2020-2021 Galatasaray Futbol Takımı

Sezon sonu zaten serbest Yedlin.

Evet şimdi farkettim.
Opsiyon zorunlu olmasın da. Beğenmeyebiliriz çıkışı kolay olur.

Ali Naci Küçük: "Galatasaray’ın bugün Başakşehir’e yaptığı son teklif; 6 milyon Euro bonservis + sonraki atıştan %50 pay + sezon sonunda da bonuslarla birlikte ciddi bir rakam. Son görüşme yarın."

Bu paraları vermeyelim gerek yok. Fenerbahçe'ye hayırlı olsun 🙋‍♂️

İrfan için verilecek 6m € bence gayet uygun rakam. Veririz vermeyiz orasını bilemem ama oyuncu özelinde baktığımız da makul bir değer ki bence daha değerli bir adam.
Açıkçası bizim için de puzzelın eksik parçası. Elimizde İrfan muadili bir adam yok. O bölgede oynattığımız bütün isimler aslında başka mevkilerin oyuncusu. Yetenek ve özellik olarakta İrfan’ın yanından geçecek seviyede değiller.

Nasıl olur bilmiyorum ama inşallah olur bu transfer. Olacağını da düşünüyorum.

Yine akbaba var kadroda. Şu adamı övelim sosyal medyada da kesik yesin çünkü sövdükçe kadroda olacak. İrfan için bence 8-9 da verilir de sonraki satıştan pay saçmalık seviyesine gelmiş yüzde 50 ne abi uzun yıllar oynatmayı düşünüyorsak tamamda aksi takdirde çok kötü bir anlaşma olur.

Yine akbaba var kadroda. Şu adamı övelim sosyal medyada da kesik yesin çünkü sövdükçe kadroda olacak. İrfan için bence 8-9 da verilir de sonraki satıştan pay saçmalık seviyesine gelmiş yüzde 50 ne abi uzun yıllar oynatmayı düşünüyorsak tamamda aksi takdirde çok kötü bir anlaşma olur.

İşte bundan bahsediyorum. Zaten 6 veriyoruz bizde sonra ki satıştan %50 pay çok.
En olası teklif 5 milyon+Emre Akbaba+sonra ki satıştan %10 pay.
Fazlası zarar...

Emre Akbaba yine ilk 11.
Ahhh Fatih hocam ahhh...

Başakşehir ile yarın ki görüşme olumsuz geçerse irfan fener deriz olumlu sonuçlanırsa galatasaray deriz.

Emin bayram'da boluspor kiralandı.

Yedlin- onyekuru- mohammed-halil sonuçlanan transferler.

Malatyadaki orta saha ile irfan kaldi sadece. Irfan olmazsa malatyadaki arkadaşı aliriz.

Hucüm hattı umarim onye-mohammed-kerem olur

Akbaba’yı sahada görmek istemiyorum artık! Yedek kalması için daha ne kadar kötü oynaması gerekiyor acaba? İkinci yarıya kesinlikle Onyekuru-Kerem ile başlamalıyız. Arkaya atılan toplara hareketlenecek oyuncularla tehlike yaratabiliriz. Yine oyuncu değişikliği için 75-80’e kadar beklenmez umarım.

Niye İrfan (ya da muadili bir futbolcu) bu takım için olmazsa olmaz olduğunu gösteren bir ilk yarı izledik.
Fatih hoca da bilerek oynatıyor bence Emre Akbaba’yı. Bana mutlaka İrfan’ı alın mı demek istiyor. Başka bir izahı yok şu halde oyunda olmasının. Büyük yanlış

İşte bundan bahsediyorum. Zaten 6 veriyoruz bizde sonra ki satıştan %50 pay çok.
En olası teklif 5 milyon+Emre Akbaba+sonra ki satıştan %10 pay.
Fazlası zarar...

Emre Akbaba yine ilk 11.
Ahhh Fatih hocam ahhh...
O da az hocam işte Emre akbabanın bir değeri yok ki. Ben zaten ffp de nasıl vereceğiz o paraları anlamadım ama madem 6 verebiliyoruz artır onu satıştan payı düşür.

Umarım yanılırım ama Akbaba yine 80 e kadar kalır oyunda inat ediyor şuan hoca belli. Hayır illa oynacaksa bari forvet arkasına atalım orda oynasın sol içte bu kadar oynamamaz heralde.