2020-2021 Galatasaray Futbol Takımı

Bu ömer bayram çöpü yüzünden beleş penaltıdan gol yedik. Musleranın müthiş maçında beleşe gol yedirdi

Öyle penaltı olmaz yahu.
Allah'tan 2'yi atmışız da Mete'ye fırsat vermemişiz. Hazır bekliyormuş meğer.
Onyekuru muazzam başladı. MaşAllah 🤲
Kereme ise bin maşAllah 🤲 Araya top bırakan kenar forvetlere bayılıyorum. Emre Akbaba yerine daha çok görürüz inşAllah 🤲
Yalnız Halil'i 10 dk için değerlendirmek ne kadar doğru ama ilerisi için pek ümit vermedi.

Biten maçta amatörce penaltı yaptırıp gol yedirdi Ömer Bayram.Antalyaspor maçında Emre Kılınç'a nasıl sinirlendiysem,Ömer'ede öyle sinirlendim.Şöyle sorumsuzca hareket eden adamlar sert şekilde uyarılmalı.

Onyekuru bildiğimiz gibi ama asıl parantez açılması gereken oyuncu Kerem kim getirdiyse bu genç kardeşimizi teşekkür etmek lazım.Emre Akbaba'nın durumuda Kaan dostumuzun dediği gibi hoca bilerek oynatıyor İrfan'ı bu yüzden istiyorum der gibi.

Kerem konusunda ilk başta 3.ligden 22 yaşında adama para mı verilir mantığı ile bakmıştım ama bu adama verilirmiş haksızlık etmişim. Hızından ve bitiriciliğinden daha fazla şey vaat ediyor. Bir maç ile çok abartmamak lazım ama bugün yaptığı asist Messi-ribery vari bir pastı yine bunun dışında bir pozisyonda daha topu önüne alır almaz içeri kestiği bir top vardı kötü kesti ama olsun oyun aklının da olduğunu düşünüyorum, bu özelliklerini geliştirirse milli takıma kesin yükselecektir. Saracchi yine çok iyidi öyle acayip defansif özellikleri yok ama hızı ile kapatabiliyor bu zaafını. Taylan yine iyi oynamaya devam ediyor ama yedeğini bulmak şart skoru bulduğumuz maçlarda en azından dinlendirme şansımız olmalı. Muslera zaten Türk futbol tarihine en çok etki kaleci onu orada görmek bile güven veriyor.

Kerem konusunda ilk başta 3.ligden 22 yaşında adama para mı verilir mantığı ile bakmıştım ama bu adama verilirmiş haksızlık etmişim. Hızından ve bitiriciliğinden daha fazla şey vaat ediyor. Bir maç ile çok abartmamak lazım ama bugün yaptığı asist Messi-ribery vari bir pastı yine bunun dışında bir pozisyonda daha topu önüne alır almaz içeri kestiği bir top vardı kötü kesti ama olsun oyun aklının da olduğunu düşünüyorum, bu özelliklerini geliştirirse milli takıma kesin yükselecektir. Saracchi yine çok iyidi öyle acayip defansif özellikleri yok ama hızı ile kapatabiliyor bu zaafını. Taylan yine iyi oynamaya devam ediyor ama yedeğini bulmak şart skoru bulduğumuz maçlarda en azından dinlendirme şansımız olmalı. Muslera zaten Türk futbol tarihine en çok etki kaleci onu orada görmek bile güven veriyor.
entresan bir durum aslında. Şu çocuğun 22 yaşına kadar 3. ligde kalmasının nedeni belli ki menajer ağı.

Mbaye Diagne'yi WBA'ya 1.4 milyon pound (1.58 milyon euro) karşılığında kiraladığımız açıklandı.

Fatih hoca bu kadar ısrar ediyorsa yapacak bir şey yok gidip alacaksın artık.İrfan da bizi istiyor. Bundan sonra iş yönetimde...

Katılmısınız bilmiyorum ama Diagne belki değişik bir insan olabilir ama her iki kiralanmasında da para kazandırdı kulübe hemde hiçbir şekilde itiraz etmedi sosyal medya benzeri yerlerden. İngiltere de iyi bir oyun ortaya koyarsa teklif alabilir. Bir de bazı İngiltere merkezli sosyal medya hesaplarında kiralama bedeline ek maaşını da karşı taraf ödeyecekmiş.

İrfan'a 7-8 milyon hatta daha fazla verilmesinden çokta memnun değilim.
Bana kalsa madem 7-8 milyonum var, Bursa'dan Ali Akman, İsmail Çokçalış ve Burak Kapacak'ı getirirdim.
Ama Fatih hoca demek ki oynattığı oyun için onu çok istiyor.
Bakalım neler olacak.

İrfan'a çok yönelip sağ bek ve yedek 6'yı da unutmayız inşAllah. Gerçi hoca bugün Yedlin'i açıkladı ama topla oyunu zayıf biri. Hocanın onla ilgili planını çok merak ettim.
6 numarada da ligimizin fakir Bakayoko'su Youssouf'u çok isterim yedek 6 olarak.

Kaldı 3 gün.
İnşAllah takımımız için önemli olan hamleleri yönetim yapar.

Yarin irfancan işini bitirebiliriz oyuncu okey zaten. Ama öğlen ki görüşme de ciddi kazik yememiz mümkün gibi. Fener ve başak el birliği fiyatı sağlam yükselttiler ve medyaya 10 verildi diye servis ettiler.

Bence yarin bize gelecek, Ama tuzlu olacak. 7-8 leri bulursak şaşırmam.

Hatta bize gelmese bile fenere gitmeyeceğini düşünüyorum .