2021-2022 Euroleague

Yani bilemedim. Az buçuk adı duyulan herkesi almakta kararlı sanırım NBA takımları. İyidir kötüdür bilmiyorum ama FB’nin şans vermediği adamı almak, bilemedim. CV’sinde birkaç sene Obradovic yardımcılığı var.

Ben her spor dalında sporcudan çok çalıştırıcının yurtdışına gitmesi gerekiyor. Portekizli teknik direktörler gittikleri her takımı vatandaşlarıyla dolduruyor.

FB-Unics maçının son 4 dakikasına denk geldim. Son 3 dakikaya 8 sayı geride girip; 0.7 kala Pierre'in boş turnikesiyle maçı kazanmayı başardılar. 17 saniye kala 1 sayı öndelerken son topu savunmak yerine taktik faul yaptı Vesely son hücumu almak için.

Partizan üç uzatmanın etkisiyle baya dağıldı ikinci maç. Fenerbahçe çok rahat kazandı. Smailagic, Madar epey yüksek seviye potansiyeli vaadediyor. Punter, Leday zaten bildiğimiz isimler.

Şu da acayipmiş.

Cska bütçesini açıkladı 30 milyon dolar dediler zenitin bütçesi 20 milyon dolar oldugunu soyledi piyasa benim dediğim gibi yüzde 20 küçüldüğünü doğruluyor bu rakamlarla efes ve milano bütçesini en az azaltan veya koruyan takımlar fb oyuncu bütçesi 12 milyon euro ya çekti mesela

Zaten bütçe büyütecek oyuncu kaldı mı ki Avrupa basketbolunda ? Eskiden hadi Diamantidis, Kaun, Khryapa, McCalebb, Teodosic, Farmar vs bir ton adam vardı. Şimdi o jenerasyonlar bitince olay oyuncu keşfetmeye, parlatmaya döndü.
Ali Koç yazın bütçeyi 19M diye açıklamıştı sanırım ama 12M FB gibi bir kulüp için düşük geliyor bana. Yıllardır kaymağını yedikleri Murat Ülker de Aziz'den sonra çekiliyor sanırım.

Zaten bütçe büyütecek oyuncu kaldı mı ki Avrupa basketbolunda ? Eskiden hadi Diamantidis, Kaun, Khryapa, McCalebb, Teodosic, Farmar vs bir ton adam vardı. Şimdi o jenerasyonlar bitince olay oyuncu keşfetmeye, parlatmaya döndü.
Ali Koç yazın bütçeyi 19M diye açıklamıştı sanırım ama 12M FB gibi bir kulüp için düşük geliyor bana. Yıllardır kaymağını yedikleri Murat Ülker de Aziz'den sonra çekiliyor sanırım.
O geçen sene idi oyuncu bütçesi 12 herşey dahil 15 milyon diye biliyorum geçen sene oyuncu bütçesi 15 herşey dahil 19 demişti ali koç