2022-2023 Sezonu Kadro Yapılanması ve Transferler

Vezenkov da NBA yapabilir deniyor öyle olursa Blackshear Oly için de bir opsiyon olabilir.Piyasa o kadar dar ki bu bütçelerle beklediğimiz sağlam oyuncular olsa bize düşme ihtimali yok gibi alternatifleri kaptırmasak bari

Tyler Dorsey ABD'ye gitmeseydi Canaan ile anlaşmayacaktı sanırım Olympiakos. Yine de bizimle devam eder miydi bilmiyorum.
Morgan ve Floyd'dan sonra Caloiaro da gelirse zaten Kerry gitmiş demektir, ki bu beni üzer.

Ennis için Canaria sözleşme bitim tarihi 10'u ya da en geç 11'i sanırım. Onu takiben açıklama yapılacaktır.

Blackshear'a kadroda yer kaldı mı? Floyd - Angelo - Ray var. Sanki yer yok gibi geliyor bana, kadroda kalsın çok isterim orası ayrı da.

Canaan yerine onun daha size'lisini bulup bir ekleme yapılacaktır sanırım, kadro kurucuların ana fikrinin bu yönde olduğunu düşünüyorum.

Herkese sevdikleriyle beraber mutlu bayramlar.

Ennis için Canaria sözleşme bitim tarihi 10'u ya da en geç 11'i sanırım. Onu takiben açıklama yapılacaktır.

Blackshear'a kadroda yer kaldı mı? Floyd - Angelo - Ray var. Sanki yer yok gibi geliyor bana, kadroda kalsın çok isterim orası ayrı da.

Canaan yerine onun daha size'lisini bulup bir ekleme yapılacaktır sanırım, kadro kurucuların ana fikrinin bu yönde olduğunu düşünüyorum.

Herkese sevdikleriyle beraber mutlu bayramlar.

İyi bayramlar.Bilgiler için teşekkürler.Bana da Blackshear işi artık yattı EL'den takım ya da takımlar ile görüşüyor Matteo beye menejeri haber yaptırıyor kalabalık dursun diye bizi de işin içine katıyor gibi geldi.LY ile yarışır hatta geçer o Mateo

Angelo Caloiaro transferinin yatması lazım. İyice emekliler lokaline dönecek takım. Nigel Hayes gelsin, Jarrell Brantley gelsin, Reggie Perry gelsin, KZ Okpala gelsin, Juwan Morgan gelsin hiç olmadı Ben Bentil gelsin. Alınacak bir dolu uzun forvet varken 33 Yaşına gelmiş ve kariyeri keskin şekilde düşüşe geçmiş birine ihtiyacımız yok.

Dee Bost-Badalona haberleri düşmüş Twitter'a. Yani, abi değişen menajerini yiyim daha neyi bekliyoruz? Muhtemelen biz Bost'u açıklayana kadar her gün Bost'un başka bir takımla anlaştığına dair haberler düşecek. Allah muhafaza, ya menajeri cidden iyi bir teklifle gidip Bost'u tavlar ve başka bir takıma bağlarsa? Olmaz olmaz diyip büyük konuşmaya gerek yok, valla sinir krizi geçireceğim açıklasınlar artık şu adamı