2022-2023 Euroleague

Nunally maçı elleriyle erdi resmen Asvel deplasmanında. Önce boş pozisyonda şutu atmayıp topu kaptırdı, öne geçecekken 2/1 ft attı, son topta da topu kaptırıp takımının fişini çekti. Obra' nın yüzü bildiğin patlıcan moru oldu son pozisyondan sonra :)

Fb dedigim gibi 3-4 maca 6.7 siralara iner. Gercekten sansa ve suni mac kazaniyorlar. Efes'in fb ye yenilmesi bence cok surprizdi. Bu sene Fb 7-8-9 siralardan birisinde olur. Final-4 yapmasi,ligde sampiyonluk falan hikaye. Efes 2 kulvarda da sampiyon olur.

Şansa ve suni kazanmadılar ama uzun vadeli bir başarıyı ben de beklemiyorum. Mesela geçen sene de Djordjevic 4-5 maçlık tarihi bir seri yakalayıp Madrid'i falan perişan etti. Şansa mıydı, hayır. Bir yerden paçalarına bulaşıyor çünkü loserlık bu kulübün. Olympiakos evinde rüzgarı alıp esiyor evet ama PIR konusunda Fener'i 3'le çarpması da bozgundur. 2 değil bakın 3'e katlamak. Fener'in oyuncularının yarısı neredeyse eksilerde kalmış.
Monaco da şaka maka bir Fransız takımı olarak zirvede geziniyor.
Milano için ise yazmaktan sıkıldık artık. Messina defol git.

Fenerbahçe iki haftada kaç maç yaptı sayamadım valla bence gayet başarılar ve balonluk bir durum yok. tek sorun olan noktaları carsen edwards.

Milanoya gelecek olursak messina gelecek sezonda takımın başındaymış. ben milano olsam takımın başına italya milli takımının hocasını getirir ve bu sabrı ona gösterirdim. messina'nın ya yönetimle arası bayağı iyi yada doğaüstü bir olayla yönetimi büyüledi diye yorumluyorum.

Marcus Howard'ı şamar oğlanına çevirdi Beaubois 😅 Yalnız Howard acayip bi șutör. Baktı çare yok neredeyse logo dan yolladı üçlüğü.

Milano sokaklarında bayram havası var.
Maç sonu Messina: “Adamı böyle …, sıradaki gelsin.”

Bu arada Zalgiris gerçekten saygıyı hak ediyor.

Son düzenleme:
Fenerbahçe iki haftada kaç maç yaptı sayamadım valla bence gayet başarılar ve balonluk bir durum yok. tek sorun olan noktaları carsen edwards.

Milanoya gelecek olursak messina gelecek sezonda takımın başındaymış. ben milano olsam takımın başına italya milli takımının hocasını getirir ve bu sabrı ona gösterirdim. messina'nın ya yönetimle arası bayağı iyi yada doğaüstü bir olayla yönetimi büyüledi diye yorumluyorum.

Pozzecco yardımcı değil miydi zaten orda?

Wilbekin olmayinca Fenerbahce bir hic gibi.

Bukadar para harcayip, bukadar bütce olup bir oyuncuya bagli kalmakta biraz sacma geliyo.

Baskonia yilan gibi takim valla.Inanilmaz dengeli bir rotasyon olusturmuslar.Marcus Howard,Giedraitis,Kotsar,Enoch,Costello,Thompson,Marinkovic..Say say bitmiyor cidden..Euroleague’de organizasyon ve gelenegi en iyi olan takim bana gore Baskonia.8-10m Dolarlik butcelerle yillardir Euroleague’de saygi duyulan ve belli bir kalitenin altina dusmeyen bir takim.Bizim ligimizin en yuksek butceli iki takimini da ayni hafta icinde Istanbul’da yendiler.Bence hic surpriz falan da degildi bu sonuclar.
Bu sezon cok buyuk ihtimalle Top 8 yaparlar gibi duruyor.Sadece bu kadar yukarida olan yetenek tavanlarina ragmen oyun icinde tecrubesizlikten bazen sacmalayabiliyorlar.
Bir de bu adamlar bu guardlari yillardir nereden buluyor yahu :) Darius Adams,Mike James,Shane Larkin,Laprovittola,Vildoza ve simdi de Marcus Howard..

Wilbekin olmayinca Fenerbahce bir hic gibi.

Bukadar para harcayip, bukadar bütce olup bir oyuncuya bagli kalmakta biraz sacma geliyo.
Katılmamak elde değil. Bu kadar para harcayıp keskin șutör konusunda eksik kalmak enteresan. Edwards 'ı almış olsam bile ne olursa olsun Melo Trimble' ı da alırdım fb'nin yerinde olsam.