2022-2023 Galatasaray Futbol Takımı

Erden Timur’un marcao ve kerem için yaptığı yorumları hatalı buluyorum. Günümüz şartlarında 20 milyon über bir rakam değil ki marcao UEFA’da yılın 11 ine seçilmiş biri.

"Marcao için bu kez Zenit, Galatasaray'ın kapısını çaldı. Yapılan teklif 15 milyon Euro. Daha önce Sevilla'nın teklifi 12 milyon Euro'ydu."

(@yakupcinar)

🚨 Reims ve Toulouse, Galatasaray'dan Mostafa Mohamed'i kiralamak istiyor. Almanya'dan Schalke ve birçok İspanyol kulübü de transfer için devrede.

🔗 Foot Mercato

Gereksiz pahalı 30 yaşında bir adama bu para verilmemeli daha önce verildiğinde bütçe olarak zarar vermişti bize.
Katilmiyorum genclere yatirim adi altinda harcadimiz paralar ortada 30 yasinda 3 sene daha elit seviyede top oynar sampiyon olmak istiyorsan boyle topcu ile olursun.

Basari icin bazen iyi topcuya iyi para verilmesi lazim.

Berkan,Tayla,Cica ile olmaz bunlar ancak ilk 3lunun yedigi olur.

Lemina,Sanson,Mario muzzam orta saha olur.

Katilmiyorum genclere yatirim adi altinda harcadimiz paralar ortada 30 yasinda 3 sene daha elit seviyede top oynar sampiyon olmak istiyorsan boyle topcu ile olursun.

Basari icin bazen iyi topcuya iyi para verilmesi lazim.

Berkan,Tayla,Cica ile olmaz bunlar ancak ilk 3lunun yedigi olur.

Lemina,Sanson,Mario muzzam orta saha olur.
Bu adama para vereceğine git Florentino Luís, Beka Beka veya Gueye, Beka Beka orta sahasını kurardım Beka Beka rusyada ki durumlardan dolayı bonservissiz gelecek. İyi topçuya para verilmesine karşı değilim ama o oyuncu illa 30 yaşında olmasına gerek yok dostum. Lemina'yı kulübü bırakacağını pek sanmıyorum birde sakatlık sıkıntısı vardı. Sanson da maaşı yüksek deniliyordu.

🟡🔴Galatasaray, Efecan Karaca’yı istedi

Oyuncu, alt yapısından yetiştiği Galatasaray’a gelmek istedi

💶Alanya Başkanı Hasan Çavuşoğlu, 2 milyon dolar bonservis bedeli istedi

❌Oyuncunun 32 yaşında olması sebebiyle Galatasaray, bu rakamı yüksek bularak transferden vazgeçti!

Ali Naci Küçük

🚨 İDDİA 🚨

"#Galatasaray, Matías Vargas için #Espanyol'a 5.000.000€'luk resmi teklif yaptı. Türkiye'nin en büyük kulübü, gözünü #AdanaDemirspor'da harika bir sezon geçiren Monito'ya dikti.

#Velez, sonraki satışta %20 paya sahip."

(@ramiroboz)