2022-2023 Galatasaray Futbol Takımı

26 yaşındaki adama 2.75 verip ; 36 yaşındaki adama 2.9 vermek ilginç bir orantı geldi bana biraz. Makul sebebini bilmiyorum tabii.
Ha bir de imza parası varmış ekstra. İmza parası olayını zaten oldum olası pek kavrayamadım yıllardır.

E.Timur az önce Juventus'un Mertens'e 5 milyon euro teklif ettiğini söyledi. Muhtemelen oyuncu Napoli ile bağdaştığı için teklifi kabul etmedi.

Mertens için 4 milyon euro yıllık çok normal bir para. Hele ki kontrat şampiyon olamayınca sonlanıyorsa mükemmel bir anlaşma.

Erden Timur Nelsson gitmek istiyorda dedi. Futbolcusunun değerini düşürmek için bu kadar takla atan başka yönetim yok.
Anladık satacaksiniz bari kontratın arkasında durun. Marcao'yu 12'ye verdiniz bari bu çocuğun bonservisini sözleşmesinde yazan bedelle verin ama gerçekten bu bedelle verin.

Aslında gayet güzel cevap verdi. Oyuncu hayallerim var gitmek istiyorum dedi. Cevabı da bizimde hayallerimiz var kalmanı istiyoruz.

Ben gitmek isteyen oyuncuyu tutma taraftarı hiç bir zaman olmadım. Tabi bu demek değil ki ''aa gitmek istiyorsun madem değerinin altında bırakıyoruz''. Eğer Nelsson da gitmek istiyorsa değerini getirir buradan çok güzel bir şekilde uğurlanır.

26 yaşındaki adama 2.75 verip ; 36 yaşındaki adama 2.9 vermek ilginç bir orantı geldi bana biraz. Makul sebebini bilmiyorum tabii.
Ha bir de imza parası varmış ekstra. İmza parası olayını zaten oldum olası pek kavrayamadım yıllardır.

Oyuncunun kariyer ve piyasanın farkı. Mertens isim olarak Torreia'dan çok daha önde. O yüzden bu rakamlar normal.

Nelsonu 7 ye alıp 15 üstüne satmak çok büyük başarı olur.
Hele yerine mert+kağan ve yabancı 1 stoper alınırsa süper üstü süper olur.
Büyük iş değil beceriksizlik. Hadi Marcao'da AB pasaportu yok, milli değil bahanelerini kullandılar, Nelsson gibi yaşı için çok fazla maç tecrübesi olan, AB pasaportlu ve milli bir oyuncuyu neden 15'e bırakalım?
Madem menajerler bize 35'lik adamı itelemeyi biliyor bu transferde de sözleşme çıkış bedelini getirecekler.

Büyük iş değil beceriksizlik. Hadi Marcao'da AB pasaportu yok, milli değil bahanelerini kullandılar, Nelsson gibi yaşı için çok fazla maç tecrübesi olan, AB pasaportlu ve milli bir oyuncuyu neden 15'e bırakalım?
Madem menajerler bize 35'lik adamı itelemeyi biliyor bu transferde de sözleşme çıkış bedelini getirecekler.
GS oynadığı futbola bakarsın , müthiş bir beceri olur.

Siradaki macimiz Giresunspora uzuluyorum. Muhtemelen 6 veya 7 gol bizden yiyecekler. Gomis-Seferovic-Martens uclusu 2 ser tane atar.

Nelsson'u sayarsak yerine Kaan Ayhan ve Denayer'e değilde bize ileride para kazandıracak genç oyuncular almak lazım. Çünkü Yunus ve Kerem'den başka satacak oyuncumuz yok.

Stoper için adaylarım:
Sağ stoper için Becir Omeragic ve Andreas Hanche-Olsen
Sol stoper içinde Raul Gustavo ve Ioannis Michailidis.
Bunlardan birer tercih yaparsak Nelsson ve Marcao'yu güncellemiş oluruz. İleride para kazanacak oyuncularımız olmuş olur.

Son düzenleme:
Nelssonun menajeri şuan türkiye'de. oyuncuyu sevillaya götürmek için galatasaraya baskı yapıyor. en son teklif 15 milyon euro civarındaydı ama kabul etmedik. beklenti 20 ama 18 civarına biter gibi bakalım. oyuncu da sevillaya gitmek istiyor zaten erden timurla dile getirdi bugün.

25 versinler hayrını görsünler. Böyle bir şey mi var lig başlamış ona göre planlama yapılmış üstüne 80 milyona iki stoper satmışlar hala 3-5 milyonun peşindeler. Nelson 'un da 2026 ya kadar sözleşmesi var birde dünya kupasında oynamak istiyorsa seve seve oynayacak.

Profesyonel futbolcumuz Batuhan Ahmet Şen’in 2022-2023 sezonu sonuna kadar Fatih Karagümrük Sportif Faaliyetler Sanayi Ticaret A.Ş. kulübüne geçici transferi konusunda anlaşmaya varılmıştır.

Nelsson'u sözleşme fesih bedelinin çok altında satacaklar ve bu gibi yalanlarla Erden Timur'u kahramanlaştırıyorlar.
Birşeyide beğen be arkadaşım birşeyide beğen Hıncal Uluç’tan betersin sırf eleştirmek için eleştiriyorsun başımıza maliyeci kesiliyorsun vergisini hesaplıyorsun çerini çöpünü kendine göre hesaplıyorsun ne istiyorsun belli değil sen geç yönette kurtulalım Erden Timur geçen sene baskette yaptıklarıyla bu senede futbolda yaptıkları transferler ile vede en önemlisi gönülden Galatasaraylı olmasıyla çoğu galatasaraylının gözünde zaten kahramanlaşıyor sen dert etme