2022-2023 Basketbol Süper Ligi

Ben bu Balıkesir'in maçını ne zaman izlesem Kahlil Dukes'ı beğeniyorum valla.Hem oyun görüşü iyi hem iyi şut atıyor,sorumluluk alması gerektiğinde alıyor.

Üst sıra hedefleri olan takımlara tabiki almam ama kümede kalayım diye düşünüyorsam veya düşük bütçeyle sürprizi deneyeceksem 1 yabancı hakkımı ona kullanıp alırdım takımıma.

Benim dikkatimi Angola ile birlikte bu sezon Telekom'da oynayan Rıdvan çekiyor.

Adam gayet iyi katkılar veriyor takıma.Takım iyi mi tabiki ama koçun oyuncudan maksimum verimi alabilmesi olarak bakıyorum ben Rıdvan için.

Karşıyaka ise bence önümüzdeki sezon kadrosunda direkt 1.sıraya Angola'yı yazsın,onu tutarak kadro kurmalılar.

Crawford 36 sayı attı Tofaş'a.

Tofaş'ın direnci çok düşük bu sezon.Deon Thompson,Toure,Milaknis(Yaştan ötürü eksi yazıyor) bunlar sana maç kazandırmazlar.

Sezon başından beri anlam veremediğim oyuncular alınıyor.

Geçen hafta dediğimi tekrar ediyorum,Tofaş bir şekilde kaybetmeye devam ediyor.

Tutku Açık nasıl bu kadar kötü coaching yapabiliyor insan hayret ediyor hayret.

44-61 den sonra Onuralp'in sakatlanıp çıktığı an yani,o andan sonra Bursaspor çok sert savunma yapmaya başladı ve Gaziantep 16 dklık bölümde 1 kez bile rahat hücum edemedi.Tutku'nun müdahelesi ile takım dahada kötü oynamaya başlıyor,işin garibi o.

Tutku mola alıyor takım zaten kötüyken dahada kötü hale geliyor.Bu kadar kötü coaching olmaz.

Takımın tek yaptığı 24 saniyenin 20 saniyesini logonun önünde eritip saçma sapan hücum etmek.Futbol maçı mı bu Tutku ?

Bugün Gaziantep kazanırsa Tutkuya rağmen kazanır.Onuralp sakatlanmış,Needham son çeyreğe 4 faulle giriş yapmış,daha ne olması lazım ?

Maçta çok sakatlık oldu. Umarım sakatlanan oyuncuların ciddi bir durumu yoktur. Arkadaşını yerden kaldırmak için koşarken bile oyuncunun ayağı kaydı ve sakatlandı. Çok üzücü.

30 saniye içinde Tutku önce karara bayağı itiraz etti teknik yedi atıldı.

Sonrada bir anda herkesin çok sakin elini sıkıp çıktı.

Geçen hafta Daçka'ya bugün Bursa'ya kazanabilecekken kaybediyorsun.İnsanların ismini bile duymadıkları Gmunden diye takıma kaybediyorsun.Bravo sana.

Bursa'nın yaptığı top kaybı o kadar saçma o kadar amatörce oldu ki.Hakemler sportmenlik dışı mı diye bakıyor.

Sportmenlik geldi.Şu maç uzasa bayağı heyecanlı olur bizim maç başlayana dek :)

Yahu o nasil topu oyuna sokmaktir ? Son top ya son top
Ben bunu yazarken tekrar topu oyuna sokarken kaybettiler.Valla bazen beyin namina eksiklik oluyor cidden oyuncularda.

Hemen daha beterini yapalım dediler top kaybının resmen.

Bu Antep baskıya zerre gelemeyen takım.Dusan hoca erkenden eline alabilirdi maçı onunda çok hataları oldu fark 17 ye gelene dek.