2018-2019 Sezonu Kadro Yapılanması ve Transferler

Yüreğine sağlık Aykut çok güzel ifade etmişsin.

Basketbol başta olmak üzere amatör branşlara önem vermeyen bir yönetim Futbolda ne kadar başarılı olursa olsun net başarısız yönetim biçimidir.

MC dediğime mi takıldınız Emrah Bey!
Dursun Özbek'e de DÖ deniliyordu.
Bu kadar kafanıza takmayın...

Yüreğine sağlık Aykut çok güzel ifade etmişsin.

Basketbol başta olmak üzere amatör branşlara önem vermeyen bir yönetim Futbolda ne kadar başarılı olursa olsun net başarısız yönetim biçimidir.

MC dediğime mi takıldınız Emrah Bey!
Dursun Özbek'e de DÖ deniliyordu.
Bu kadar kafanıza takmayın...

Biz forumca insanları küçümsemeye, küçültmeye bayılırız diyorsun yani...

Yönetime tepkiler normal tabi de Hayes ve Arapovic konusunda olumsuz bir şey yok, işin resmiyete dökülmesi kaldı sadece klasik eski senelerde olduğu gibi. Ağırdan almayı seviyoruz böyle şeyleri camia olarak :) Bu arada 3 numara için ilginç bir gelişme olabilir, yoksa önümüzdeki aya kalır 6.yabancı işi, acele edilmiyor bir fırsat çıkabilir diye. Arapovic'in kontratı önceden de yazdığım gibi geçen seneki Stimac modeli 2 aylık deneme, beğenirsek sorun çıkmazsa sezon sonuna kadar alır, alacağı para 100 bin dolar bile olmayacak, beklenen katkıyı veremezse kaybedilecek bir şey yok. İdmanlar da düzenli şekilde devam ediyor zaten, foto olmaması falan skandal tabi...

Yönetime tepkiler normal tabi de Hayes ve Arapovic konusunda olumsuz bir şey yok, işin resmiyete dökülmesi kaldı sadece klasik eski senelerde olduğu gibi. Ağırdan almayı seviyoruz böyle şeyleri camia olarak :) Bu arada 3 numara için ilginç bir gelişme olabilir, yoksa önümüzdeki aya kalır 6.yabancı işi, acele edilmiyor bir fırsat çıkabilir diye. Arapovic'in kontratı önceden de yazdığım gibi geçen seneki Stimac modeli 2 aylık deneme, beğenirsek sorun çıkmazsa sezon sonuna kadar alır, alacağı para 100 bin dolar bile olmayacak, beklenen katkıyı veremezse kaybedilecek bir şey yok. İdmanlar da düzenli şekilde devam ediyor zaten, foto olmaması falan skandal tabi...

Arapovic transferiyle birlikte Semih ihtimali kesin olarak ortadan kalktı diyebilir miyiz?

3 numara için ilginç gelişme derken önemli bir yabancı oyuncu mu, yoksa başka bir şey mi algılayalım?

Okben veya Semih için ekstra bir sponsor çıkmazsa veya oyuncular çok düşük bir fiyata gelelim demezlerse şimdilik öyle bir düşünce yok, 6.yabancı olacak 3 numara oynayabilen oyuncu, ekstra yıldız filan değil öyle algılamayın, o şekilde beklentiye girilmesin.

Tanju Abi bilgilendirme için teşekkür ederim.
Harrison da geç kalınca o transfer olmadı.
Hayes ve Arapovic de öyle bir sıkıntı olmaz Dimi?
Süpriz 3 numarayı da merak ettim. Ne açıdan Süpriz abi?

Su ilginc ve zor isimli Yunan oyuncu mu gecen sene PAOK'da kiralikti Pana serbest birakti yakinlarda.Ilginc ama yildiz degil .Ucuzdur da

Birseyi merak ediyorum. Oyuncular Hummel formalariylami antreman yapiyor, yoksa yeni bi forma tedarikcisi varmi?

Mustafa Cengiz yerine MC yazınca küçümsemiş mi oluyoruz? O zaman Galatasaray yerine GS yazanlar da hep aşağılıyor yani. Bu nasıl bir kafa?

HTML:

Galatasaray canlı bir varlık değil. Bir kulüp adı ve GS Galatasarayın resmi ve patentli kısaltması.
Ancak bir insanla bir kulübü aynı kefeye koyan YT'ye NB'nin mesajlarına bir bak küçümseme var mı yok mu okuyarak anla desem ne işe yarar ki?

Kişi isimlerin açık olarak yazılması gerekir. DÖ, MC demek saygısızlıktır tabiki. Herkesin eleştiri hakkı vardır ama bir başkasına saygısızlık etme hakkı yoktur.

Nerden biliyorsunuz yazanların niyetini? Siz kâhin misiniz? "mc" diyorum tüm yönetim trollerine inat. O ismini besmele ile andığınız başkanınız mc önce Galatasaray basketboluna saygı gösterecek, sonra kendi saygı bekleyecek. Siz de ahlâk zabıtalığını o zaman yaparsınız. Başkan mc!

Nerden biliyorsunuz yazanların niyetini? Siz kâhin misiniz? "mc" diyorum tüm yönetim trollerine inat. O ismini besmele ile andığınız başkanınız mc önce Galatasaray basketboluna saygı gösterecek, sonra kendi saygı bekleyecek. Siz de ahlâk zabıtalığını o zaman yaparsınız. Başkan mc!

Öncelikle ben hiç bir insanın adını besmele ile anmam.
Saygısızlık yapıp yapmamak, bunda inat etmek sizlerin seçimi. Ancak bunu yüzünüze vurunca gocunmayın.
Saygısızlık yapıp yapılmadığını, insanların niyetini anlamak için kahin olmaya gerek yok. Aptal olmamak yeterli...
Mustafa Cengiz Dursun Özbek gibi tüm Galatasaraylıların başkanı şu an. Başkanınız derken başka bir takımı tutuyorsan birşey diyemem, haklısın...
Benim gözümde herşey ne tam doğrudur ne tam yanlış. Kısaca siyah ile beyaz yoktur. Gri ve tonları vardır. Ancak Sizlerin bu acımasız, erken, empatiden uzak, taraftarı isyana davet eden saçma eleştirilerinizi görünce yönetimi eleştirmek istesem bile savunasım geliyor.

Son düzenleme:
Saygısızlık yapıp yapmamak, bunda inat etmek sizlerin seçimi. Ancak bunu yüzünüze vurunca gocunmayın.
Saygısızlık yapıp yapılmadığını, insanların niyetini anlamak için kahin olmaya gerek yok. Aptal olmamak yeterli...
Mustafa Cengiz Dursun Özbek gibi tüm Galatasaraylıların başkanı şu an. Başkanınız derken başka bir takımı tutuyorsan birşey diyemem, haklısın...
Benim gözümde herşey ne tam doğrudur ne tam yanlış. Kısaca siyah ile beyaz yoktur. Gri ve tonları vardır. Ancak Sizlerin bu acımasız, erken, empatiden uzak, taraftarı isyana davet eden saçma eleştirilerinizi görünce yönetimi eleştirmek istesem bile savunasım geliyor.

Hicbir yazimda kimsenin ismini kisaltma yapmadim ama su yaziyi okuyunca haksizlik yapiyormusum kendime.

8 aydir transfer yasagini kaldirmayip kulubu itibarsizlastiran ve kur farkindan dolayi zarar ettiren birine Mustafa Cengiz desek ne olur M.C desek ne olur.

Bilmedigim icin soruyorum, gecmis Baskanlarimiz arasinda yonetime gelipte 8 ay boyunca Kulubunun transfer yasagini kaldiramayan birini hatirlayaniniz var mi aranizda ?

Bu arada transfer yasagini kaldirana kadar M.C tabirine devam edecegim. Uyuz oldum cunku.

Galatasaray taraftarı kime nasıl davranacağını, nasıl hitap edeceğini bilir merak etmeyin.

Asıl saygısızlık; aylardır transfer yasaklarını kaldırmamaktır,
asıl saygısızlık; "daha erken" diyip bu vasıfsız yönetimi savunarak insanları aptal yerine koymaktır.

Sizin başkanı eleştirmeye başlamanız için mc'nin çıkıp "basketbol şubesini kapattım" demesi gerekiyor herhalde.