2018-2019 Sezonu Kadro Yapılanması ve Transferler

Koçumuz iki güne açıklanacak isim vermek şu an mümkün değil ama muhtemelen belli oldu gibi. Buna ek malzeme sponsorluğu konusunda bugün bizim de girişimlerimiz sonucu anlaşma tamamlandı. O konuda halloldu. Yakında açıklanınca hangi firma ile anlaştığımızı görürüz hep beraber.

Koçumuz iki güne açıklanacak isim vermek şu an mümkün değil ama muhtemelen belli oldu gibi. Buna ek malzeme sponsorluğu konusunda bugün bizim de girişimlerimiz sonucu anlaşma tamamlandı. O konuda halloldu. Yakında açıklanınca hangi firma ile anlaştığımızı görürüz hep beraber.

Yabancı mi yerli mi Doruk Bey ?
Sponsorluk ciddi bir gelir getirecek mi ?

Yabancı mi yerli mi Doruk Bey ?
Sponsorluk ciddi bir gelir getirecek mi ?

Mevcut ekiple yabancı görmek zor. Yerli tabiki fakat bu konu nezdinde arkadaşlar daha fazla soru sormayın. 1-2 güne açıklayacağız dediler benim mevcut yönetim hakkında düşüncelerimi biliyorsunuz. Resmen açıklanmadan güvenmek de zor. Ama şu an net gibi gözüküyor. Bakalım ne tepki vereceksiniz ben de merak ediyorum :)

Sponsorluk malzeme sponsorluğu gelir var mı bilmiyorum...

Mevcut ekiple yabancı görmek zor. Yerli tabiki fakat bu konu nezdinde arkadaşlar daha fazla soru sormayın. 1-2 güne açıklayacağız dediler benim mevcut yönetim hakkında düşüncelerimi biliyorsunuz. Resmen açıklanmadan güvenmek de zor. Ama şu an net gibi gözüküyor. Bakalım ne tepki vereceksiniz ben de merak ediyorum :)

Haklısınız.
Yabancı bir Koç gelmez.
Hayırlı olsun takımımız hakkında.
Umarım bir an önce belli olur da transferler de yapılır hemen...

İçimden bir his Ömer Uğurata olabilir diyor ama bakalım :)

Son düzenleme:

Yağızer Uluğ olsa bari.

Haklısınız.
Yabancı bir Koç gelmez.
Hayırlı olsun takımımız hakkında.
Umarım bir an önce belli olur da transferler de yapılır hemen...

İçimden bir his Ömer Uğurata olabilir diyor ama bakalım :)

Ömer Ugurata hakkinda böyle bir yorum okudum: "altın jenerasyon diyebileceğimiz 2000 jenerasyonunu kullanamayan, u18 turnuvasında japonyayı bile zar zor yenmemize neden olan vasat koç."

Bu yönetim aslında koç bile bulamayacak bir yönetim ama muhtemelen koçlar haber gönderiyordur bizi alın diye. Haber gönderen koçların da çapı tahmin edilebilir.

Bahsi geçen isimlerden Ömer Uğurata olsun o zaman madem fantezi yapıyoruz. Denenmemiş bir arkadaşı deneyelim:)

İsim veya detay sormayacağım.
Siz memnun musun isimden? Az da olsa umutlanmaya değer mi sizce?

İsim veya detay sormayacağım.
Siz memnun musun isimden? Az da olsa umutlanmaya değer mi sizce?

Yazdığım gibi burası GS, imza atılıp açıklanmadan yorum yapamam. İnşallah dedikleri gibi 1-2 güne açıklarlar kimseyi umutlandırmak da istemem onu da söyleyeyim tekrardan. Ben bilgi mahiyetinde paylaştım.

Bu saatten sonra kim gelse umutlanmak doğru olmaz. Küme düşme tehlikesi yaşayacağımızı düşünüyorum.

Bu arada bir arkadaşımız yaz ligi ile alakalı oyuncu isimleri yazmış sağolsun. Bakalım bu isimlerden hangisini alacak bizim Yalçınkaya :) hatta alabilecek mi?

Başkan diline dolamış " Galatasaray Dünya Markasıdır " sözünü,büyük başkan 3 sene bu kulübü yönettiğinde bakalım nasıl bir dünya markası olacağız ...

Hayatım boyunca en zayıf kadroları bile heyecanla takip ettim,sadece geçen sezon birkaç maç izledim ve sonra takımı umursamamaya başladım,aidiyetimi kaybettim.Bu sezon bu gidişata göre ben Galatasaraylıyım deyip heyecanla bu takımın maçını izlermiyim bilmiyorum.

MAHMUTİ hoca ile yolumuzu hiçbir açıklama yapmadan ayırdık mı yani ? Oktay MAHMUTİ hocamızı bir kez daha savunamadık koruyamadık. İlk eurolegue e bizi soktuğunda bu taraftar senle gurur duyuyor diye haykırdığımız Baş antrenörümüze yine vefasızlık yaptık. Bundan sonra MAHMUTİ hocadan daha vasıflı karakter sahibi bir koç getiremeyeceğimize göre kümede kalmaya oynarız hayırlı olsun.

Yazdığım gibi burası GS, imza atılıp açıklanmadan yorum yapamam. İnşallah dedikleri gibi 1-2 güne açıklarlar kimseyi umutlandırmak da istemem onu da söyleyeyim tekrardan. Ben bilgi mahiyetinde paylaştım.

Bu saatten sonra kim gelse umutlanmak doğru olmaz. Küme düşme tehlikesi yaşayacağımızı düşünüyorum.

Bu arada bir arkadaşımız yaz ligi ile alakalı oyuncu isimleri yazmış sağolsun. Bakalım bu isimlerden hangisini alacak bizim Yalçınkaya :) hatta alabilecek mi?

Zaten umutlanmak için bi sebep görmek için bile umut taşımıyorum.

Bari ne oynadığı belli, na yaparsa kazanıp ne yapamazsa kazanamayacağı belli olan bi takımımız olabilse :D