2022-2023 Galatasaray Futbol Takımı

🚨 "Abdülkerim için kısa sürede KAP gelecek.

📌 #Galatasaray'da Efecan Karaca için #Alanyaspor ile anlaşma sağlanamadı, ama temaslar devam ediyor."

(@burhancanterzii)

🔥 Abdülkerim Bardakcı, Galatasaray'da. (KAP)

🔹 Bonservis bedeli: 2.8 milyon euro
🔹 Sözleşme: 4 yıllık

Maaş

🔹 2022/23: 17 milyon TL
🔹 2023/24: 19.5 milyon TL
🔹 2024/25: 23.4 milyon TL
🔹 2025/26: 29.3 milyon TL

Abdülkerim Bardakcı: "Galatasaray'daki hedefim öncelikle forma giymek. Ondan sonra inşallah kaptanlığa kadar. Destekleri için teşekkür ediyorum. Her zaman Galatasaray formasının hakkını vererek oynamaya çalışacağım." (GS TV)

Abdülkerim Bardakcı: "Baştan beri gönlüm Galatasaray'dan yanaydı. Sonra tabii diğer kulüplerin de ilgisi oldu. Son durağımız yine Galatasaray oldu. Muhteşem stat. Sabırsızlıkla bekliyorum." (GS TV)

Ndombele tottenham'dan sezon başı 10 milyon sterlin alıyor. Lyon'a kiralık olarak gittiğinde galiba yarısını da Tottenham ödemiş. Arkadaş biz bu paranın çeyreğini ödeyemeyiz. Bugüne kadar gördüğümüz zararların en büyük nedeni maaş politikası. Bonservisi daha az dert ederim.

🦁 Galatasaray, Akhisarspor oyuncusu Serkan Sefil ile görüşmelere başladı.
(🔗Yeni Şafak)

🧑🏻Yaş: 23 🏟 43 Maç
🇹🇷Uyruk: Türkiye ⚽ 8 Gol
🛡Mevki: Kanat 🎯 2 Asist

Ndombele tottenham'dan sezon başı 10 milyon sterlin alıyor. Lyon'a kiralık olarak gittiğinde galiba yarısını da Tottenham ödemiş. Arkadaş biz bu paranın çeyreğini ödeyemeyiz. Bugüne kadar gördüğümüz zararların en büyük nedeni maaş politikası. Bonservisi daha az dert ederim.

Bende işin olma ihtimalini görmüyorum ama iş oyuncu ücretine kalırsa bir sıkıntı yaşanmaz.
İngiltere de vergi %50 ve bizde ki gibi kulüpler ödemiyor bu futbolcu maaşından kesiliyor.
Yani oyuncunun eline 5m sterlin gibi bir para geçiyor.
Düz mantıkla yine maaşının yarısını Tothenam öderse yıllık 2,5-3m Euro gibi bir maaş ile oyuncu transfer edilir.
Bu para da o kalibre bir futbolcu için normal.

He biz bu işe girer miyiz? Valla Ndombele gelecekse 1 saniye düşünmem

Bende işin olma ihtimalini görmüyorum ama iş oyuncu ücretine kalırsa bir sıkıntı yaşanmaz.
İngiltere de vergi %50 ve bizde ki gibi kulüpler ödemiyor bu futbolcu maaşından kesiliyor.
Yani oyuncunun eline 5m sterlin gibi bir para geçiyor.
Düz mantıkla yine maaşının yarısını Tothenam öderse yıllık 2,5-3m Euro gibi bir maaş ile oyuncu transfer edilir.
Bu para da o kalibre bir futbolcu için normal.

He biz bu işe girer miyiz? Valla Ndombele gelecekse 1 saniye düşünmem
2,5 - 3 milyon Euro Ndombele için çok iyi fiyat ama dediğiniz gibi %50 si 5 milyon sterlin birde kulübü bu şekilde yüksek maaş altına sokmamak lazım.

Yıllık maaş olarak elimizi çok rahatlattı aslına bakarsanız. Mevcut oyuncuların garanti maaş toplamı 15m€ civarı sanırım. Gidecek verilecek oyuncularla bunu 20-22m€ civarında sabitlemek gerekiyor.
Geçen senenin en büyük artılarindan birisi de bu oldu. Bunu sürdürülebilir bir hale getirmek önemli.

Yıllık maaş olarak elimizi çok rahatlattı aslına bakarsanız. Mevcut oyuncuların garanti maaş toplamı 15m€ civarı sanırım. Gidecek verilecek oyuncularla bunu 20-22m€ civarında sabitlemek gerekiyor.
Geçen senenin en büyük artılarindan birisi de bu oldu. Bunu sürdürülebilir bir hale getirmek önemli.
1 milyon euro net maaşın brütü 1,67 milyon euro.

Biz Türk lirası gelir elde ediyoruz ve tüm giderlerimizi buna göre ayarlamalıyız. İleriye dönük aaa kur fırladı hadi ek bütçe diye krize girmemek için en doğrusu ayağını yorganına göre uzatmak.

1 milyon euro net maaşın brütü 1,67 milyon euro.
Biliyorum canım. Gomis'e 1.5 veren kulüp (en son o transfer olduğu için onu örnek veriyorum) Ndombele gibi bir isim için de yazdığım rakamları verir.
Oyuncu buraya gelir mi? O soru işareti işte.

Önemli olan toplam Yıllık maaş butcesini iyi ayarlamak. Onu ayarladiktan sonra o kalibre adamlara o paralar verilmesinde sıkıntı yok.

Gönül ister ki toplam maliyet 10m euro filan olsun ama maalesef öyle bir dünya da yok.

Ndombele buraya ancak Tottenham maaşının %50'sini öderse kiralık olarak gelir. Açıkçası pjanic vs gibi örnekler varken pek istemiyorum kendisini

Bize bonservisi ile gelecek orta saha lazım. Gueye,Sanson,Scarpa,Joa Mario bunların maaş durumu ve bonservis durumu daha uygun

Nevzat Dindar:

Marcao Zenit’ten yapılan teklifi reddetti.. Brezilyalı stoper “Kariyerim için Sevilla’ya gitmek istiyorum” dedi.. Sevilla 10 milyon euroluk teklifine 2 milyon euro daha zam yaparak 12 milyon euroya çıktı.. görüşmelerde sona gelindi..

🔥🚨 "Mert Müldür için en yüksek teklifi (8 milyon Euro) Galatasaray yaptı. 1-2 teklif daha var, ama oyuncu hiç olmadığı kadar yakın Galatasaray'a."

(@yakupcinar)