2020-2021 Euroleague

Yazılanları okuyunca Hıncal Uluç'un Terim ve Denizli için yaptığı "Hoca yetiştiremedi" eleştirisi geldi aklıma.

Çok eski diye eleştirmeyecek miyiz? Bu nasıl bir izan'dır peki ? Terim için söylediklerin tam Fenerbahçe'lilerin söyledikleri tarzdan. Peki Galatasaray tarihinin en büyük başarılarını kazanan Fatih Hoca'ya karanlık figür demek nedir? Azıcık izan...

Nihat, "damlamak" ve "sonra gider" ifadelerine vurgu yaptığımı görüyorsun. Ama buna rağmen "eleştiremez miyiizzz" diyorsan ya okuduğunu anlamıyorsun ya da mağduru oynamayı seviyorsun.

Terim'in karanlık bir figür olduğunu kabul etmek için de başka bir takım taraftarı olmaya gerek yok.

Rusyada Khimkinin ezeli rakibi kim bilmiyorum ama hem bu kadar para harcayıp takımın işleyen 2 dişini de göndermek için azılı bir khimki düşmanı olmak gerekiyor sanırım

Jerebko için bişey söyleyemem de, bana göre Timma kararı doğru olabilir. Ha tabi yerine iyi birini almak şartıyla. Daha önce de yazdım; şu bütçelere ve şu paralara böyle bir kadro kurmak günah. Hele hele başına Kurtinaitis ile devam etmek duble günah.

Fenerbahçe Beko, Leo Westermann ile yollarını ayırması halinde Barcelona forması giyen eski Efesli Thomas Heurtel'i transfer etmek istiyor. (Levent Yavuz)

Nihat, "damlamak" ve "sonra gider" ifadelerine vurgu yaptığımı görüyorsun. Ama buna rağmen "eleştiremez miyiizzz" diyorsan ya okuduğunu anlamıyorsun ya da mağduru oynamayı seviyorsun.

Terim'in karanlık bir figür olduğunu kabul etmek için de başka bir takım taraftarı olmaya gerek yok.

Damlamak kelemesini benim kullanmadığımı, yazısını alıntıladığım arkadaş kullandığı için tekrar amaçlı yazdığımı art niyetli olmasaydın görürdün. Ama niyetin kötü olunca haliyle herkesi kendin gibi görüyorsun. Bundan sonra ki mesajlarına cevap vermeyeceğim. İstediğin kadar art niyetli düşüncene devam edebilirsin. Hoşçakal 🙋‍♂️

Fenerbahçe Beko, Marko Guduric ile tüm konularda anlaşma sağladı. Memphis, oyuncuyu serbest bırakır bırakmaz imzalar atılacak. (MozzartSport)

Guduric'in savunmasını beğenmiyorum ve hücumu güven vermiyor. gününde olduğu zamanlar etkili maçları olabilir.

İsim olarak da çekici ama bu dağınık takımda guduric'te etkisiz olacaktır.

Efes felaket bir ilk yarı sonu oynadı. Tam farkı dörde indirmişlerdi Cska molası sonrası seri yediler. Artık İtoudis’in sistemi makina gibi takım çıkartmış ortaya, çok da iyi hoca ne zaman mola alsa o moladan sayıyla dönüyor Cska. Larkin yine devrede yok. İkinci yarı kendine gelirse Efes’in belki şansı olur eğer olmazsa çok zor işleri. Bir de Rusya da virüsten kırılıyor orada nasıl seyirci alıyorlar da bizde olmuyor anlamıyorum.

Anadolu Efes geçen sene ki Fenerbahçe Beko'ya benziyor. Oyuncular birbirinden sıkılmış gibi. Hücum da çok kötüler çok...

Efes öyle böyle değil, fena rezil oldu. Yıllar önce Fener Baskonia’ya karşı böyle bir yenilgi almıştı ona benzettim bu maçı. Larkin’in bu formsuzlıktan öte isteksizliği nasıl çözülecek bilmiyorum. Sanki zorla oynatılıyormuş gibi. Önceki hafta yorgun dedik ama bu maça dinlenmiş çıktı. İlk geldiğinde de böyleydi gerçi ama artık bunu aşmış olması lazımdı. Sadece Larkin de değil Singleton da çok kötü. Geçen seneki Singleton nerede bu seneki nerede. Real maçı varmış onu alırlarsa belki kendilerine gelirler.

D6AB1322-5412-471B-957C-8E86A7FA63B6.png

Sene başı FByi konuşurken bahsetmiştim Vesely ve De Colo geçen seneki gibi olurlarsa facia bir sezon bekliyor diye. iş oraya gidiyor maalesef. Eddie'yi resmen takımda şutör yok maç skorunu boşver gel şut at diye getirmişler resmen

Ekli dosyayı görüntüle 1337

Sene başı FByi konuşurken bahsetmiştim Vesely ve De Colo geçen seneki gibi olurlarsa facia bir sezon bekliyor diye. iş oraya gidiyor maalesef. Eddie'yi resmen takımda şutör yok maç skorunu boşver gel şut at diye getirmişler resmen
Maalesef mi ? Niye maalesef Furkan kardeşim ? Yazım hatası mı oldu acaba. Daha da beter olsunlar. Biz bunu istemez miyiz. Bazen burayı okuyunca gs forumunda mıyım yoksa Antu'da mıyım anlayamıyorum.