2021-2022 Galatasaray Futbol Takımı

Eleşdiren hayinlere inad, yerli ve milli takımımız mütüş gençleşme projesiyle dünya devlerini kıskandırarak yoluna doludizgin devam ediyor. Giresunspor’dan aldığımız 0 puana bakmayın, o aslında gizli bir 3 puandır.

Allah tehnih ekibimize zeval vermesin. Hedef 3023!
Hele şu kardeşinize bi yetki verin.

Ezanları susduramayacahsınız. Küme düşürse de, bir daha hiç puan alamayacak olsa da tehnik direhtörümüzün sonuna kadar arkasındayız. Hem gitse kim geleceah?

Son düzenleme:
3-4 tane pozisyonun var 10 tane eksik oyuncun var,yediğin gol dahil verdiğin pozisyonun yok,penaltın verilmemiş, rakip sadece koşuyor,oynamaya gelmemis.Bu takımdan ne bekleyelim.Hep pozisyona girsin hiç pozisyon vermesin.Bunu yapamayinca takımı ,yuhalayalim ,küfür edelim,hoca gitsin,oyuncular gitsin,yönetim gitsin e sonra

Denizlispor kaç tane eksiğiyle geldi bizim evimizde 3 gol attı,üstüne evimizde bizi eledi.

Bahane kalıyor bunlar.Oynamadık o yüzden yenemedik,o yüzden beraberede kalamadık.

Kurtarıcı diye giren oyuncular bu takımın oyuncusu değiller.Hep aynı yere dönüyoruz.Baştan planlamaları yanlış yaparsan bu sonuçlar sürpriz olmaz.

Takımın mücadele etmediğine katılmıyorum. Kalite eksik ve genç kalite edinmek çok zor ,bekleyeceğiz ya da bu genclesmeden vazgeçip eskiye döneceğiz.Yine de bu maç özelinde rahat kazanabilirdik, şans da yok,hakem de kötüydü. Sağlık olsun
Ikili mücadele kazanamayan bir takım hiçbirşey yapamaz,buda güç ile alakalı. Demektir ki antrenman sisteminde bir sıkıntı var. Ikili mucadele kazanmada ligin dibindeyiz

İsmail Çipe'nin protesto edilmesi umarım bu haftaya özel değildir çünkü hiçbir kalecinin kurtaramayacağı bir gol yedi.

Zaten 2-3 yıldır yapmakta olduğumuz maaşları kısma düzenlemesine bu sezon da devam ettik ama şu gençleşme olayından anlayan biri keşke bize de anlatsa... Bu sezon aldığımız yabancılardan yalnızca Boey ve Morutan genç, biraz zorlasak Nelsson da genç sayılır. Yerlilerden de Berkan var genç sayılabilecek. Takımın geriye kalanı yine Babel-Arda-Muslera-Feghouli-van Aanholt, Ömer Bayram, Diagne filan. Bir yıl önce alınan Kerem'i de sayarsak bir de o genç. Ödediğimiz maaşlar da ligin zirve kısmında yer alır. Hatta hani o çok pahalı dediğimiz Marsilya'dan aşağı kaldığını sanmam. Dört-beş senedir takıma nasıl dedeleri doldurduysak Cicaldau gibi Mohamed gibi 25 yaşındaki oyuncuları da genç sayar hale geldik.

Yanlış anlamadıysam top Okandayken birkaç kez yuhalandı ve ıslıklandı.Sebebi nedir ?

Muhtemelen bizden kiralık gittiği için gol yemesini bekliyorlar.

3-4 tane pozisyonun var 10 tane eksik oyuncun var,yediğin gol dahil verdiğin pozisyonun yok,penaltın verilmemiş, rakip sadece koşuyor,oynamaya gelmemis.Bu takımdan ne bekleyelim.Hep pozisyona girsin hiç pozisyon vermesin.Bunu yapamayinca takımı ,yuhalayalim ,küfür edelim,hoca gitsin,oyuncular gitsin,yönetim gitsin e sonra
Bunların hepsi bahane:) ve şunları FT yazdırsa ancak bu kadar olur. Çıkalım artık bu kafadan. Sabır istiyoruz ligin ilk yarısının en iyi futbol oynayan takımlarındanız filan bunlar tamamen FT'den masallar. Bana inandırıcı gelmiyor inanmak isteyen inanabilir.

Bunların hepsi bahane:) ve şunları FT yazdırsa ancak bu kadar olur. Çıkalım artık bu kafadan. Sabır istiyoruz ligin ilk yarısının en iyi futbol oynayan takımlarındanız filan bunlar tamamen FT'den masallar. Bana inandırıcı gelmiyor inanmak isteyen inanabilir.
Terim'i şahsen tanımam, futbol dışı kişiliğini hiç sevmem ama futboldaki başarılarına ve bize kattıklarına bayılırım.Ve ben sonuna kadar inanıyorum takımı toparlayacak, ligden çok uzaklaştık ,motive olmak zor ama eksikler de dönünce çok daha iyi olacağız.Sadece iki maç iyi sonuç iyi oyun olsun takim toparlanır.

Top o çizgiyi geçip sonuç alındığında Terim başarılı sayılıyorsa, o top o çizginden geçmeyip sonuç alınamazsa Terim başarısızdır.

Gelen oyuncu yanlış yerde oynatılır. Defans oyuncusu dışında yeri belli olan futbolcu yok.

Anlaşılan takım iyice dibe vurmadan yönetim Terim ile yolları ayırmaya cesaret edemeyecek. Neyseki dip çok uzakta görünmüyor. Önümüzdeki 4 maçlık fikstür:

Hatayspor - Galatasaray
Galatasaray - Kasımpaşa
Galatasaray - Trabzonspor
Alanyaspor - Galatasaray

Bu maçlardan sadece Kasımpaşa maçı kolay görünüyor. Kalan 3 maçtan galibiyet çıkartabileceğimizi sanmıyorum.

Bu puan tablosunda hocaya, kendisi bile başarılıyım diyemez.Kimse böyle demiyor zaten.Benim dediğim bu durumdan yine hocanın çıkarma ihtimali daha fazla.Sonuc da kendi kurdu bu takımı ,eksikler geri gelsin,bu sene bir şekilde biter. Seneye artık fazla mazeret ve kredi kalmaz sonuçları görürüz o zaman proje tutuyor mu?

Bu puan tablosunda hocaya, kendisi bile başarılıyım diyemez.Kimse böyle demiyor zaten.Benim dediğim bu durumdan yine hocanın çıkarma ihtimali daha fazla.Sonuc da kendi kurdu bu takımı ,eksikler geri gelsin,bu sene bir şekilde biter. Seneye artık fazla mazeret ve kredi kalmaz sonuçları görürüz o zaman proje tutuyor mu?

Bu durumdan Terim'in çıkarma ihtimali yok çünkü sorun olduğunu düşünmüyor. Pozisyon var gol olmuyor diye sayıklıyor.

Anlaşılan takım iyice dibe vurmadan yönetim Terim ile yolları ayırmaya cesaret edemeyecek. Neyseki dip çok uzakta görünmüyor. Önümüzdeki 4 maçlık fikstür:

Hatayspor - Galatasaray
Galatasaray - Kasımpaşa
Galatasaray - Trabzonspor
Alanyaspor - Galatasaray

Bu maçlardan sadece Kasımpaşa maçı kolay görünüyor. Kalan 3 maçtan galibiyet çıkartabileceğimizi sanmıyorum.
Kasımpaşayı bile zor yeneriz bu kadro ile.

Abi kafayı yiyeceğim , nasıl bir paradoks yaratıyorsunuz kendi kendinize ? Dibi gösteren de hocaymış, çıkaracak olan da hocaymış. Vay arkadaş ölmüşüz biz o zaman.
Ayrıca bizim acayip tuhaf şansımızı biraz tanıyorsam, şu 4 maçlık fikstürden en az 9 puanla çıkarız. Olur yani bu, mutlaka yaşanır, yaşandı da hep.