2022-2023 Galatasaray Futbol Takımı

Yemeyip içmeyip duran top çalışmış takım veya istanbulspor rezalet bu konuda.Acayip keyiflendim uzun zamandır bir maçta iki duran top golü attığımızı görmemiştim heralde.

Kaleci Okan'a bir top gelirse % 100 gol. Mata oyuna girerse Istanbulsporlu topculari samar oglanina cevirir. Bu Istanbulspor kume dusmezse futbola ihanet. 2.ligde bile olsa kume dusmemeye oynar bu Istanbul.

Şu pozisyona kırmızı bile çıkabilirmiş. Topla hiçbir alakası yok Kazımcan'ın. Saçma sapan bir faul. İlk yarıda da enteresan bir orta denemesi vardı zaten akıllara ve bilime zarar.

Rahat mac izlemek yok. Yeminle 50-0 yenelim su Istanbulu. Okan Buruga asla guvenmedim,guvenmiyor,guvenmeyecegim. Yetersiz teknik direktor.! Berkani aldi takimi bitirdi. Neyse... O yuzden uzaktan varligi hep olan ve gelmesini arzu ettigim imparatorun varligi yeterde artar.

Uzatmalarla birlikte yaklaşık 20 dakika var maçın bitimine ve sen iştahlı rakibine karşılık orta saha defans adamları alıp geriye yaslanıp skoru korumayı tercih ediyorsun. Tamamen rezillik şu maçın ikinci yarısı.

Olmaz olsun boyle oyun,boyle korkak takim,korkak hoca,korkaklar toplulugu... Bu takim 5-6 puan farkla onde de olsa, asla bu gidisatta favori olamaz sampiyonlukta. Yonetimin yerinde olsam radikal kararlar alirdim.kendisinin ile GS'nin şampiyon olması mucize olan antrenör. Bu adam bildiğin balonmus. adamda oyun okuma, oyunculara söz dinletme sıfır. Kendisini antrenor yapana selamlar.

Liderlige oynuyorùz tribün berbat 0 destek laylay lom loyloy lam

Takim daha beter Gomis ile Mertens dışın iyi oynayan gösterin yok.

Kerem'in tavirlarindan bir tek benmi rahatsizim gercekten bu adamin sahadaki mimiklerinden saha dışında messi gibi her sezon zam istemesinden gina geldi.

Okan Hoca 0 tempo yaptik 0 koskocaman 0 tempo bu takim ne yapti? 50 gün boyunca Berkan sevdan nedir yahu Bari Sok Efe'yi Hamza'yi Barani gencler pişsin.

Yusud yusuf dedik adam son 15 oyuna girdi 1 tane bindirme koşu atmadi.

Bu tempo ile bu iştah ile Sampiyon olamayiz

Liderlige oynuyorùz tribün berbat 0 destek laylay lom loyloy lam

Takim daha beter Gomis ile Mertens dışın iyi oynayan gösterin yok.

Kerem'in tavirlarindan bir tek benmi rahatsizim gercekten bu adamin sahadaki mimiklerinden saha dışında messi gibi her sezon zam istemesinden gina geldi.

Okan Hoca 0 tempo yaptik 0 koskocaman 0 tempo bu takim ne yapti? 50 gün boyunca Berkan sevdan nedir yahu Bari Sok Efe'yi Hamza'yi Barani gencler pişsin.

Yusud yusuf dedik adam son 15 oyuna girdi 1 tane bindirme koşu atmadi.

Bu tempo ile bu iştah ile Sampiyon olamayiz

Tribün konusuna şiddetle katılıyorum. Rakibi ıslıklamayı bırakıp arabesk söylüyolar. Zaten kırılgan bir yapımız var, biz Tv başında uyuyoruz bu arabesk şarkılara, futbolcu ne yapsın sahada. Birde telefon flaşlarını yakmaları yok mu, kafayı yedim. Bu kadar boş bir tribün olamaz !

Kerem gol kaçırdığı zaman bambaşka bir aleme geçiyor, iyice saçmalıyor, kaptırdığı top gol oluyordu yine, aynı Alanya maçında saçmaladığı gibi, psikolojik destek alması şart.

Lige verilen arada bu tip tempo düşüklüğü veya kondisyon yetmezliği olabilir, İlk yarı bayağı bir efor sarfettik, ayrıca İcardi ve Oliviera' nın olmayışı yüzünden topu fazla tutamadık özellikle son yarım saat.

Bu takım şampiyon olur.

Ligin en kötü takımına 2-0 dan puan veriyorduk nerdeyse. İyi bir takıma karşı 2-0 yaparsın sonrasında düzgün savunma ile maçı bitirirsin anlarım ama bu kadar kötü takıma karşı ne savunma yapıyorsun ne hücum yapıyorsun saçma sapan zaman öldürüyorsun. Neyse tuhaf bir sezon zaten 1.5 ay civarı verildi hadi biraz saçmalama lüksü olsun takımında Torreira 'nın yaptığının bir cezası olmalı. Sivas deplasmanını niye torreira' sız oynamak zorundayız gerekirse Ankaragücü maçında oynamazdı.
Kazımcan çok kötü haftalar ilerledikçe sıkıntı yaşama ihtimali yüksek bir çözüm bulmak lazım oraya.

Hücum kısmını bilemem de savunma kısmında tribün gayet baskı yaptı. Hatta yetmedi bizim takıma da baskı yaptı atağa çıkın artık diye. Ama bizimkiler ne halt yemeye yarı sahada top çeviriyor ya da ileride topa basıp eziyor ben de anlamadım. Yusuf'un bindirme yapmamaları da bu yüzdendi diye düşünüyorum.
Zaten rakip dağılmış, at 1 tane daha maç bitsin yürüye yürüye oyna. Hadi 2-1 oldu da niye geriye yaslanıyorsun yahu ? 5 dakika daha uzasa maç 2-2 olması içten değil. Tribünler de çıldırdı en son yüklenin atın diye uğultu yaptılar sürekli.
Dünkü Telekom maçı gibi iyi başlayıp rezilliklerle biten bir başka Galatasaray maçı oldu. Bravo kazandınız !

Hücum kısmını bilemem de savunma kısmında tribün gayet baskı yaptı. Hatta yetmedi bizim takıma da baskı yaptı atağa çıkın artık diye. Ama bizimkiler ne halt yemeye yarı sahada top çeviriyor ya da ileride topa basıp eziyor ben de anlamadım. Yusuf'un bindirme yapmamaları da bu yüzdendi diye düşünüyorum.
Zaten rakip dağılmış, at 1 tane daha maç bitsin yürüye yürüye oyna. Hadi 2-1 oldu da niye geriye yaslanıyorsun yahu ? 5 dakika daha uzasa maç 2-2 olması içten değil. Tribünler de çıldırdı en son yüklenin atın diye uğultu yaptılar sürekli.
Dünkü Telekom maçı gibi iyi başlayıp rezilliklerle biten bir başka Galatasaray maçı oldu. Bravo kazandınız !
Hiç katilmiyorum 0 enerji vardi Tribünde.

Ben Tribünde olsam 75 den sonra Galatasarayli Futbolculari isliklardim.

Aticaksin abi 2 3 4 5 6 7 biz gol izlemeye o paralari veriyoruz.Güzel takim izlemeye para veriyoruz.

Takimda tempo yok ,Taktik yok koskoca Galarasaray Takimi 2 adama bel baglamis ise kapatalim kepenkleri.

Kaldiki 2 adam önemlidir Besiktaşa ,Fenerbahce ye karşı oynarizda hissederiz 2kisinin eksikliğini.

Keçiörengücü ve İstanbulspor karsi oynuyoruz .

Bu oyunla Şampiyonluk gelmez,Hakemler an kolluyor 3 hafta sonra 5 puan geriye düşersek şaşirmam.

Maçtaydım ilk yarı tribün & takım gayet iyiydi. 40. dakikadan sonra takım tempo olarak çok düştü ve topun arkasına geçti resmen tribünün de enerjisini sömürdüler. Hatta her çıkışta itmeye çalıştık ama sürekli anlamsız pas hataları yaptılar. Bi yerden sonra uykusu geldi herkesin

Bizim sorunumuz net bir forvetimizin olmaması ve okan buruk'un saçma sapan değişiklikleridir. bjk ve başak maçlarında icardi net bir forvet performansı verince maçları aldık götürdük. düne gelecek olursak, gomis maçı koparacak golleri kaçırdı ve ardından okan buruk'un saçma değişiklikleri maçı bu hale getirdi. yoksa oyun olarak sorunumuz yok yani bu oyun bizi şampiyon yapar. kerem'in bu dalgalı performansı da artık sıkıcı hale geldi. yerli olmasa bir saniye çekilmez.

Futbol sevmeyen ve takip etmeyen biri olarak söylüyorum şu forvetlere ve kanat oyuncularına özelde de Kerem isimli oyuncuya biri gol vuruşu çalıştırsın. Kerem neden bütün vuruşları üst kale direğinin fersah fersah üzerine vuruyor? Prekazi' nin Köln'deki Monaco maçı frikik gölünü izletsinler. Yerden ve bel hizası civarı vuruş öğretsinler şu adama. Bide drama dersi verilse iyi olur, antipatik olma yolunda Bolt hızında koşmaya başlamış. Bizim taraftar homurdamaktan ıslığa serbest geşiç yapar, yaptığında da adamın formasını sandığa kaldırttırır.

Son düzenleme:
Bu takimin en degerli oyuncusu varsa Icardi ilk siradadir. Varligi bile muthis tehlike rakipler icin. Keske 1-2 bu kalitede oyuncu daha olsa...Mata var ama 2.Arda Turan yolunda yasindan dolayi... Depay gibi bir oyuncu daha eklesek bu takim o zaman %100 yildizlarin performansini seyrettirir.