2021-2022 Galatasaray Futbol Takımı

Teşekkür ederim arkadaşlar, güzel açıklamalar olmuş. Peki hepinizin merak ettiği futbol transferleri ve sponsorluğu ile ilgili bir açıklama geldi mi ?

Yok kardeşim bunla ilgili bir açıklama yapmadı Remzi Bey. Zaten konuşmaya başlamadan yönetim kurulunun devam ettiğini kendisinin bu açıklamaları yapmak için kürsüye çıktığını söyledi. Sanırım o çıktıktan sonra bu dediğin konular sportif aş ekibi tarafından konuşulmaya başlandı 😀

Futbol federasyonunun aciklamasina gore stadlara 50% kapasitesinde taraftar alinabilecekmis. O zaman PSV macinda da 25000-30000 civarinda taraftar olabilecektir.

Edit: Maçın Telekom stadında oynanacağını zannetmiştim. Fatih Terim stadında oynanacakmış. O yüzdne 8500 taraftar olacak. Epey az yani.

Son düzenleme:
Paulinho Fatih Terimin Resimlerinimi begenmis bisiler olmus Twitter yıkılıyor.
Dogru ise bayram degil seyran degil enistem niye öptü.

Klasik 10numara degil 6 8 10 hepsini oynuyor inanilmaz güclu vede sert Melodan sonra gõrdugum sert Brezilyali.

2 2.5 m dolar arasina gelicekse kabulum 3 ustu ise gerek yok

Paulinho Fatih Terimin Resimlerinimi begenmis bisiler olmus Twitter yıkılıyor.
Dogru ise bayram degil seyran degil enistem niye öptü.

Klasik 10numara degil 6 8 10 hepsini oynuyor inanilmaz güclu vede sert Melodan sonra gõrdugum sert Brezilyali.

2 2.5 m dolar arasina gelicekse kabulum 3 ustu ise gerek yok
Menajeri yönlendiriyordur. Biliyorlar ülke taraftarının dangalaklarını kullanıyorlar. Transferleri üzerinden çok fazla üçkağıt dönmüş bir futbolcu.

Sözleşme imzalayacağını sağır sultan biliyordu. Ona rağmen 3 haftadır idmana çıkmıyor. Hala cimbombomun çocuğu edebiyatlarıyla Türkiye'nin hiçbir yerinde bulamayacağı kontrat. Ne diyeyim yazıklar olsun gerçekten.

Ne kadar aldığını biliyor musun Furkan?
KAP'a bildirilmedi çünkü. Bence de genel kurul dışında kimse bilmese de olur. Bizim taraftar da dahil. Diğer takımlar rakam vermezken biz enayi miyiz? Oyunun kuralını onlar koydular madem, oyna devam👋

IMG_20210704_120006.jpg

Birde güzel tarafına bakalım şu yapılanların. Bakın mesala sözleşme imzalanırken yöneticiler artık fotoğraflarda yer almıyor. Bu alkışlanacak harekettir👏👏

Ama bence böyle boşta olmuyor. En azında bir profesyonel idareci olabilir. Şükrü Hanedar ya da Hakan Balta gibi...

Şu maaş açıklamama işini hiç sevmedim açıkçası. Yönetimin bu konuda yanlış yaptığını düşünüyorum.

Emre Akbaba yabancı sınırını da düşününce kadroda tutulması gereken bir oyuncu olduğunu düşünenlerdenim. Yıllık 5m TL filan almalıydı. Ama büyük ihtimalle 7m filan vermişizdir.

Olumlu bir şey de sözleşmenin 2 sene olması. 4 sene filan verip olumsuz bir durumda sözleşmesinden çıkmak için 40 takla atma durumu olmaz.

Emre akbaba için yıllık 8 milyon tl konuşuluyordu en son. tabii artık ücretleri öğrenemeyeceğiz. umarım yıllar sonra büyük bir fiyasko çıkmaz ortaya.

Ne kadar aldığını biliyor musun Furkan?
KAP'a bildirilmedi çünkü. Bence de genel kurul dışında kimse bilmese de olur. Bizim taraftar da dahil. Diğer takımlar rakam vermezken biz enayi miyiz? Oyunun kuralını onlar koydular madem, oyna devam👋

Ben diyeyim 10, sen de 8. İşte maliyetlerin açıklanmasını da bu yüzden istiyoruz biz de.

TFF 1. Lig takımı Altınordu'nun 18 yaşındaki futbolcusu Yiğit Emre Çeltik, Fortuna Sittard'a transfer oldu. Kulüpler arasında anlaşma sağlandı.

(via@selimmanav)

Artık her transfer direk bize gelmeyecek ☺️
Işıtan Bey'e işte bu yüzden sallıyorlar.

Eğer Hollanda klübü hala kendisine ait ise ya da ortak falan ise bence sıkıntılı bir durum bu tarz bir bağı kalmadı ise durum farklı tabi