2020-2021 Sezonu Kadro Yapılanması ve Transferler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sagolasin detayli bilgi olmus. Parasi guzelmis.
Parayi verirken sart koysunlar, buradan gelecek para ile gard alinacak diye :)

Neredeyse bütçenin 5’te birini ayakbastı parası olarak teklif ediliyor. İçerisinde bulunduğumuz şu durumda BCL’yi tercih etmek mantıklı olacaktır. Şampiyon olsak bütçenin yarısı çıkacak :)

Ben de basta supheli yaklastim ama bu odul su halde kacmaz. Belli mi olur bu hizla takimlari toplamaya devam ederse eurocup seviyesini yakalar.
Hayirli olsun, kupa da bizim olsun.

FIBA nın amacı önce Eurocup ı çürütmek.. Bunda da adım adım başarılı oluyor.. Euroleague güçleri yeter mi bilinmez..

Eurolig komitesinin oyuncagi olmakdansa.Fiba organizasyonu icinde olmak iyidir.

Ayak basti parasinin Basketbol Subesinde kalmasi cok muhim Futbola aktarilcak ise cift pota guzel bir sokak sahasinda Galatasaray takimi adi altinda 10 tane genci alalim antreman maclari izleyelim

Muhtemelen Klūp 1.5m $ gibi bir butce ayircakdir.
Ayirdigi para Isim sponsoru,yayinci kurulus,idda geliri bunlari kalem kalem toplayip 1.5m dolar butce dicekdir ustune 300bin $ ayakbasti parasi
1.8m $ baslariz sezon arasi 200k $ dolar daha ek butce verilir 2m dolara sezonu kapatiriz.

Can'nin gitmesine üzüldum,Yigit arslan ile takimdaki en iyi yerliydi.

Butcemiz dogrultusunda Ertugurul Hoca ile devam ederiz.Supriz Orhun ene olur Tofas ile bitiyordu sozlesmesi

Ertugurul Hocanin roportajda bahsettigi gibi bu senede takimdan EL' e oyuncu verirsek 2,3 tane
Potansiyel sahibi ama sans bulamayan oyuncularin ilk seceneklerinden olabilir

Ömer beyler huzur verirse balta vurmaz ise subeye

Ben kalma ihtimali olan Alex Poythress, Zach Auguste ve John Roberson'u görüyorum. Webster, Harrison, Greg ve Lazeric'le yollar ayrılır muhtemelen.

Zaafiyet ya da çıkıştan ziyade geçen sene kötü yaz ligi geçirince EL’den teklif alamadı. Bu sene El yapacağına kesin gözüyle bakıldığı için tahminim yollar ayrılır.

Muhsin Yaşar'a teklif yapmışız ama TOFAŞ ile uzatmış. Ömer Cansever'in Aydınlık gazetesine röportajında okudum...

Zaafiyet ya da çıkıştan ziyade geçen sene kötü yaz ligi geçirince EL’den teklif alamadı. Bu sene El yapacağına kesin gözüyle bakıldığı için tahminim yollar ayrılır.
Ne yapıcaz EL takımlarına iyilik olsun diye adamın opsiyonunu mu kullanmicaz ? :) opsiyonu varsa uzatırsın sözleşmesini yine EL’e gitmek istiyorsa bonservis öder almak isteyen takım. Başkan hasta olduğu için pek bir şey söylemek istemiyorum ama yine baya baya yönetim zaafiyeti bence

Ne yapıcaz EL takımlarına iyilik olsun diye adamın opsiyonunu mu kullanmicaz ? :) opsiyonu varsa uzatırsın sözleşmesini yine EL’e gitmek istiyorsa bonservis öder almak isteyen takım. Başkan hasta olduğu için pek bir şey söylemek istemiyorum ama yine baya baya yönetim zaafiyeti bence

Opsiyon var da muhtemelen 400 bin dolar civarındadır opsiyonu. O parayı verir tutar mısın yoksa opsiyon olduğunu biliyorum. Yönetim de hoca da farkındadır opsiyonun ama o paranın altına imza atarlar mı onu bilemiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...