2019-2020 Galatasaray Futbol Takımı

Bu maçta da gördük ki bize uzun boylu sert 6 numara lazım. Elneny ve Morgan isimleri geçiyor. Bunlar yumuşak isimler. Bize yaramazlar. Ne yapıp edip Bakayoko getirmek lazım. Falcao'dan çok daha önemli bu transfer.

Fatih Hoca'nın maç sonu görüntüsü her şeyi apaçık belli etti.
Oyun çok kötü.
Bu takıma acil 6 numara ve forvet oyuncusu lazım.
Marcao ve Luyi kesinlikle uyarılmalı.

Ekli dosyalar

• IMG_20190807_233640.jpg
    IMG_20190807_233640.jpg
    48.4 KB · Görüntüleme: 5
Kötü oynadık ama sonucu belli bir maçtı. Çok zorlamadı bizimkiler.

Bundan sonrası için konuşursak; bu sene akbilspor’un yarışta olmayacağını düşünürsek, geçen seneye nazaran daha kolay bir şampiyonluk elde edeceğimizi düşünüyorum.

Fener bir sürü transfer yaptı, çorba oldular yine iyice. Onların takım olması zor, yarışta olacaklarını düşünüyorum ama takımı oturtana kadar biz basar geçeriz.

Beşiktaş ise geçen seneden farklı değil. Transfer yapamıyorlar ve zaten yaşlı oyunculardan kuruluydular, onlar bir yıl daha yaşlandı. Geçen seneye göre geri gittiler diyebiliriz.

Başka bir takım da yol zaten zirve için.
Bizim kadromuz bu saatten sonra hiç transfer yapmasak bile lig için yeter.
Şampiyonlar ligi için artık daha gerçekçi düşünüyorum ve bu senenin de bir nevi geçiş yılı olduğunu ve hedefimizin şampiyonlar ligi değil öncelikle kendi ligimizde şampiyon olup gelirlerimizi artırmak olduğunu görüyorum. Şampiyonlar liginde başarı artık önümüzdeki senelerde düşünülecek.

Hele basında çıkan adamlardan biri bile gelse kağıt üstünde çok rahat bir şampiyonluk kazanacağımız sezona başlıyoruz diyebilirim. Rakip yok resmen ortada.

Abdurrahim Albayrak: "Başkanım Falcao ile ilgili gerekeni söyledi, daha zamanımız var. Birkaç futbolcu alacağız, birkaç futbolcu satacağız. Galatasaray'da almalar da, satmalar da bitmez."

Diagne, Mariano ve Yunus satılmalı.
Bu 3'lüden 20 milyon euro kazansak müthiş iş başarmış oluruz...

Falcao'nun mesajı ve Donk'un ona cevabı 😄

Ekli dosyalar

• IMG_20190808_055313.jpg
    IMG_20190808_055313.jpg
    198.6 KB · Görüntüleme: 6
  • IMG_20190808_055402.jpg
    IMG_20190808_055402.jpg
    26.7 KB · Görüntüleme: 6
Şimdi de Monaco'dan Bennasser ismi geçiyor.
Elneny ve Morgan'a göre bence daha iyi isim.
Çok teknik ve pas istasyonunu çok iyi becerebilen biri.
Ama sertlik konusunda o da Malesef yumuşak kalıyor.
Gönlüm Bakayoko'dan yana hala.
Bakayoko olmazsa da Bennasser olsun...

Durarak top oynuyoruz.
Hız ve tempo adına bir şey yok.
Savunmamız SOS veriyor.
Luyi ve Marcao toparlanmalı.
Onları zorlayacak bir isim lazım.
Çok fazla rehavate kapılmış durumdalar.
Bekler yaşlı olan Mariano ve Naga olursa çok zorlanırız.
Bu takıma Falcao ve acil 6 numara şart.
Toplu dribling yapacak oyuncumuz çok az.
Bence Emre ilk 11 oynamalı.
Yunus'a talip varsa acil satılmalı.
Bence bu maç çok hayırlı oldu.
Eksikliklerimiz görüldü.
Umarım en kısa sürede gerekli takviyeler yapılır.

Son düzenleme:
Durarak top oynuyoruz.
Hız ve tempo adına bir şey yok.
Savunmamız SOS veriyor.
Luyi ve Marcao toparlanmalı.
Bu takıma Falcao ve acil 6 numara şart.
Toplu dribling yapacak oyuncumuz çok az.
Bence Emre ilk 11 oynamalı.

Durarak oynamamız sezon öncesi aşırı yüklemeden olabilir.Şimdi gelelim diğer sorunlara belki forumda ki dostlar kızacaktır ama artık Muslera ile vedalaşmanın zamanı geliyor gibi çünkü ayağı iyi değil.Bugün ve akhisar maçında oynadığı her uzun top kalemize tehlike olarak geri döndü.Marcao ve Luyi düşüşleri bana Fernando oynamadığı dönemdeki defans hattını hatırlatıyor önlerine iyi bir orta saha gelince toparlayacaktır.Ve takıma forvet ve orta saha dışında iyi bir sol bek lazım Alex Telles tarzı.Takımın bu eksikleri giderildiğinde daha iyi olacaktır.Birde unutmadan bu Diagne nasıl gol kralı oldu anlamış değilim iyi tokatlamışlar bizi.

Ben onu bunu anlamam Avrupa’da sürekli 4 leneceksek çöp Türkiye liginde her yıl şampiyon olmamız zerre umrumda değil. Bir yıl daha vasat futbol izlemek istemiyorum ben.

Ben onu bunu anlamam Avrupa’da sürekli 4 leneceksek çöp Türkiye liginde her yıl şampiyon olmamız zerre umrumda değil. Bir yıl daha vasat futbol izlemek istemiyorum ben.

Muhammed bende Avrupa'da başarı istiyorum tabiki.
Ama maddi anlamda ligte ki şampiyonluk her şeyden daha önemli.
Ligte şampiyonluk, ŞL'de ise gruplardan çıkmak bizi bu sene mutlu etmeli.
FFP'yi unutmamak lazım...

Temposu yüksek, maç başına km ortalaması fazla, rakip hücumcu orta saha çizgisini geçtikten sonra hemen basacak, genç bir defans önü oyuncusuna ihtiyacımız var. Pas kalitesi ortalama olsun yeter. Babel ve muhtemel Falcao ile beraber ilk 11 oyuncularımız biraz daha yaşlı oldu. O yüzden o bölgeye başarıya aç ve genç bir oyuncu şart. Bu şu tip bir oyuncu savunmanın savrukluğunu ve takımın kağnı gibi oynaması sorunlarının büyü bir kısmını çözer.

Falcao ile fotoğraf çekiyorsan onu aynı gün KAP'a bildirip, İstanbul'a getireceksin.
Bu ne iş bilmezliktir ya?
Hala açıklanmaması hatta Allah korusun gelmemesi psikolojik üstünlüğümüzü kaybettirecek çok büyük bir dezavantaj.

Bizim ciddi anlamda bir Sportif Direktör'e ihtiyacımız var.
Abdürrahim Albayrak iyidir hoştur ama iletişim becerisi olmayan biri malesef.
Bizi bu işi daha ciddi şekilde yürütecek ve uluslararası arena da bizi rahatlatacak Drogba gibi bir Sportif Direktör lazım.

Bize yine tuhaf tuhaf yerlerden paralar vurmuş. Başakşehir elendi 10M , katsayı bilmem ne davasına Porto elendiği için de 1.5M civarı bi para gelmiş. Umarım boş geçmeyiz transfer döneminin bitmesine az kaldı.

Fatih Terim'e sırtını dayayarak başkanlık bakalım nereye kadar devam edecek?

Bu yönetimden hiç bir umudum yok.
Şimdiye kadar transferlerin tamamlanması gerekiyordu. AA daha önce transferleri kampa yetiştireceklerini bütün hazırlıkları yapacaklarını açıklamıştı ama geldiğimiz noktada geçen seneden ders alınmadığı görülüyor.

Bu yönetim Falcao'yu alamaz, Diagne'yi satamaz ve 6 numaraya da M. Topal'ı alarak transferi kapatır.

Çok fazla ümitli olmayalım.
Sonra moralimiz çok bozulmasın...

Nzonzi haberleri düştü şimdi de medyaya 6 numara için.
Beğenen de var Donk gibi gamsız bir 6 numara diyen de.
Bakalım neler olacak...