2018-2019 Sezonu Kadro Yapılanması ve Transferler

Böyle giderse Oktay Hoca basar istifayı. Bassın gitsin de zaten. Bu rezil zihniyetle onu haketmiyoruz. Mustafa Cengiz çıksın kendi oynasın, rakipler smaç basarken o da "inan edin" diye bağırır.

Ergin Ataman: 3 milyon dolarlık bütçe ile Avrupa'da hangi kupada olursanız olun başarıya ulaşamazsınız. Türkiye'de beşinci, altıncı ve yedinci olursunuz ama bir şampiyonluk mücadelesi veremezsiniz. Fenerbahçe'nin bütçesi 30 milyon dolarken Galatasaray'ın bütçesi 3M dolar olamaz.

Ergin Ataman: Bir taraftan da Anadolu Efes'in teknik direktörü olarak Galatasaray'ın rakibiyim ama bir Galatasaraylı olarak bu durumdan üzüntülüyüm. 2026 yılında Galatasaray'daki 10. yılım dolacak ve inşallah 2026'da Galatasaray başkanlığına aday olacağım. (CRI TÜRK FM)

Ergin Hoca uzakta ama kalbi hâlen bizimle.
O bizim için konuşuyor.
Oktay Hoca da az konuşsa keşke...

Ergin Ataman'ı normalde çok eleştiririm ama doğru olanı söylemiş. Bu açıklamasını takdir ediyorum. Benim de her zaman söylediğim şeyleri söylemiş. Başkanlık konusu da lafta kalmaz umarım. Mustafa Cengiz'in başkan olmasındansa Ataman'ın başkan olmasını tercih ederim ama aday olacağını düşünmüyorum. Kariyerini bırakıp aday olursa da takdir ederim.

Mahmuti'nin d
e ben kontratıma bakarım tarzında düşündüğünü sanmıyorum ama konuşmalı kesinlikle. Hatta ben onun yerinde olsam hem konuşur hem de istifa ederdim.

Rica konusuna g
elince de profesyonel hayatta ricayla filan olmaz bu tarz işler bana Ataman savundurtmayın :)

Böyle giderse Oktay Hoca basar istifayı. Bassın gitsin de zaten. Bu rezil zihniyetle onu haketmiyoruz. Mustafa Cengiz çıksın kendi oynasın, rakipler smaç basarken o da "inan edin" diye bağırır.

inan edin şampiyon olacağız der:). Bizim taraftar da büyüksün başkan der sonuçta da şampiyon filan olamayız :)

Adam başka takımın antrenörü olmasına rağmen ve kendi kulüp yöneticilerinin tepkisini çekme riskini de alıp bizim takımın sorunlarına parmak basıyor, takımımızın basketbola göstermesi gereken önemi işaret ediyor, üstelik bizim coachumuz tek kelime etmezken. Ama yine size yaranamıyor.

Neden, çünkü bizim istediğimiz adamı transfer etmişmiş, yarın ligde bizi yense neden maçı satmadı diye de kızarsınız adama. Ya hakkaten çok komik yorumlar yapılıyor.

Son düzenleme:
Adam başka takımın antrenörü olmasına rağmen ve kendi kulüp yöneticilerinin tepkisini çekme riskini de alıp bizim takımın sorunlarına parmak basıyor, takımımızın basketbola göstermesi gereken önemi işaret ediyor, üstelik bizim coachumuz tek kelime etmezken. Ama yine size yaranamıyor.

Neden, çünkü bizim istediğimiz adamı transfer etmişmiş, yarın ligde bizi yense neden maçı satmadı diye de kızarsınız adama. Ya hakkaten çok komik yorumlar yapılıyor.

Teşekkür ederim gerekli cevabı verdiğiniz için.
Ergin Ataman evet son 2 senesinde Eurocup şampiyonluğu hariç başarısız olmuştur.
Ama şu anda yönetimde ve şubede ki çoğu kişiden daha çok harbi Galatasaray'lıdır.

klubün bugrahanla ilgili herhangi bir girişimi olmadı olsa bile bugrahan euroleaguede oynamak varken neden belirsizliklerle dolu takımda oynasın
şizofren e bağlıyorlar bazen yazarlar

Arkadaşlar, ARTIK SESIMIZI DUYURMANIN VAKTI GELDI!
HAYDI BÜTÜN TANIDIK GS SAYFALARINA ULTRASLANA YAZIYORUZ DURUMU BASKETBOL TAKIMININ HALINI
BIR ŞEKILDE ULTRASLANA ULAŞTIRABILIRSEK YÖNETIMIN KULAĞINA GIDER TARAFTARIN SINIRLENDIĞI!
HAYDI! SON ANA KADAR! BAŞARACAĞIZ! BU ŞUBEYI TEKRAR EUROLEAGUE SEVIYESINE ÇIKARACAĞIZ!

Temmuz ayına geldik şubede yaprak kıpırdamıyor. Bir duyum bile yok David Pick vb... kişilerden ismimiz bile geçmiyor! Eski transfer döneminde gelir gelmez geyiği yapardık çıkan haberlere göre şimdi ona bile hasretiz.

Sosyal medyada adeta kıyamet kopuyor. Kulüp üyelerimiz de dahil olmak üzere bir çok taraftar yönetime basketbol konusunda tepki gösteriyor ve hatta yarın saat 15.00'te bir hashtag çalışması gerçekleştirilecek. Yönetimin bundan haberinin olmaması gibi bir ihtimal yok. Gayet yakından takip ediyorlar sosyal medyayı, buna emin olun. Şu an politikaları "iplememek" yönünde.

Sistematik biçimde basketbolu bitirmek istiyorlar. Yalnız Galatasaray taraftarını ve kulübün dinamiklerini hiç tanımamışlar. 5 ayda 25 yıllık ego yaptılar, sert kayaya çarpacaklar.

Sosyal medyada adeta kıyamet kopuyor. Kulüp üyelerimiz de dahil olmak üzere bir çok taraftar yönetime basketbol konusunda tepki gösteriyor ve hatta yarın saat 15.00'te bir hashtag çalışması gerçekleştirilecek. Yönetimin bundan haberinin olmaması gibi bir ihtimal yok. Gayet yakından takip ediyorlar sosyal medyayı, buna emin olun. Şu an politikaları "iplememek" yönünde.

Sistematik biçimde basketbolu bitirmek istiyorlar. Yalnız Galatasaray taraftarını ve kulübün dinamiklerini hiç tanımamışlar. 5 ayda 25 yıllık ego yaptılar, sert kayaya çarpacaklar.

O zaman gerekli tepkiyi gösterelim.
Onlara Galatasaray'in sadece bir futbol kulübü olmadığını büyük bir spor kulübü olduğunu hatırlatmanin vakti geldi !
Bilsinler ki eğer böyle devam ederlerse onlari buraya getiren taraftarı kaybedecekler !
Allah yardımcımız olsun...

Aşık olduğum spor ve gönül verdiğim renkler...Çok mu şey istiyorum ? Alt tarafı keyif veren bir Galatasaray basket takımı istiyorum.Ne kadar gamsız yönenimmiş,resmen Basketbolu unutturmaya çalışıyorlar.Bugün iyi bir ayaklanma olması lazım artık.Yoksa tünelin ucundaki bir tutam ışık da sönecek... ( Bu sezon için )

Takımı 2000 kişilik Ayhan Şahenk'e taşımak istiyorlarmış.(via@eyupyıldız)

En mantıklı karar olur. Gördük işte geçen sene Sinan Erdem'de derbileri bile birkaç bin kişiye oynadık, salonun yarısından çoğunun boş olması çok kötü bir görüntü veriyordu. En azından salonun kapasitesi az olduğu için 2 bin kişi de gelse boş görüntü vermez. Ayrıca daha önce de bu salonda oynadık hem erkek hem kadın basketbol takımında. 2008'de yanlış hatırlamıyorsam Asvel maçına gitmiştim liseye giderken bir daha da gidememiştim.

Oktay MAHMUTİ ve Ömer Cansever NBA yaz liginden ucuz oyuncu almaya çalışacaklar.Yaz Ligi tamamlandıktan sonra transfere başlamamız bekleniyor.(via@GSG_Basketbol)

Ayhan Sahenkte olmasi bence de guzel. Hem hatirladigim kadariyla cemberleri de baya sertti, rakipler deplasmana geldiginde cembere alisana kadar mac biter :)