2022-2023 Galatasaray Futbol Takımı

Stadda maçı izledim, geldim evde full tekrarı 2 kez izledim, özetleri de 5-6 kez izlemişimdir. Herhalde terapi amaçlı bir 5-6 kez daha izlerim golleri. En son böyle kusursuz futbolu 2011-2012 sezonundaki bazı maçlarda oynamıştık. Zaten Okan Buruk bu futbolun sinyallerini sezon başından beri veriyordu. Yıllar sonra sahada ne yaptığını bilen bir takım vardı, en sonunda ligin en iyi futbol oynayan takımlarından birine patladık. Rakip Başakşehir, bırak Türkiye' de, Avrupa' da pozisyon vermiyordu bu maça kadar. Her açıdan efsane bir maç. Dosta güven, düşmana korku saldık. Umarım içimizdeki İrlandalılar da, bir devrin artık tamamen kapandığını anlar ve en ufak fırsatta bu takımın, kulübün ve Okan Buruk' un altını oymaktan vazgeçerler. Kusura bakmayın, biz güzel futbol oynayan Galatasaray' ı özledik, isimleri değil.

Basaksehire 7 atmak nasil huzur verdi. Keske 10 olsaydi. Rize,Konya,Trabzon,Basaksehir gibi hukumet destekli takimlara 10 degil 20 atacaksin. Her golde intikam duygusu on plana cikacak her bir golu gerekli kisilere armagan edeceksin. Deselerki Basaksehire 7 atmak mi, Yunan Panathinaikosa 5 atmak mi Uefa macinda..Kesinlikle Basaksehir derim.

Muazzam top oynadik ama orta saha cok yumusak TSL icin yeterli ama Avrupa ise Amaç o bölge cok yumusak.

Kazanirken yazayim maci bende 4 5 kez ozetini izledim 90dk canli izledim cok iyidik.

Hakemler azicik iyi adaletli yönettimi dengeler degisir.

Okan Hocam beni mahcup et takimi Sampiyon yap

Son düzenleme:
Galatasaray bu işte. Basketbolda da bu, voleybolda da bu ! Bu ismin ait olduğu marka ve güç budur. Ne yazık ki bütün branşlarda bizim kadar idrak edebilen yönetici sayısı az.

Gelecek sezon yabancı sınırı devam edecekse boeyi güzel paraya satıp onur bulutu almalıyız. onur bulut fiziksel olarak olsun oyun olarak olsun kendini devamlı geliştiren bir isim. ciddi kalite katmaz ama abdulkerim gibi yabancı sınırında elinizi rahatlatır ve o bölgeyi rahatlıkla idare eder. şuan anadoludan alınacak tek türk futbolcu kendisidir. milli takıma alınan adana demirdeki samet falan onlar tamamıyla standartları belli vasat isimler.

Burda Fatih Terimi Eleştirenlerin Ceza alip almiyacaginin Takipcisi olacagim..

Ekrem Memnun Vasat hoca dedim Diye ceza aldiysam ...

Galatasaray Tarihinin Efsanesine laf edenlere ne ceza gelcek merakla bekliyorum.

Simdi hak icin degil ego icin ceza yazabilirsin Ceza tahtasina bundan sonra sadece okuyucu olarak devam edebilir yazilmis

Fikri Hür Vicdani Hûr olmayan bir Galatasaray platformu olarak sadece Mazide Ekrem Memnun gibi Kalir sorun yok.

Bir Platform yönetiyorsaniz Tarafsiz olmalisiniz.

Sizin gibi düsünmeyenleri ötekelestiremezsiniz ama ülke ötekelestirme ve tehtit yönetilirken burasida ayni sistemle yönetiliyo demektir.

Ekrem Memnun Bu takimda Hayrina calismadi ,Kazandirmis oldugu Kupa Kadin Basketbol kupasi oda yaklasik 10 seneden fazla oldu.

Sonrasinda Oly-Barca-Pana nerede calisti yada baska bir ikinci avrupa basarisi varmi soruyorum

Galatasaray Erkek basketbol Tarihinin en kötü basketbol hocalarindan biriydi Gercekleri Söylemek neden bu kadar insanlari rahatsiz ediyor.

Bende biliyorum Gecmis Tarihde Galatasaray kadin takimi ile kupa kazandigini..

Herkese Saygilar.

Yaşasin Fikri hür Vicdani hùr Galatasaray

Son düzenleme:
Burda Fatih Terimi Eleştirenlerin Ceza alip almiyacaginin Takipcisi olacagim..

Ekrem Memnun Vasat hoca dedim Diye ceza aldiysam ...

Galatasaray Tarihinin Efsanesine laf edenlere ne ceza gelcek merakla bekliyorum.

Simdi hak icin degil ego icin ceza yazabilirsin Ceza tahtasina bundan sonra sadece okuyucu olarak devam edebilir yazilmis

Fikri Hür Vicdani Hûr olmayan bir Galatasaray platformu olarak sadece Mazide Ekrem Memnun gibi Kalir sorun yok.

Bir Platform yönetiyorsaniz Tarafsiz olmalisiniz.

Sizin gibi düsünmeyenleri ötekelestiremezsiniz ama ülke ötekelestirme ile yönetilirken burasida ayni sistemle yönetiliyo demektir.

Ekrem Memnun Bu takimda Hayrina calismadi ,Kazandirmis oldugu Kupa Kadin Basketbol kupasi oda yaklasik 10 seneden fazla oldu.

Sonrasinda Oly-Barca-Pana nerede calisti yada baska bir ikinci avrupa basarisi varmi soruyorum

Galatasaray Erkek basketbol Tarihinin en kötü basketbol hocalarindan biriydi Gercekleri Söylemek neden bu kadar insanlari rahatsiz ediyor.

Bende biliyorum Gecmis Tarihde Galatasaray kadin takimi ile kupa kazandigini..

Herkese Saygilar.

Yaşasin Fikri hür Vicdani hùr Galatasaray

Hocam yanlış anlama ama daha önce birkaç kez daha forumda ceza aldınız.Adminlerle güzelce konuşup kusura bakmayın diyebilirsiniz.Burada kimse kimseye düşman değil.Fatih hoca forumda birçok kez eleştirildi evet ama asla elde ettiği başarıları küçümsenmedi.Bu şekilde fevri davranmanın faydası olmaz kimseye.

Hocam yanlış anlama ama daha önce birkaç kez daha forumda ceza aldınız.Adminlerle güzelce konuşup kusura bakmayın diyebilirsiniz.Burada kimse kimseye düşman değil.Fatih hoca forumda birçok kez eleştirildi evet ama asla elde ettiği başarıları küçümsenmedi.Bu şekilde fevri davranmanın faydası olmaz kimseye.
Fikrimi beyan edebilirim kimseye Hakaret etmiyorsam kusur islemedimki kusurabakmayin diyim.

Kadin Takiminda yaptiklarini kimse inkar etmedi.

Erkek Takiminda yapamadiklarini Kadin takiminda yaptiklari ile õrtmek Galatasaraya ihanet degilmidir.

Fatih Terimi Burda Futbol bilmiyor diye eleştirenler var,Hayatinda Gercek Futbol sahasina cikip topa vurmamis klavyeden ahkam kesen.

Hz Ali 'nin cok güzel bir lafi var

Haksizlik Karşisinda Susan Dilsiz Şeytandir.

Hayattimda olaylari insanlara göre yorumlamadim, İnsanları kendi yaptiklari yada yapamadiklari ile degerlendirmisimdir.

Ben bu forumda Kendimi bile eleştirmis kisiyim...

Bakiniz Dee Bost Forumu Herkes benim kadar Galatasaray menfaati için konuşsa keşke

Son düzenleme:
Bana kalirsada Ekrem Memnun vasat otesi bir hoca. En fazla Bayan milli takimini calistirabilecek kapasitesi var. TBL takimlarinin birinde yonetici olsam asla ve asla kendisini dusunmem..ki aklima bile gelmez.

Fikrimi beyan edebilirim kimseye Hakaret etmiyorsam kusur islemedimki kusurabakmayin diyim.

Kadin Takiminda yaptiklarini kimse inkar etmedi.

Erkek Takiminda yapamadiklarini Kadin takiminda yaptiklari ile õrtmek Galatasaraya ihanet degilmidir.

Hocam sen de öyle bir söylüyorsun ki sanki erkek takımını bıraktığında küme düşüyorduk :) Neticede adam geldi ve alt kümeye giden takımı ligde tuttu. Ertesi sezon da BCL'den elenmesi, hedef maçları ikisi dışında kaybetmesi ve kafaca oynattığı basketbolun dışına çıkamaması, problemlere çare üretmekte yetersiz kalması-ki aslında ilki hariç hepsi tartışılabilir- sebeplerinden dolayı zorluk çıkarmadan karşılıklı anlaşarak ayrıldı. Ayrıldığında da ligde kötü bir durumda değildik, bunu da ekleyeyim. Yani iyi durumda bir takım alıp başarısız yaparak borç bırakarak gitmedi.

Hani yetersiz, başarısız filan denir ama Pistiolis yanlış transfer yaptığında kulübün kapısını çalıp ya da medyada haber yaptırıp "Ekrem Memnun kapıda" gibi işlere girişmiyor. Kadın takımında bile bir olayını duymadık.

Samimi düşüncemi söyliyeyim, Terim'e edilen lafların onda biri edilmemiştir Memnun'a.

Memnun'a şu mesajdan 1 hafta ceza veriliyorsa, Terim başlığı duruyordur, aşağılayıcı, dalga içerikli bir sürü mesaj görebilirsiniz. Kaçına ne ceza verildi?

Ya çok eskiye gitmeye gerek yok. Gs yönetimi başlığında mevcut yönetime defol denilen mesaj duruyor orada.

Son düzenleme:
Samimi düşüncemi söyliyeyim, Terim'e edilen lafların onda biri edilmemiştir Memnun'a.

Memnun'a şu mesajdan 1 hafta ceza veriliyorsa, Terim başlığı duruyordur, aşağılayıcı, dalga içerikli bir sürü mesaj görebilirsiniz. Kaçına ne ceza verildi?

Ya çok eskiye gitmeye gerek yok. Gs yönetimi başlığında mevcut yönetime defol denilen mesaj duruyor orada.

Peki Fatih Terim'e yanlış yapıldı diye bunun hıncını Ekrem Memnun üzerinden çıkarmak doğru mu ? Bu da benim samimi düşüncem.