2019-2020 Galatasaray Futbol Takımı

Fatih Terim: "Galatasaray seyircisinin maça üzülmesini anlarım. Derbiyi sonradan bir daha izledim, biz 2 puan kaybetmişiz. 15-65 arası epey pozisyonumuz var."

🤣🤣🤣🤣🤣

Hd Mac linki isteyenler 2-3 site kesfettim yogurt kaymagi gibi mubarek :)

İLK 11'LER AÇIKLANDI

Galatasaray ilk 11'leri: Muslera, Mariano, Marcao, Luyindama, Nagatomo, Donk, Nzonzi, Seri, Belhanda, Babel, Falcao

PSG'nin Galatasaray 11'i: Keylor Navas, Meunier, Thiago Silva, Kimpembe, Bernat, Gueye, Marquinhos, Verratti, Sarabia, Icardi, Di Maria

Orta sahayi biraz domine edelim diye dusunmus Fatih Hoca, Umarim edebiliriz.

Son düzenleme:
Ilk yarinin ozeti, Muslera 2-3 pozisyonda inanilmaz kurtarislar yapti. Falcaoya top ne zaman gelir bilmiyorum ama herhalde 2114 yilindan asagi pek imkan dahilinde degil bu.

Orta sahadan ileriye top tasimak neredeyse imkansiz. Bazen aptala malum olur derlerya, tek umut Mario icardinin 2. saridan atilacagini hissediyorum. Ha bu arada gulmeyin ama yenersek lideriz. :)

Ilk yarinin ozeti, Muslera 2-3 pozisyonda inanilmaz kurtarislar yapti. Falcaoya top ne zaman gelir bilmiyorum ama herhalde 2114 yilindan asagi pek imkan dahilinde degil bu.

Orta sahadan ileriye top tasimak neredeyse imkansiz. Bazen aptala malum olur derlerya, tek umut Mario icardinin 2. saridan atilacagini hissediyorum. Ha bu arada gulmeyin ama yenersek lideriz. :)

Savunma oyuncularımız birazcık zeki olsa Icardi üstüne oynar ve attırır ama malesef o kapasiteleri yok.

İki bekimiz bi tik daha iyi olsa devreye önde girmiştik ama biz bunları kendimize reva görüyoruz.

Belhanda söyleyecek kelime bulamıyorum...

Ya arkadaş bu takımı nasıl bi hale getirdiyseniz 100 kere de hakkımız gasp edilse 1 kere savunacak yüzümüz yok. Bu kadar mide bulandırıcı oyun görmedim ben.

Belhanda ve Babel berbatti ama bu maci kaybetmeyi hak etmedik. Hele hele PSG kazanmayi hak etti diyen birisi varsa bilin ki o bu takimla alakali birisi degildir.

Orta saha Seri ve Nzonzi ile kurulan pas trafigine hayran kaldim. Bana fazlasiyla umut verdi. Inanin macin hakki bu degildi. Yazik oldu :(

Hücum edemiyoruz. Rakibin ceza sahası mayınlı bölgeymiş gibi, uzak duruyoruz ısrarla. Özellikle kornerlerde, hava toplarında hiçbir etkinliğimiz yok. Adam gibi orta açan oyuncumuz da yok. Ya ön direğe, ya taca. Antrenmanlarda takımın ne çalıştığı gerçekten merak konusu. Brugge bile Barnebau'da 2 attı, 1 puan aldı, biz 5 yiyip dönmeyiz inşallah.

Takım gayet iyiydi bugün. İddia ediyorum 2 beki değiştirmek biz kazandırdık. O derece etkiliyor takım hücumunu.
Böyle üzerine koyarak devam ederiz inşallah.

Hafta sonu Seri'yi kadroya almayan hocam kafanızı taşlara vuruyordur.

Alintidir!

Size Galatasaray’ın büyüklüğünü şöyle anlatayım.

Uç gün önce Fenerbahçeliler “hazır Galatasarayı böyle yakalamışken kazanmalıydık” diyordu.

Bu gece biz “hazır Paris Saint German’i böyle yakalamışken kazanmalıydık” diyoruz.

Kaliten, rakiplerindir.

JEAN MICHAEL SERI

Fener maçında ilk onsekize almayanlara selam olsun.

Yalnız bu bekler varken 5-3-2 olmaz ben 4-1-2-1-2'den yanayım, ayrıca Babel'in bir süre kesik yemesi lazım. Andonne ve Falcao daha iyi ikili olur.

Romantizme gerek yok. Bilmem kaç yüz dakikadır gol atamayan bir takım. Gol atmayı geçtim rakip kaleci eldivenini her maç bembeyaz bırakan bir takımız.
Örnek ortada; Allah’ın Brugge’ü gidip Bernabeu’da 2 gol atabiliyor. Böyle avunmaya devam. Zaten gidebildiğimizde bi halt edebildiğimiz yok, bu sene de son şansımız şampiyonluk zor duruyor. Gidemeyince ne halt edicez o zaman yangın yerine döner buralar. Maçta uykum geldi sızıyordum bi ara.

Babel, Belhanda ve Feghouli çok formsuz.
Beklerimiz malesef çok kötü.
İleride üretken olamayışımız bu yüzden.

İlerisi için ümitlendim.
Fatih Hoca umarım artık sadece saha içi ve takım ile ilgilenir.

Bu arada Donk sen mükemmel bir detaysın 👏

Psg'li oyuncular bizim sahamızda ne kadar rahat,ne kadar isabetli ve kolay paslar yapıyor.Adamları kaçtığı anda,dar alanda nasılda havadan topu yolluyorlar isabetli şekilde.

Biz ise rakibin ceza sahasının önüne topu atıp orta sahada hemen topu geri alıyoruz.

Bizim yapabildiğimiz tek şey.Orta alanda topu alıp kanada yollayıp,oradan orta yapmaya çalışmak.Allah aşkına böyle bir oyun mu olur ?

İlk yarı desen sahada Galatasaray diye bir takım yoktu.

Falcao gibi oyuncun var ama pozisyona sokacak adamların yok.Takımında el frenleri var ama ısrarla 11'de başlatıyorsun.

Fatih hoca teknik adam olarak bir şey yap.Babel denilen adamı kes mesela.Takıma gözdağı vermiş ol.Farklı 11 ile başla.Daha çok mücadele edecek,daha seri paslar yapabilecek,takımı yavaşlatmayacak adamlarla oyna.

Romantizme gerek yok. Bilmem kaç yüz dakikadır gol atamayan bir takım. Gol atmayı geçtim rakip kaleci eldivenini her maç bembeyaz bırakan bir takımız.
Örnek ortada; Allah’ın Brugge’ü gidip Bernabeu’da 2 gol atabiliyor. Böyle avunmaya devam. Zaten gidebildiğimizde bi halt edebildiğimiz yok, bu sene de son şansımız şampiyonluk zor duruyor. Gidemeyince ne halt edicez o zaman yangın yerine döner buralar. Maçta uykum geldi sızıyordum bi ara.

Katılıyorum sana ama iyi olan şeyleride görmezden gelmeyelim, Belhande yerine göbekte daha efektif futbolcumuz olsa kesinlikle golde atardık, bu maçı da kazanırdık.

Ceza sahası dışından şut pozisyonu hazırlayamıyoruz. Bekler orta açamıyor, biz Falcao'yu ileri geri koşturup duruyoruz yazıktır.

Belhanda varken bizden bir halt olmayacak.

Moderatör tarafında düzenlendi: