2021-2022 Sezonu Kadro Yapılanması ve Transferler

Uzun süredir oyuncu aranıyordu. Görüşülenlerden biri de Johnny Hamilton'du ama profil olarak daha 4-5 oynayabilecek birinde karar kalındı. Hocanın ilk tercihi kısa oyuncuydu aslında ama ay ortasında Ndour kontratını fesh edince şans oldu bize. Elemenin iki maçında oynayamayacak. fiziken bir problemi olduğunu zannetmiyorum. Hayırlısı olsun.

Son düzenleme:
Uzun süredir oyuncu aranıyordu. Görüşülenlerden biri de Johnny Hamilton'du ama profil olarak daha 4-5 oynayabilecek birinde karar kalındı. Hocanın ilk tercihi kısa oyuncuydu aslında ama ay ortasında Ndour kontratını fesh edince şans oldu bize. Elemenin iki maçında oynayamayacak. fiziken bir problemi olduğunu zannetmiyorum. Hayırlısı olsun.
Beş numarada N'dour dörtte de Kravish denenebilir rotasyon da.

J.Hamilton'un boşa çıktığı anda transferini temenni etmek için foruma yazmış birisi olarak N'dour transferini Hamilton'dan daha makul buluyorum. Takımda Sadık ve Blackshear dışında 4 numara oynayacak adam yok birinin başına bir şey gelse maçları 40 dakika tek oyuncuyla oynayacaktın.

Ayrıca N'dour'un 4 numaradaki tek sorununun dış şutlardaki istikrarsızlığı olduğu düşünüldüğünde takımın 5 numarasının Kravish olması hücumda alan açma konusunda da N'dour'dan doğacak sorunu da bertaraf ediyor