2022-2023 Galatasaray Futbol Takımı

Anholt koşu yapıp zorlamayarak Kerem'e iyi çıkardı.Kerem bunları hissettiğinde golü atamasa bile vursun.Ama ilk yarıdaki gibi dağlara taşlara olacak şekilde vurmasın.

Süper bir gol attı.Kerem için mental sorunlardan bahsedilirken bugün 2 gol birden atması cidden iyi oldu.Bugün çok iştahlıydı fakat biraz bencilliği vardı sadece.

Muslera sen hakkaten çekilmiyorsun ya bazen. Akli melekelerin uçup gidiyor stattan. Az önce saçma bir topa çıktın kale boş gol yemedik şansa. Şimdi de ileri vursan havada 30 saniye geçecek zaten ama markajdaki adama zor top atıyorsun arkasında rakip futbolcular da varken.

Bugün çok fazla pozisyona girdik ve çok fazla gol kaçırdık.Yani 6-1 veya 6-2 falan kazanmış olsak kimse anormal karşılamazdı.Yinede ben oynanan oyuna bakıyorum,kazandığımız 3 puana bakıyorum ve bazen skor önemsiz olabiliyor diyorum.Çok keyif aldığım bir maç oldu.

Tüm takımı tebrik ediyorum.Beşiktaş falan lige çok iyi başladı saygısızlık olmasın fakat şampiyonluk yolunda bizim en büyük rakiplerimizden birisi,son yaptığımız transferlerle birlikte 3 yerli oyuncu kuralı.

Muslera sen hakkaten çekilmiyorsun ya bazen. Akli melekelerin uçup gidiyor stattan. Az önce saçma bir topa çıktın kale boş gol yemedik şansa. Şimdi de ileri vursan havada 30 saniye geçecek zaten ama markajdaki adama zor top atıyorsun arkasında rakip futbolcular da varken.

Okan ilk 11 de başlamalı. Şampiyonluk yolunda ki rakiplerimiz kaleyi yerli yapmışsa bizde yapmalıyız. Bu şekilde sahada daha rahat rotasyon yapabiliriz böylece...

Takımda aksayan yönler var.
En önemli konu doğru pas ve orta yapamıyoruz.
Kerem 2 gol attı , hele 2.si süper idi , ama gene yanlış tercih yaptı , Allah tan gol oldu. Saha en çok aksayan oyuncumuzdu.
Mertens bu gün bende çok hayal kırıklığı oldu.
Torreria 1-2 hata dışında iyi oynadı.
Sacha ve yorulana kadar takıkmın en iyileri Gomis idi.
Yunus çok hareketli iyi idi , ama ne olur kendine oynama , doğru pas vermeyi öğren.
Ben nedense Oliveria ya hiç ısınamadım , çok ağır , çok pas hatası yapıyor , çok pas hatası yapıyor.
Emin de pek güven vermedi.

Gün geçtikçe daha iyi oluyoruz. Kasımpaşa zor deplasman, yıllardır puan kaybediyoruz orda 3 puan almak çok güzel. Oyunu da baya beğendim.

Kerem'e bu 2 gol ve Raşitca transferi çok iyi gelecek bence önümüzdeki haftalar daha da üstüne koyar. Mertens hayal kırıklığıydı bugün. Onun haricinde takımda herkesi beğendim