2021-2022 Sezonu Kadro Yapılanması ve Transferler

Kadın basketbolundan çok anlamıyorum. pek takip ettiğim keyif aldığım da söylenemez.
Bilen arkadaşlar için soruyorum. Şu anda bütçemiz nedir? Fb'nin bütçesi ne?
Ünal Aysal döneminde bütçemiz neydi? FB'nin bütçesi neydi?

Bir de sponsor olayı vardı. Ana sponsor var mı?

Kaela'dan önce bir Amerikalı ile anlaşmışız ancak son anda başka bir takım girip fiyat yükseltmiş. 2 maçta da takıma pek uygun gözükmedi Sopron maçını da izledim 15 dakikada nerdeyse Steinberga, Tina ve Riquna'dan başka sayı atabilen yok. Pelin ve Melis ekstra kötü oynadı ama 4 yabancı hakkımızı daha istikrarlı isimlerden kullanmak gerekirken böyle denemelere anlam veremiyorum açıkçası.

Kaela'dan önce bir Amerikalı ile anlaşmışız ancak son anda başka bir takım girip fiyat yükseltmiş. 2 maçta da takıma pek uygun gözükmedi Sopron maçını da izledim 15 dakikada nerdeyse Steinberga, Tina ve Riquna'dan başka sayı atabilen yok. Pelin ve Melis ekstra kötü oynadı ama 4 yabancı hakkımızı daha istikrarlı isimlerden kullanmak gerekirken böyle denemelere anlam veremiyorum açıkçası.
O oyuncu kimdi acaba tabiki de insan daha iyi bir oyuncu bekliyor ancak yükselen kur ve kadın takımları için oyuncu pek yok gibi. Kaela'ya biraz daha zaman verilmesi kanısındayım.