2021-2022 Euroleague

Shabazz Napier'in Zenit ve Emmanuel Mudiay'in Zalgiris ilişkisini merak ediyorum. Bakalım Euroleague'de etkili olabilecekler mi? NBA'de yıllarca belli seviyede oynamış oyuncuların Euroleague'de başarılı olup olmayacaklarını izlemek eğlenceli olacak.

Kokoskov için para ödememiş Dallas. Gerçekten çok saçma fiyasko bir durum. Adam kadro kuruyor; sonra kafasına göre 1 kuruş ödemeden Amerika’ya gidiyor.

NBA çıkışı varsa sözleşmede -ki vardır muhtemelen- cebinden kuruş çıkmaz. En fazla alacağını bırakır, üstüne para vereceğini sanmıyorum. Hele ki Ali Koç ve basketbol şubede Sertaç denen adamı düşününce... Olan Fener’e olmuştur muhtemelen.

Sanırım tazminat almamış Fenerbahçe, normal bir şekilde ayrılıp gitmiş Kokoskov; zira taraftarları öyle yazmış.
Ek olarak; Djordjevic ile 3 yıllık imzalamak da tuhaf geldi bana. 1+1 yahut 2+1 anlarım ama 3 yıllık sözleşme gerçekten acayip olmuş. Ki Djordjevic’in de loser olduğunu dünya alem biliyorken... İlginç bir birleşim oldu. 2 loser bir araya geldi bakalım neler olacak. Ben geçen sezondan daha kötü olacaklarını düşünüyorum.

Djordjevic'e 3 senelik kontrat vermek bana da saçma geldi. Kulüp kariyerinde dişe dokunur bir başarısı yok. Milli Takım koçu olarak, bugüne kadar elindeki kadronun karşılığını verebildi mi, soru işareti...

Kokoskov'un ayrılığı da çok zamansız oldu. Kadro kurduktan sonra gitmek çok yakışıksız.

Son düzenleme:
Fener'i gram sevmem de, gerçekten şu olayı hiçbir kulüp hak etmez, sinirlendim. Üstüne bir de tek teselli buy-out olayı da olmadan 0 kuruş ile elini kolunu sallayarak gitmesi de şube yöneticisine yazar; doğal olarak Ali Koç ve vasıfsız yönetici tercihlerine de.

Fener'i gram sevmem de, gerçekten şu olayı hiçbir kulüp hak etmez, sinirlendim. Üstüne bir de tek teselli buy-out olayı da olmadan 0 kuruş ile elini kolunu sallayarak gitmesi de şube yöneticisine yazar; doğal olarak Ali Koç ve vasıfsız yönetici tercihlerine de.
Fenerliler de fazla uçmuştu sağda solda 4-5 milyon dolar buy out alacaz yazanlar böyle rakamlar bekleyenler filan vardı:) cahil taraftar her yerde tehlikeli.
Nba çıkış maddesi koydurmuştur büyük ihtimalle sözleşmeyi yaparken ama tazminatsız bir çıkışı fenerin kabul etmesi biraz saçma olmuş eğer öyleyse. Sonuçta devam eden bir kontrat vardı.

Dediğim gibi; Ali Koç ve atadığı yöneticilerin bir ihmalkârlık yapması olası. Zaten Djordjevic ile direkt 3 yıllık net anlaşma yapmaları da bunu kanıtlar nitelikte.

Dediğim gibi; Ali Koç ve atadığı yöneticilerin bir ihmalkârlık yapması olası. Zaten Djordjevic ile direkt 3 yıllık net anlaşma yapmaları da bunu kanıtlar nitelikte.
ihmalkarlık olduğunu sanmıyorum. Büyük ihtimalle bir miktar alacağı vardır alacaklarını bırakmıştır. Sonuçta gitmek isteyen bir insanı tutamazsın sözleşmesi dahi olsa. Djordjevic seçiminin de o kadar kötü bir seçim olduğunu düşünmüyorum. Bence 3 yıllık anlaşmayı djordjevic tarafı istemiştir sonuçta karşılarında fb gibi bir eurolig takımı var ve hızlı bir şekilde yeni koçu açıklamaları gerekiyor.

Sevindirici bir haber. Uğur Ozan Sulak, Orkun Çolakoğlu gibi isimlerin anlatımıyla Euroleague izlemek daha zevkli olacak. Euroleague'i aldılar diye İsmail Şenol'u da transfer ederler mi acaba?

Euroleague almaları demek artık BeIN Sports'dan çıkma vakti demek. Zaten, futbol maçları da keyif vermiyor. Fantasy challenge oyunundan dolayı sürekli euroleague maçlarını takip ediyorduk. Gelecek sezondan itibaren S Sport'a geçiş yaşanacaktır. BeIN Sports da kan kaybetmeye devam edecektir.

S Sport; hem spiker/yorumcu kadrosu hem hizmet anlayışıyla ülkedeki en kaliteli platform. Aldıkları ücreti sonuna kadar hak ediyorlar. EL için doğru adres.