2021-2022 Galatasaray Futbol Takımı

Galatasaray'da görev dağılımı belli oldu:

2. Başkan: Polat Bengiserp
Başkan Yardımcısı: Remzi Sanver, Bikem Kanık
Genel Sekreter: Köksal Ünlü
Hukuktan Sorumlu Yönetici: Rezan Epözdemir
Futboldan Sorumlu Yönetici: Işıtan Gün
Basketboldan Sorumlu Yönetici: Reha Keskin

Oda doğru ama Bahattin Demirbilek her sezon gelip ziyaret ediyormuş hocayı.
Ben Fatih Hocayi Taniyorsam birilerine bi yerlere Mesaj verdi Baskan vede. Bahattin bey Antreman sahasinda poz verdiler .

Konusma sohbet felan degil ordaki direk sosyal mesaj sahsi fikrim.

Ziyaret ise Tesisdeki Villasi Bodrumdaki Villasi Tarabyadaki Villasi İstanbuldaki en lüks oteller varken Metin Oktay tesisleri olmazdi bu benim sahsi fikrim

Başkan Burak Elmas: "Bu sene ve önümüzdeki senenin transfer planlarını hocamızla görüşmeye başladık. Birçok opsiyonu değerlendireceğiz. Karşılaştığımız önemli sorunlar var, onları çözmeye çalışıyoruz. UEFA'dan borçsuzluk kağıdı alabilmek için ciddi bir rakam var."

Burak Elmas: "Transfer yapabilmek için maalesef çok ciddi büyük bir rakam var. Onu da önümüzdeki günlerde halledeceğiz. Sonra PSV maçına ve yeni sezona hazırlanacağız."

Başkan Burak Elmas: "Mali tabloyla ilgili yorum yapmak istemiyorum. Şikayet edip insanları kırmak yerine sorunları çözmenin daha uygun olduğunu düşünüyoruz."

Kadir Çetinçalı: "Başkan Burak Elmas'tan aldığım bilgiye göre, 600 milyon TL'lik bir borçsuzluk kağıdının imzalanması gerekiyormuş. Bu durum, transferlerin birkaç gün geç gerçekleşmesine neden olabilir." (Ajans 1905)

300 değil miydi bu yahu?

Önümüzdeki senenin transfer planını nasıl yapıyorlarmış abi. Daha bu sene muallakken. Teknik olarak mümkün değil zaten. Ha ekonomik olarak bütçe planlıyorsa bir şey diyemem.

Tv 100 de Di Maria denildi.
Gecen sene Di Marianin Fatih Hocayi övdugu dogrudur calismak isterim dedimi ondan emin degilim.

Gelirse Hayalimdeki transferlerden biri olur ama onunda Gelirse Fark yaratir insallah olur

Tv 100 de Di Maria denildi.
Gecen sene Di Marianin Fatih Hocayi övdugu dogrudur calismak isterim dedimi ondan emin degilim.

Gelirse Hayalimdeki transferlerden biri olur ama onunda Gelirse Fark yaratir insallah olur
TV 100 dendiğine göre söz konusu Ertem Şener tayfası demektir. Genelde kolpa haberleriyle meşhurdur. Çok ciddiye almamak lazım