2019-2020 Avrupa'da Transferler ve Kadro Haberleri

Ben CSKA’yı merak ediyorum acaba son mu verdiler iddalarına artık. Hackett dışında guard rotasyonları komple gitti. Yerlerine alacakları kimler var o da muamma..
Barça için Gasol olabilir yazılmıştı geçenlerde. Gerçekten öyle bir şey olabilirse çok şey değişir bu sezon Avrupa basketbolunda.

Panathinaikos , geride bıraktığımız sezonu Herbalife Gran Canaria kadrosunda tamamlayan Birleşik Amerikalı uzun forvet Jacob Wiley ile 1 yıllık sözleşme imzaladı.

CSKA ilk beşi kaybetti gibi nedense hamleleri hiç yok, ya da ben haberdar değilim.
Maccabi her sene ısrarla aynı politikayı sürdürüp canavar gibi atlet adamlar alıyor ama tam olarak karşılığını alamıyorlar. Uzun rotasyonları sanırım euroligin en atlet rotasyonu oldu böylelikle.

CSKA sanırım Oly'den Milutinov'u istemiş. Oly vermemiş. NBA'e giden Poirier de tam CSKA'nın aradığı tarz bir uzundu. Bence CSKA büyük güç kaybetti. Higgins, De Colo ve Rodriguezi fazlasıyla arayacaklardır. Strelnieks ve Hilliard rol oyuncusu olabilirler ama winner özellikleri yok.

Barcelona’nın 2019/2020 Euroleague rotasyonu belli oldu 😱

PG: Thomas Heurtel, Kevin Pangos, Pau Ribas

SG: Cory Higgins, Kyle Kuric

SF: Alex Abrines, Adam Hanga, Victor Claver

PF: Nikola Mirotic, Pierre Oriola, Rolands Smits

C: Brandon Davies, Ante Tomic, Artem Pustovyi

(via@sporcope)

Guard rotasyonu dışında çok iyi kadro.

Barcelona’nın 2019/2020 Euroleague rotasyonu belli oldu 😱

PG: Thomas Heurtel, Kevin Pangos, Pau Ribas

SG: Cory Higgins, Kyle Kuric

SF: Alex Abrines, Adam Hanga, Victor Claver

PF: Nikola Mirotic, Pierre Oriola, Rolands Smits

C: Brandon Davies, Ante Tomic, Artem Pustovyi

(via@sporcope)

Guard rotasyonu dışında çok iyi kadro.

Sen son model araba, hatta jet al, sonrada pilot koltuğuna bu adamları oturt...

Mickey Real için güzel transfer,geçen sezon Khimki'de oldukça iyi performans sergiledi.

Barcelona bütün pozisyonlarda muhteşem bir hücum gücüne sahip,yaptıkları transferlerle heyecan yarattılar,mesela ben euroleague başlasada Barcelona'yı izlesem diyorum.Yinede şampiyonluk favorim değiller şu an için.

Cska gerçekten düşük profilli transferler yapıyor,yani gidenlere kıyasla durum böyle.Hunter Maccabi'ye gitmiş Maccabi için çok iyi bir transfer olmuş.

Fenerbahçe hamlelerini en çok merak ettiğim takımdı şu an benim için en iyi kadroyu kurdular.Geçen sezonun intikamını almaya hazırlar.

Efes'e gelince transfer sezonu başında takımla ismi geçen oyuncular heyecan yaratmıştı oysa yapılan transferler hayal kırıklığı oldu.Buraya yazıyorum Efes geçen sezonu mumla arayacak,ellerine geçen fırsatı kullanamadılar,hatalı bir transfer dönemi geçirdiler bu onlara başarısız bir EL sezonu olarak dönecek.

Eurohoops kaynaklarının aktardığı bilgiye göre Turkish Airlines EuroLeague’in son şampiyonu CSKA Moskova, Dragan Bender ile sözlü anlaşmaya vardı.

Ve CSKA sessizliğini müthiş bir bomba ile patlatır...