2022-2023 Euroleague

bu fb zirvede acik ara onde oldugunda demistim,bunlardan bir halt olmaz diye. Ligde Turk Telekom, Avrupa'da fb. Ikisininde sonlari bitik. fb ya 7. ya 8. ya da 9.olur. Onundeki 2 maci kaybederse iste o zaman 8.lige nasil iniyor gorecegiz. Bosuna demiyoruz kasimlar baska takimlarin, Mayislar Galatasaray'in diye.

Pana Euroleague’deki kadrosu goze hos gelip tavani en net belli olan takim olabilir.Baktiginda iyi oyunculari var ama bu takim kendi sahasindaki maclar haric Euroleague’de favori olmadigi hic bir maci kazanamaz.Bu cok acik yani.

Milano 17 sayıdan geri döndü ve Monaco’yu yendi. Maç 72-70 iken Mike James’e yapılan faul verilmedi ve bu pozisyonun ardından Milano üçlük bularak fişi çekti. Euroleague Avrupa’nın 1 numaralı basketbol organizasyonu ama bu hakemler yakışmıyor.
Bu arada kendi evinde Valencia Barcelona’yı yendi. Barcelona Saras ile F4 bile yapamaz.

Eurolig sezon sıralaması tam olarak bu şekilde olacak bence. Şu andaki sıralama nisan ayı sıralaması olacak gibi. Değişirse sekizinci sıra değişebilir sadece. Pana, Milan, Münih, Partizan, Kızılyıldız gibi takımların sıralamaya giremeyeceğini düşünüyorum. Mevcut tablodaki ilk yedi takımın ise playoff dışı kalacağını düşünmüyorum.

Tarafımız belli şanlı tau ceramicamızın adını şampiyon yazdıracağız. Kadro planlaması dediğin böyle olur işte. Pasör, delici ve şutör olmak üzere üç farklı gard, çember savunucu, post-up olan ve şutu olan uzunlar ve kalıplı forvetler. Penoroya da tabi her sene üzerine koyarak koçluk yapıyor, saha avantajını alabilirse F4 yapar bu takım.

Tarafımız belli şanlı tau ceramicamızın adını şampiyon yazdıracağız. Kadro planlaması dediğin böyle olur işte. Pasör, delici ve şutör olmak üzere üç farklı gard, çember savunucu, post-up olan ve şutu olan uzunlar ve kalıplı forvetler. Penoroya da tabi her sene üzerine koyarak koçluk yapıyor, saha avantajını alabilirse F4 yapar bu takım.
Cidden oyle.Izlemesi en keyifli takim.Her oyuncusunun ayri bir gozle izlenmesi gereken bir takim yapmislar.

Asvel ne yapıyor vallahi anlamadım,öndelerken maç umurlarında değil gibi,maç kafa kafayken keza öyle,24 dkda 69 sayı yediler,son çeyrek başladı yine umurlarında değil gibi.Ne yaptıklarını zerre anlamıyorum.

Edit : Molaya gidip geldiler,gene gerizekalı gibi takılıyorlar.