2022-2023 Sezonu Kadro Yapılanması ve Transferler

Isaiah Canaan kalmazsa NBA'den sekecek ve saf skorer olarak büyük fark yaratacak Kyle Guy, Quinndary Weatherspoon ve Matt Thomas'la ilgilenebiliriz. Hepsi de Canaan'ın yokluğunu aratmaz.

20220626_190635.jpg

Yeni sezon kadro yapılanması çalışmalarını sürdüren Galatasaray Nef, yerli rotasyonunu son iki sezondur Pınar Karşıyaka forması ile ligimizde mücadele eden uzun oyuncu Mahir Ağva ile 2 yıllık anlaşma imzalayarak güçlendirdi. Yeni oyuncumuza Galatasaray Ailesi’ne hoş geldin diyor, aynı zamanda 26 Haziran (bugün) doğum günü olan oyuncumuza başarılarla dolu nice seneler diliyoruz.

Küçüklükten Galatasaraylı bir oyuncuyu kadromuza kattık. Aslında İzmir'deki gece hayatı için pek hayırlı yorumlar yapılmasa da gönül verdiği takımın formasını giyeceği için hareketlerine çeki düzen vereceğini ve çok verimli olacağını düşünüyorum. Hoşgeldin Mahir Ağva.

Küçüklükten Galatasaraylı bir oyuncuyu kadromuza kattık. Aslında İzmir'deki gece hayatı için pek hayırlı yorumlar yapılmasa da gönül verdiği takımın formasını giyeceği için hareketlerine çeki düzen vereceğini ve çok verimli olacağını düşünüyorum. Hoşgeldin Mahir Ağva.

Yetenek abidesi olmadığında da düşünürsek gece hayatı olayı epey can sıkıcı

Gelişme potansiyeli görmüşler ki 2 yıllık anlaşılmış. Hayırlısı...

Muhaymin bu arada sg gibi oynamış Ionikos'ta.
Bunu bilmiyordum, o zaman işler değişir. Bu durumda Muhaymin'den beklenti o kadar da az değil gibi görünüyor. Çünkü 1 numarada Yunus varken 2'ye de Göksenin geçerse, top muhtemelen Bost ve gelecek yabancı 2 numaranın elinde patlayacak.