beceri, hele boş kaleye atamayan Muğdat'a ne demeli?...

Yabancılardan dert yanıyoruz; Belhanda, Fernando, Muslera falan ama yerliler tam bir enkaz yığını!

2 gün önce Erzurum maçı saatine itirazımız reddedilirken bugün iki hafta sonraki Erzurum Trabzon maçı saati 16:00 olarak açıklanmış. Hala Galatasaray lobisi federasyon diyenin IQ’su 10 dur.
Ayrıca tuhaf olan bir şey; fener Avrupa’da yok, Türkiye kupasında yok, ve hatta ligde bile yok, ama maçları hala Cuma ya da Pazartesi...

Barça'dan Sivasspor'da kiralık oynayan sağ bek Douglas'ı almışız galiba. Kendisi bu sezona damga vuran isimlerden biri oldu. Ama büyük takım topçusu mu tartışılır. Anadolu takımlarında kral olup da büyük takımlarda kestane olan oyuncular var çok uzakta değil Diagne. Yani küçük takımlarda iyi oynadı büyük takımlarda daha iyi oynar düşüncesi ne zaman bitecek bilmiyorum. Gelirse Mariano gider herhalde. Çünkü sağ bekte 3 yabancı lüksümüz yok. Ama ben Barça'da oynamayan, sürekli bir yerlere kiralanan Douglas yerine Rafael'i tercih ederim. Rafael Manu, Lyon gibi takımlarda as oyuncu olarak oynamış sonuçta. Bu arada Linnes'le de sözleşme uzatmamız lazım en azından ön-protokol falan yapılabilir çünkü sözleşmesi uzatılmadığı için isteksiz oynuyor gibi geliyor bana, en azından bu kafa karışıklığını çözmek için 2 yıl daha uzatılabilir.

İstiklal Marşı sırasında yaptıkları terbiyesizliğe bakın. Hayır işin mesaj kısmını geçtim isteyen dilediği gibi eğlenebilir. Ancak İstiklal Marşı sırasında hazır ol vaziyetinde durulur böyle malca işaretler yapılmaz. Bu fenerlilerin yaptığı ilk mallık da değil hadi bize karşı maçta yapmış olsalar neyse gidip başka maçlarda yapıyorlar bunu. Çocuklara asla kızmıyorum böyle gerizekalı çocuklar yetiştirdikleri için anasına ve babasına kızmak lazım. Boşuna oksijen tüketiyorlar.

1551546605961.png

1551546772548.png

1551546797374.png

İstiklal Marşı sırasında yaptıkları terbiyesizliğe bakın. Hayır işin mesaj kısmını geçtim isteyen dilediği gibi eğlenebilir. Ancak İstiklal Marşı sırasında hazır ol vaziyetinde durulur böyle malca işaretler yapılmaz. Bu fenerlilerin yaptığı ilk mallık da değil hadi bize karşı maçta yapmış olsalar neyse gidip başka maçlarda yapıyorlar bunu. Çocuklara asla kızmıyorum böyle gerizekalı çocuklar yetiştirdikleri için anasına ve babasına kızmak lazım. Boşuna oksijen tüketiyorlar.
Aynen, gerizekalılık. Biz yandık bari çocukları düzgün yetiştirin de onlar kurtulsun...

Marcao yine amatörce hata ve gol!

Takım da kötü; Belhanda deplasman takımı olmadığını bir kez daha teyid ediyor. Feguli de kötü şayet siz ikiniz oyun kuramazsınız, kim kuracak?

Selçuk ve Semih de nedir?

Selçuk efendi gözü kapalı kanada top atıyor da, ya Semih ne zaman kanat bindirmesi yapmış ki şimdi yapsın.

Takım kötü, eman ettiğimiz adamların kötü olması nedeniyle zaten takım kilitleniyor.