2019-2020 Galatasaray Futbol Takımı

Nzonzi hangi benzetme ile olursa olsun Donk ile falan aynı cümle içinde geçecek bir oyuncu değil.
Şu adamın istenmemesi tamamen taraftar şımarıkligi. Gelirse taş gibi bir defansif orta saha oyuncumuz olur. Şu an için en eksik bölgemize nokta atışı yapmış oluruz.

Hele ki o söylenen maliyetlerle gelecekse inanılmaz iyi transfer olur.

Gerçekten bizim taraftarı anlamıyorum.
Kimi bekliyorlar bu FFP sürecinde.
Her ismi çıkana burun kıvırıyoruz.
Nzonzi Sevilla döneminden beri beğendiğim bir oyuncu.
Nzonzi ve Seri ikilisi çok iyi ikili olur orta sahamızda.
Umarım bir aksilik çıkmaz ve Mehmet Topal'a kalmayız.

Edit:AA'ya göz kulak olun gidip foto çekip bu transferi de batırmasın...

Nzonzi için kap bildirimi geldi. İddiamı yineliyorum. Falcao gelse de gelmese de mart ayında şampiyonuz. Son haftaya kalırsa şampiyonluk başarısızlık sayarım o derece fark açıldı. Falcao gelirse de gerçek anlamda çilek olur bu kadroya.

Valla bravo kimseye duyurmadan bi günde açıkladılar. Bir de fener teklif götürdü falan deniyordu. Oyuncuyu izlemedim detaylı bilgisi olan var mı? Geçen sene 35 üstü maça çıkmış sanırım, yorumlar da baya iyi sosyal medyada.

Yalnız bahsedilen rakamlar doğru mu bilmiyorum ama yaklaşık 30M ile aldıkları adamı 2 yıl için 500K paraya kiralamaları çok ilginç geliyor kulağa..

Esas falcao gelirse fenerliler kuduracak. Nzonzi falan fragman olur falcao’nun yanında. Esas film falcao. Vizyoner dedikleri ali koç vizyonsuzluğun kitabını yazıyor ve artık kredisi de tükendi. Eğer altıncı hafta biz iyi bir şekilde yenersek bunları o koltukta oturamaz ali koç.

Yönetimden beklenmeyecek derecede süper bir transfer. Geçen sezon 25 milyon euroya transfer olmuş ve 30 maç oynamış adamı, 2 yıllığına sadece 500 bin euro karşılığında kiralamak. Roma teknik direktörüne teşekkürler, böyle bir oyuncuyu kadroda düşünmediği için, başka türlü getiremezdik zaten. Emeği geçenleri de tebrik ediyorum. Çok profesyonel iş.

Yönetimden beklenmeyecek derecede süper bir transfer. Geçen sezon 25 milyon euroya transfer olmuş ve 30 maç oynamış adamı, 2 yıllığına sadece 500 bin euro karşılığında kiralamak. Roma teknik direktörüne teşekkürler, böyle bir oyuncuyu kadroda düşünmediği için, başka türlü getiremezdik zaten. Emeği geçenleri de tebrik ediyorum. Çok profesyonel iş.

İşin içinde AA olmayınca her şey çok güzel gerçekten.
AA sadece Florya da kalsın, başka işe karışmasın.

Nihat günaydın,

Hakikaten Falcao işinin Abdürrahim Albayrak yüzünden mi böyle gittiğini düşünüyorsun. Evet fotonun sızması hata ama o foto sızsa da sızmasa da bu transfer süreci aynı şekilde devam edecekti.
Abrürrahim Albayrak'tan bağımsız Galatasaray yönetiminin baştan hata yaptığını kabul etmek lazım. Mesela Seri transferinde de Albayrak varmış. Ona ne diyeceğiz? Çok fazla gereksiz övüp çokta fazla gereksiz gömüyoruz.

Nihat günaydın,

Hakikaten Falcao işinin Abdürrahim Albayrak yüzünden mi böyle gittiğini düşünüyorsun. Evet fotonun sızması hata ama o foto sızsa da sızmasa da bu transfer süreci aynı şekilde devam edecekti.
Abrürrahim Albayrak'tan bağımsız Galatasaray yönetiminin baştan hata yaptığını kabul etmek lazım. Mesela Seri transferinde de Albayrak varmış. Ona ne diyeceğiz? Çok fazla gereksiz övüp çokta fazla gereksiz gömüyoruz.

O resim sosyal medyaya düşmese bu transfer çoktan bitmişti, adamlar şimdi bonservis koparmak için her yolu deniyor böyle.
Seri ve Nzonzi transferlerinde Şükrü Hanedar pay sahibi. AA'nın hiç bir katkısı olmadı. Olmadığı için zaten bu transferler çok kısa sürede bitti.

Ayrıca ben AA'ya direk istifa etsin demiyorum. Bu transfer görüşmelerinde geri planda kalsın biraz. Sadece Florya ile ilgilensin diyorum.

Yani resim olmasa Monaco'nun haberi olmayacaktı Falcao ile görüştüğümüzden? Anlaştığımızdan? Onu istediğimizden? Hatta resim olmasa Falcao yorum yapmayacaktı Muslera'nın fotosunun altına. Önceden resim vahisi gelmiş :)
Hayır kardeşim o foto olsa da olmasa da bu transfer süreci böyle işleyecekti. O foto sadece Türkiye içinde zor duruma soktu yönetimi.

Nzonzi'yi bilmiyorum ama Seri transferinde Albayrak gayet rol oynadı. Hakkını yemeyin yani.

Albayrak elinden geleni yapıyor ve bu sene gayet güzel transferler oldu şimdiye kadar. Her şeye laf atmayın biraz da teşekkür etmesini bilin!
Zonzi tam aradığımız adam, bu kadroya ileride kimi koysan çuvalla gol atar.

Yani resim olmasa Monaco'nun haberi olmayacaktı Falcao ile görüştüğümüzden? Anlaştığımızdan? Onu istediğimizden? Hatta resim olmasa Falcao yorum yapmayacaktı Muslera'nın fotosunun altına. Önceden resim vahisi gelmiş :)
Hayır kardeşim o foto olsa da olmasa da bu transfer süreci böyle işleyecekti. O foto sadece Türkiye içinde zor duruma soktu yönetimi.

Nzonzi'yi bilmiyorum ama Seri transferinde Albayrak gayet rol oynadı. Hakkını yemeyin yani.

Kaan az önce Günaydın demeyi unuttum kusura bakma usta. Hayırlı sabahlar 😊

Usta o fotodan sonra geri dönüşü olmadığını farketti Monaco. Biz Mendez ve Ahmet Bulut'u neden devreye soktuk bonservis vermeyelim diye. Ama AA o fotoyu servis edince reklam yapmak için artık bonservissiz geri dönüşü kalmadı.
Dün geç saatlerde Lequipe haberi çıktı. Monaco ile Falcao arasında transfer görüşmesi olmuş sözleşme uzatması için. Muhtemelen yalan haber. İşte amaç bonservis kapmak. AA da Malesef buna çanak tuttu bence 😏

cl den elenen dünya kadar takımdan 1.1 milyon Euro kasaya girecek. 3-4 e bakmayın alın şu falcao yu artık. adam zaten cl 2 maç kazandırsa evimizde o para çıkıyor 2.7 milyon Euro galibiyet pirimi var . store satışı ve maç hasılatı da kreması olacak...

Şimdi de Ümit Davala beğenmiş Falcao'nun fotoğrafını.
Abicim ne yapıyorsunuz siz ya?
Bu kadar mı acemilik ve iş bilmezlik olur?
Bonservis vermemek için menajer tutup dünya kadar para veriyoruz.
Ama bizimkiler bonservis vermek için uğraşıyor.
Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu yahu!

Şu Nzonzi olayına takıldım ben asıl. Eğer Melo gibi çıkarsa, orta alanda deli gibi mücadele edip toplar kapıp hücuma da katkı sağlarsa, ağırlığını koyup liderlik ederse takımın olmazsa olmazı bel kemiği olur.
Falcao’yu son yıllarda takip edemedim. Çevikliği ne durumda bilmiyorum. Umarım geldiğinde yaşından ötürü ağır kalan, gerekli alanları bulamayan-yaratamayan bi forvet olarak kalmaz. Ligde rahat 20+ yapar ceza sahası canavarı ama ŞL’de ne yapacağı önemli esas. Son 2-3 yılını takip eden varsa fikirlerini paylaşırsa güzel olur hepimiz için.