2018-2019 Sezonu Kadro Yapılanması ve Transferler

İlk defa duydum.
Hayır diğer 3 oyuncu açıklandı Hayes ve Arapovic niye açıklanmıyor gerçekten ilginç ?
Nasıl bi şube yönetimi! var akıl alır gibi değil !!

Nihat Bey merak ettiginiz butun cevaplari tek bir cumlede toplamis Engin Bey. Tekrar tekrar okuyup gulmekten catladim valla =))<=-P

Zabıta duymasın. Merdivenaltı takım kurduk gizliden çalıştırıyoruz.

Hay cok yasa valla Engin Bey. Durdurabilsem gulmeyi onuda basaramiyorum :)

Nihat Bey merak ettiginiz butun cevaplari tek bir cumlede toplamis Engin Bey. Tekrar tekrar okuyup gulmekten catladim valla =))<=-P

Hay cok yasa valla Engin Bey. Durdurabilsem gulmeyi onuda basaramiyorum :)

Vallahi öyle olmuş.
Bizim yalan söyleyen GM'miz ÖY ve is bilmez, beceriksiz, vizyonsuz MC yönetimi olunca başımızda böyle bile olabilir.
Neyden korkuyorlar acaba ?

İlk defa duydum.
Hayır diğer 3 oyuncu açıklandı Hayes ve Arapovic niye açıklanmıyor gerçekten ilginç ?
Nasıl bi şube yönetimi! var akıl alır gibi değil !!

Arapovıc konusunda klüp biraz tok alıcı durumunda sanırım onu bekletme payları olabilir Hayes için de tam tersi olabiilir lisans çıkacağı kesin olmadan oyuncu kendini bağlamak istemiyordur belki

Bence GS Basketbol twitter accountunun şifresini kaybettiler. Transfer açıklamayı geçtim bir antrenman fotosu, bir koç açıklaması bile olmamasının başka izahı yok.

Hic bir foto felan olmamasinin tek mantikli sebebi su olabilir. Antremana cikan yabanci oyuncularin kaliciliginin olmamasi sebebiyle olurda kacarlarsa, bu adam zaten hic Turkiyeye gelmedi ki diyecekler :)

2. sebebi ise, Ertugrul Hoca Basketbol Tarihinin bugune kadar gormedigi bir taktikle calistiriyor takimi. Yildirim harekati ismini vermis calismalara.

3. ise Engin Kurt Beyin soyledigi gibi zabitalar yakalamasin diye merdiven alti bir yerde calismalarimiz suruyor. Konum atmiyorlar ki yerlerini maliye ve zabita ekipleri tespit etmesinler diye olabilir :)

Boyle yonetime boyle yorumlar.

Ben 2 hafta öncesine kadar temas halindeydim şubeyi yönetenlerle :) Ocak ayından beri hem ben hem Semih defalarca anlattık, yardımcı olmak istedik.Tek amaçları var o da küçülmek. Sinsice buraya kadar getirdiler.
Kackere yazdim mesajlarimda sana Doruk kendini cok kaptirma iki tiransfer ogrencem iki bilgi alicam diye bunlara dedim. Yalan yannis bilgilerle milleti oyalamayi cok iyi biliyolar. Tivitirdakini kullandiklari gibi kullancak yenilerini ariyolar.

Kackere yazdim mesajlarimda sana Doruk kendini cok kaptirma iki tiransfer ogrencem iki bilgi alicam diye bunlara dedim. Yalan yannis bilgilerle milleti oyalamayi cok iyi biliyolar. Tivitirdakini kullandiklari gibi kullancak yenilerini ariyolar.

2 transfer öğreneceğim kalıbı için değil tabi ama burada özellikle merak eden arkadaşlarımıza yardımcı olmak bilgilendirmek için çabaladık hatta yardımcı olmak istedik ama 1.5 ay evvel işin rengini anladık biz de evet :)

Gecte olsa anladigina sevindim Doruk. Cok kotu durumda sube cokkk. Bunlarla olmaz.

Bunlarla kesinlikle olmaz.
Liyakatleri yok bu işi yapmaya çünkü.
Futboldan anlayan bir Albayrak var.
Basketbol ve Voleyboldan anlayan tek kimse yok.
Çok beceriksiz ve liyakatsiz bir yönetim var.
Umarım genel kurul bu konuda çalışma yapıyordur.
MC yönetiminin derhal gitmesi gerekiyor.
Yoksa daha çok ızdırap çekeriz...

Bir son dakika bilgisi: Ertuğrul Erdoğan, Aaron Harrison konusunda oldukça ısrarcı oldu ve ciddi mesai harcadı. Çok olağanüstü bir aksilik çıkmazsa yeni sezonda formamızı giyecek.

Semih Nişancı kardeşimizden son dakika duyum geldi :)

Harrison ile beraber bütün taşlar yerine oturdu gibi. Umarız aldığımız oyuncularda bir sakatlık problemi olmaz ve beklenilen performansları gösterirler. Artık şu cezaları kaldıralım da tamamen basketbol konuşup önümüze bakalım.

Aaron Horrison nasıldır bilen birisi biraz anlatabilir mi? Sanki Nigel Hayes'e göre NBA deneyimi daha iyi ve daha olabilmesi muhtemel.

QUOTE=Furkan Dillice;738104]Eurozone Aaron Harrison yazmis. Kentucky cikisli Şutunu bi tık daha ileriye götürürse çok verimli olabilir Avrupa'da. Savunmada defo yaratmaz, rol oyuncusudur. Vücudunun üst kismini; oldukça iyi kullanir. Sut yüzdesi biraz düsük görünüyor ama draft edilmeyen oyuncular 4 yili tamamlar. O Kolejden erken ayrildi. G-League'de 42'ye kadar çekti üç sayi; yüzdesini. Sutörlük yapar, gerektiginde kendi sutunu yaratir Elimde bir iki tik daha iyi isimler vardi ama ben memnun kaldim açikcasi

Topu çok fazla elinde tuttuÄŸunda ve pick and roll oynarken problem yaşıyor ama kolejden çıkmış bazı oyuncularda bu yaÅŸanabiliyor. Patric Young'da yaÅŸamıştık biz de.

[video=youtube;3rOghuRplh8]https://www.youtube.com/watch?v=3rOghuRplh8[/video]

[video=youtube;P456rEWQpXs]https://www.youtube.com/watch?v=P456rEWQpXs[/video]

March Madness'te 3 maç arka arkaya kazandirdi. Kritik anlarda kendine güvenen bir isim. Umarim olur. Wisconsin'de Nigel Hayes de vardi; bu arada. Bir detay olsun bu da.[/QUOTE]

Kaan Kural Harrison transferini hiç beğenmemişti. Devamlılığı olmadığını iddia ediyordu. Ben oyuncuyu tanımadığım için yorum yapamıyorum. Program linki:

https://youtu.be/lXgRMxxbLHY?t=23m1s
Şimdi tekrar izledim. Kaan Kural yorumlarında Harrison için bu yaştan sonra sıçrama yapması zor demişti. Hayes için daha yeni, gelişime açık demişti. Oysa Hayes ile Harrison aynı yaştalar. İkisi de 1994 doğumlu. Aralarında 2 ay var. :) Acaba Kural oyuncuları mı karıştırdı?

Erkek Basketbol takımımızın yeni sezon kadrosu:

Tai Webster - Can Korkmaz - Emir Gökalp

Jaka Klobucar - Erol Can Çinko

Aaron Harrison - Göksenin Köksal - Caner Erdeniz

Nigel Hayes - Marko Arapovic

Zachary Auguste - Ege Arar - Ayberk Olmaz

Aaron Harrison transferide olursa kadro bu şekilde olacak, kurulan kadro yapısında sorunlar var, takıma 4.5 almak yerine net 4 olan Arapovic alındı, o yüzden beş numarada sadece Zach Auguste yetersiz olabilir. Klobucar hem 2 hemde 3 numara için vasat oyuncu. Ama çaylak oyuncular Aaron Harrison ve Nigel Hayes iyi oynar ve Arapovic'de sakatlığın etkisini atlatmış olarak dönerse çok iyi bir sezonda geçirebiliriz.