2019-2020 Avrupa'da Transferler ve Kadro Haberleri

Henry Baskonia için harika bir seçim. Yüksek tempo ve sorumluluk verildiğinde avrupa'nın en komple guardlarından birine dönüşebilir. Micic havası seziyorum adamda.

De Colo da müthiş bir ekleme olur fener adına. En büyük zaafları guard rotasyonunun rakiplerine göre geride olmasıydı. Şimdi De Colo ve Sloukas gibi hem birbirini tamamlayan hem de kaliteli guardları olacak ki büyük avantaj eurolig sahnesinde.

De Colo da müthiş bir ekleme olur fener adına. En büyük zaafları guard rotasyonunun rakiplerine göre geride olmasıydı. Şimdi De Colo ve Sloukas gibi hem birbirini tamamlayan hem de kaliteli guardları olacak ki büyük avantaj eurolig sahnesinde.

Bence çok yumuşak oldular.
Fenerbahçe yerinde olsam P. Henry'i Baskonia'ya bırakmazdım.
Fb nin böyle bir transfere ihtiyacı var.

Bence çok yumuşak oldular.
Fenerbahçe yerinde olsam P. Henry'i Baskonia'ya bırakmazdım.
Fb nin böyle bir transfere ihtiyacı var.

Zaten ilgileniyorlarmış diye haberler çıktı. Bir guard daha alırlar ve bu savunma ağırlıklı olur yüksek ihtimal. Bu arada ben De Colo'nun kötü savunmacı olduğunu düşünmüyorum. Spanoulis Navarro Teoosic gibi yıldızlara nazaran daha iyi ve gayretli. Tabi elit bir savunmacı değil. Lull'un sakatlanmadan öncek hali gibi veya DDD gibi değil elbette.

Henry'i hangi takım alırsa akıllıca hamle yapmış olur. Bana göre önümüzdeki sezon ciddi aşamada kaydedecek.

Dairis Bertans, Khimki Moskova ile anlaştı.

(@urbodo)

Basketbol Transfer | Khimki Moskova, Orlando Magic'in serbest bıraktığı Timofey Mozgov ile anlaşmak üzere.

(@carchia)

Son düzenleme:
Panathinaikos, 30 yaşındaki skorer oyuncu Jimmer Fredette ile anlaşma sağladı! (SDNA)
Ooo yıllardır beklenen fredette bakalım ne yapacak. İlginç transfer. Bu adam nba’de bi oynayamadı. Üç beş gün oynayıp geri çin’e gidiyordu, çok merak ediyorum ne yapacak. Savunması bi kere berbat o kesin de hücumda o üçlükleri atar mı burda da rahatça o soru işareti.

Fredette transferine çok sevindim. Eurolige renk katacak özel bir oyuncu. İki ucu keskin bıçağın insan formuna bürünmüş hali.

Belki zirveye oynayan takımlar için büyük bir riskti kendisi ama Pao'nun alabileceği türden bir risk. Mevcut kadrosuyla hiç bir halt olmazdı onlardan zar zor play-off belki. Oaka'da trübünleri coşturur üçlükleriyle. Karşısındaki şutör gurdlar da sevinmiştir bu transfere. Savunma nedir bilmediği için karşıdaki adama kariyer maçını oynama şansı gelmiş olacak.